NIEMCY SZWECJA wynik. Jaki wynik w meczu Niemcy Szwecja. Czy Niemcy wygrali, czy jadą do domu [23.06.2018]

TJ
NIEMCY SZWECJA transmisja na żywo
Po arcyciekawym meczu, w którym zobaczyliśmy 3 bramki reprezentacja Niemiec pokonała Szwedów 2:1. Niemcy przegrywali po pierwszej połowie jedną bramką. W II szybko wyrównali. Pod koniec stracili Boatenga, który ujrzał czerwoną kartkę. Ale i tak cały czas atakowali, by doliczonym czasie, strzelić zwycięską bramkę. WYNIK MECZU NIEMCY SZWECJA 2:1

NIEMCY SZWECJA WYNIK NA ŻYWO

WYNIK MECZU NIEMCY SZWECJA 2:1

Koniec meczu. WYNIK NIEMCY SZWECJA 2:1
Ależ emocje do samego końca.
GOOOLLLL dla Niemców!!!! WYNIK MECZU NIEMCY 2 SZWEDZI 1
95' Rzut wolny dla Niemców.
93' Kontra Szwedów, ale faulowali.
91' Słupek! po strzale Brandta! WYNIK bez zmian Niemcy Szwecja 1:1
GOMEZ!!! ależ parada bramkarza Szwecji! WYNIK 1:1
87' Niemcy w 10., ale wciąż w ataku.
84' Faul - rzut wolny dla Niemców. Piłka w rękach Szwedzkiego bramkarza.
82' Czerwona kartka (druga żółta) dla Boatenga! Niemcy grają w dziesiątkę!
77' Gramy dalej - scenariusz ten sam. Wynik bez zmian Szwecja Niemcy 1:1
76' Rzut rożny dla Szwecji
74' Niemcy w ataku, WYNIK NIEMCY SZWECJA 1:1
71' Kontra Szwedów, ale faulem zatrzymana przez Boatenga - żółta kartka
69' WYNIK NIEMCY SZWECJA bez zmian.
65' Kros z dystansu... nad poprzeczką.
61' Znów była sytuacja dla Niemców, ale piłka tuż obok słupka.
60' Wynik bez zmian. Gra również.
57' Raz lewej, raz prawej strony piłkarze w białych koszulkach wrzucają piłkę w pole karne Szwedów.
53' Niemcy cały czas atakują, Szwedzi w defensywie.
49' Ależ Niemcy teraz docisnęli.
48' GOOOOLLLLLLL dla Niemców **46'** Gramy w II połowie!
Zapraszamy na II połowę meczu.

WYNIK MECZU NIEMCY SZWECJA

Niemcy mają 45 minut, by strzelić 2 bramki. Szwedzi świetnie grają w obronie i wspaniale wychodzą z kontratakami.
46' Neuer broni teraz po strzale Berga. Mogło być 2:0 do szatni. Koniec pierwszej połowy.

