Dania Francja na żywo. Transmisja online. O której mecz Dania Francja?

2. Senegal42
3. Polska01
4. Kolumbia01

TUTAJ RELACJA NA ŻYWO, SKŁAD I WYNIK MECZU POLSKA KOLUMBIA - KLIKNIJ!

90' Senegalczycy wybijają, sędzia dolicza cztery minuty.
89' Japończycy w kolejnej akcji. Zawodnik faulowany na połowie Senegalu. Żółty kartonik. Honda dośrodkowuje.
83' Teraz Japończycy atakują.

78' GOOOOOOL dla JAPONII! Keisuke Honda strzela bramkę.

71' GOOOOOOOOOOOL DLA SENEGALU!!!

Wague pewnym strzałem pokonał bramkarza Japonii

64' Kolejna ładna akcja Japończyków i piłka trafia w poprzeczkę.
61' Teraz zawodnik z Japonii nie trafia na pustą bramkę! Japonia - Senegal wciąż 1:1
58' uderzony piłkarz Japonii. Niang otrzymuje żółty kartonik.
55' Zamieszanie pod bramką Japonii, Niang w końcu uderza ale wprost w ręce bramkarza.
51' Odpowiedź Senegalu, strzał zza pola karnego ale piłka przeleciała nad poprzeczką bramki japońskiej.
49' Osako uderza z głowy ale bramkarz Senegalu łapie. Ładna akcja Japończyków.
46' Zaczynamy! Japonia - Senegal, trwa II połowa.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. WYNIK MECZU SENEGAL VS JAPONIA 1:1.

45' Sędzia dolicza jedną minutę.
43' Rzut rożny dla Senegalu. Japończycy wybijają.
40' Strzał Haraguchiego na bramkę Senegalu ale nad poprzeczką.

34' GOOOOOOOOOOOL dla JAPONII!!!!!!!!

Inui strzelcem bramki!

27' Niang dośrodkowuje ale Japończycy wybijają. Wciąż Senegal ma przewagę.
21' Rzut rożny dla Japonii. Dośrodkowanie... Nic z tego, kontra Senegalu, ładny strzał ale golkiper Japonii z trudem łapie.
15' Senegal gra bardzo dobrze, rozgrywają piłkę, mają więcej z gry.

12' GOOOOOOOOOOOL dla SENEGALU!!!!!!!

Mane strzelcem bramki.

JAPONIA SENEGAL - WYNIK MECZU 0:0

7' Groźna sytuacja Senegalu. Ładne dośrodkowanie z lewej strony ale bramkarz Japonii przecina podanie.
4' Ładne dwie wrzutki w pole karne Japonii ale piłka zostaje wybita. Senegal od początku bardziej aktywny w ofensywie.
3' Rzut rożny dla Senegalu.
2' Pierwsza ładna akcja Senegalu, idealne dośrodkowanie do Mane, ale napastnik w polu karnym źle opanował piłkę.
1' Zaczynamy! Japonia w granatowych strojach Senegal na biało.

16:59 - Już piłkarze przygotowani. Za chwile początek meczu Japonia - Senegal.

16:55 Japonia - Senegal, czas na HYMNY obu państw.

16:30 - Mundial 2018 trwa. Mecz Senegal Japonia jest bardzo ważny dla układu naszej tabeli. Polska zagra dziś z Kolumbią o godz. 20. RELACJA NA ŻYWO Z TEGO SPOTKANIA - KLIKNIJ TUTAJ

16:20 - Składy Japonii i Senegalu poniżej!

Godz. 15:50 - Za godzinę rozpocznie się ważny mecz dla Polaków. Obie drużyny, Japonia i Senegal, wygrały swoje pierwsze spotkania. Drużyna, która wygra dzisiejszy mecz praktycznie zagwarantuje sobie wyjście z grupy. Już teraz zapraszamy na Relację LIVE z meczu Senegal - Japonia. Początek spotkania o godzinie 17.

1. Japonia31
2. Senegal31
3. Polska01

Godz. 15:40 - Drugi mecz w naszej grupie H Japonia - Senegal. Początek spotkania o godzinie 17. Zapraszamy na relacje LIVE.