ŁKS vs Rozwój Katowice na żywo. Wynik meczu ŁKS Rozwój Katowice

ls
ŁKS ŁÓDŹ ROZWÓJ KATOWICE na żywo. Tym razem ŁKS będzie mógł podejść do spotkania z Rozwojem Katowice na pełnym luzie. Łodzianie już zapewnili sobie awans do I ligi i wynik dzisiejszego spotkania nie ma większego znaczenia w tym kontekście. Oczywiście kibice oczekują zwycięstwa. Relacja na żywo z meczu ŁKS Rozwój Katowice od godz. 16.55. Zapraszamy!

ŁKS Rozwój Katowice [2:0]

Strona wymaga odświeżania - wciśnij F5

93' Koniec meczu. ŁKS wygrywa 2:0. BRAWO!!!
Jeszcze Rozmus szarżował, ale piłka nie wpadła do siatki.
90' Ostatnie minuty meczu. Łodzianie spokojnie dziś dopisują sobie 3 punkty.
88' Wynik bez zmian. ŁKS prowadzi 2:0.
Końcówka to groźna akcja Rozwoju, na szczęście obrońcy na posterunku.
85' ŁKS spokojnie kontroluje ostatnie minuty tego w sumie jednostronnego widowiska.
82' Rzut rożny dla ŁKS - piłka w rękach bramkarza.
80' ŁKS niczym profesor spokojnie rozgrywa piłkę .
76' Wolski schodzi z boiska, w jego miejsce wbiega Pyrdoł
73' ŁKS kontroluje grę - Rozwój od wielu minut bez akcji ofensywnej.
70' Słupek po strzale ŁKS - niewiele brakowało, by łodzianie prowadzili już 3:0. Szkoda.
Gamrot na boisku - Bryła schodzi.
66' Będzie zmiana w ŁKS - Gamrot gotowy do wejścia na boisko.
62' ŁKS gra bardzo mądrze. Widać, że łodzianie grają dziś na luzie.
Piękna bramka łodzianina na pewno jest ozdobą tego meczu.
55' GOOOLLLLLL dla ŁKS KUJAWA ależ uderzenie! Strzał przewrotką niczym RonaldoRzut rożny dla Rozwoju - ŁKS wychodzi obronną ręką z tej sytuacji
49' Wynik bez zmian. ŁKS spokojnie kontroluje grę.
46' Gramy w II połowie - 3 minuty po godzinie 18 rozpoczęła się ta połowa.
I połowa meczu
46Koniec pierwszej połowy meczu. Zasłużone prowadzenie łodzian
45' Widejko fauluje na własnej połowie.'Sędzia dolicza co najmniej jedną minutę.
41'Druga żółta kartka. Tym razem dla Tabisia, który nieuczciwie się zachował
39' Do zakończenia pierwszej połowy spotkania zostało niewiele czasu- widać, że zawodnicy z Katowic chca wyrównać wynik. Marnie im to wychodzi. Mają jeszcze kilka minut do zakończenia pierwszej połowy meczu.
37' Rozmus dostaje żółta kartkę. Zbyt agresywnie się zachował.
38' Gorąco sie zrobiło w polu karnym ŁKS, ale na szczęście łodziakom udaje się uniknąć bramki. Piłka zostaje wybita.
35'Widać, że piłkarze sa już zmęczeni. Wiele niedokładności zarówno po stronie ełkaesiaków jak i piłkarzy Rozwoju.
33' Po faulu Wolskiego sędzia zarządza przerwę na uzupełnienie płynów.
30' Grę zaczyna Kaźmierczak.
29'Po nieudanym dośrodkowaniu Rozmusa, futbolówkę mają katowiczanie.
27' Spokojna gra obu drużyn. Bez wartych uwagi akcji.
22'Golik znów w akcji. Łodzianie nie dają mu chwili odetchnienia. Katowiczanie chcą wyrównać, ale słabo im to wychodzi.
20'Po strzale z dystansy, niecelnym, łodzianie tracą piłkę.

17'zamieszanie na przy bramce Rozwoju. Kostryka atakuje, ale skutecznie zareagowali obrońcy gospodarzy.

13'Łukczak strzela z dystansu, niecelnie. Piłka trafia do drużyny przeciwnej.
12' Spójrzmy na ławkę rezerwowych:
M. Kołba - O. Koprowski, M. Gamrot, J. Radionow, P. Pyrdoł, M. Rozwandowicz, R. Kujawa.
Trenerem jest Jacek Janowski, a menedżerem Wojciech Robaszek

10' Po pierwszym golu piłkarze z Katowic ruszyli do ataku, ale ełkaesiacy nie pozwalają im zbliżyć się do Kaźmierczaka.
8' Bramkaaa! Dla ŁKS! kapitalna akcja Łuczaka! Barwo Wojciech! Łuczak wykorzystał szansę w polu karnym - pewnym strzałem po długim rogu pokonał Golika!
7'Łuczak przy bramce przeciwników, strzelił głową, ale kapitalnie poradziła sobie z tym bramkarz, Golik! Łuczak przewrócony, czy będzie żółta kartka? Nie, sędzia nie dopatrzył się uchybień.
4' Katowiczanie wychodzą obronna ręką z zamieszania w polu karnym.

17. Początek meczu. Piłkarze z Katowic w czarnych strojach, łodzianie - biało-czerwonych. Kapitanem łódzkiej drużyny jest Juraszek.

16.55 Skład łódzkiej drużyny:
W bramce stanie Przemysław Kazimierczak. Będą mu towarzyszyli pozostali koledzy:
P. Kocot, W. Łuczak, P. Bryła, J. Kostyrka, Ł. ZagdańskiK. Rozmus, L. Bielak, K. Juraszek, B. Widejko, M. Wolski.

Za chwilę rozpocznie się mecz ŁKS - Rozwój Katowice. Łódzcy piłkarze rozgrzewają się przed wejściem na murawę. Wbrew zapowiedziom synoptyków pogoda dopisuje i nic nie wskazuje na to, że będzie padać.

Piłkarze ŁKS w ostatnim swoim meczu na własnym stadionie zapewnili sobie awans do I ligi. Wiadomo już, że szkoleniowiec Rozwoju rozpoczął przed tygodniem wielkie testowanie młodzieży, ponieważ drużynie z Katowic nie grozi spadek i nie mają szans na miejsce premiowane awansem. Dlatego w meczu wystawił wielu młodzieżowców i wychowanków. Kto zagra w ŁKS? Czy trener zdecyduje się na jakieś duże zmiany kadrowe?