45'
Niemcy się spiesza, ale Szwedzi doskonale w obronie.
44' Kontra Szwedów 3 na 2 i powinno być 2:0 dla Szwedów. Ale nie jest.
43' Sporo teraz walki w środku boiska. Niemocom ucieka czas.
39' Ależ teraz sytuacja Niemców. Bomba z 25 metrów, ale bramkarz Szwecji wspaniale broni.
37' Niemcy w ataku pozycyjnym.
Pachnie sensacją - Niemcy przegrywają ze Szwecją
32' GOOOOOOLLLLLLLLLLLLL dla Szwedów!!!! Ola Toivonen!!!**31' Szwedzi przetrwali ataki i mecz w tej fazie się wyrównał. 29' Rzut rożny dla Szwedów. Niemcy wybijają w pole. Szwedzi w ataku pozycyjnym, 27' Niemcy w dziesiątkę - opatrywany Rudy 25' Sebastian Rudy na leży na murawie, rozbity nos Niemca. 23' Wynik bez zmian. Gra też. Niemcy atakują, Szwedzi bronią się niemal całą drużyną. 18' Szwedzi teraz trochę przejęli inicjatywę. 15' Aut dla Szwecji, ale obrońcy wybijają piłkę 13' Ależ kontra Szwedów to powinien być gol dla Szwedów. Berg był sam na sam, ale naciskany przez obrońców wpadł w Neuera. 12' Niemcy dominują, Szwedzi zamknięci na własnym polu karnym... 9' Kolejna akcja i znów niebezpiecznie. Szwedzi się bronią. Niemcy jak w hokejowym zamku 8' W odpowiedzi akcja Niemców, strzał z ostrego kąta - obok słupka. 6' Kontra Szwedów - było groźnie i niewiele brakowało, by napastnik wyszedł sam na sam z Neuerem! 3' Niemcy nie schodzą z połowy Szwedów - akcja za akcją, ale na razie Szwedzi doskonale w obronie 2' Ależ teraz Niemcy mieli sytuację! Ale nie potrafili z kilku metrów wbić piłki do bramki!
Niemcy w białych koszulkach i czarnych spodenkach, Szwedzi granatowe koszulki i żółte spodenki.
1' **Zaczynamy!

19.55 Hymny obu drużyn
60 lat Szwedzi czekają na zwycięstwo z Niemcami - Niemcy jednak dziś nie mogą oddać nawet punktu...
19.53 Piłkarze obu reprezentacji już wychodzą na boisko - wyprowadzani prze polskich sędziów z Szymonem Marciniakiem jako sędzią głównym.
19.50 Obie jedenastki zeszły już do szatni. Za chwilę sędziowie wyprowadzą je na murawę.
19.47 Niemcy bardzo skupieni, widać, że w drużynie pełna koncentracja.
19.44 Aż 500 minut bez wpuszczenia gola przez bramkarza Olsena -to silny punkt reprezentacji Szwecji
19.41 Sporo kibiców Niemieckich i Szwedzkich na trybunach stadionu w Rosji - która ekipa będzie lepiej dopingowała swoich piłkarzy?
19.35 Piłkarze Niemiec i Szwecji już na rozgrzewce

Początek meczu Niemcy Szwecja o godzinie 20.
Oczywiście dzisiejszy mecz Niemcy Szwecja to najciekawsze spotkanie grupy F. Niemcy, by awansować, by wyjść z grupy, muszą dziś wygrać ze Szwecją. Po porażce z Meksykiem drużyna Loewa jest, jak przynajmniej twierdzą w jej sztabie, gotowa na 120 procent.

- Nie mamy innego wyjścia, powiedzieliśmy sobie, co komu leżało na sercu i atmosfera jest bardzo dobra, wygramy ze Szwecją - zapewniają piłkarze Niemiec.

Początek meczu NIEMCY SZWECJA o godzinie 20. My zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO z meczu Niemcy Szwecja od godziny 19.50.

Spotkanie będzie również relacjonowane na naszej stronie.

NIEMCY SZWECJA TRANSMISJA NA ŻYWO

PRZEWIDYWANE SKŁADY w meczu Niemcy Szwecja:

Niemcy: Neuer – Kimmich, Boateng, Ruediger, Hector – Kroos, Guendogan – Mueller, Oezil, Reus – Werner
Szwecja: Olsen – Augustinsson, Granqvist, Jansson, Lustig – Claesson, Larsson, Ekdal, Forsberg – Berg, Toivonen

Niemcy - Szwecja TRANSMISJA TV

Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:00. Transmisja w TVP 1 i TVP 4K, a od 19:05 w TVP Sport. Komentatorami meczu Niemcy Szwecja będą Szymon Borczuch i Marcin Żewłakow. Mecz będzie oglądany przez miliony fanów nie tylko w Niemczech i w Szwecji.