2018-04-21 15:40

2018-04-21 18:04

184 Komentarze
Dodaj komentarz

OLIMPIA ELBLĄG - ŁKS ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO [21.04.18] ZAPRASZAMY NA RELACJE LIVE Z MECZU OLIMPIA ŁKS. DZIŚ ŁKS WALCZY O TRZY PUNKTY

(tj, ww)

Dziś piłkarze ŁKS zagrają arcyważny mecz. Łodzianie jadą do Elbląga aby zmierzyć się z tamtejszą Olimpią. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO z tego spotkania. Początek o godzinie 16.

5

94' Koniec meczu. ŁKS rozbija dziś Olimpię Elbląg aż 5:0
93' ŁKS powoli, Olimpia już zrezygnowana. Wszyscy czekają na końcowy gwizdek arbitra.
Sędzia dolicza 4 minuty.
90' Olimpia stara się o bramkę honorową, ale bezskutecznie.
86' Kolejne zmiany w zespołach. Wynik bez zmian.
81' GOOOLLLLL Rozwandowicz. ŁKS prowadzi w Elblągu 5:0
80' Rzut karny dla ŁKS!
78' Już nic w tym meczu nie powinno się zmienić. ŁKS na pewno wywiezie z Elbląga 3 punkty, które umocnią łódzką drużynę w walce o awans do wyższej klasy rozgrywek.
75' Zmiana w ŁKS. Z boiska schodzi Radionow - strzelec dwóch bramek w dzisiejszym meczu. Zagdański na boisku.
GOOOOLLLL Piotr Pyrdoł! ŁKS prowadzi już 4:0
70' Olimpia jednak nie zamierza zaprzestać swoich prób ataku.
Indywidualna akcja Radionowa, napastnik dobrze się zastawił w polu karnym, odwrócił i ładnym strzałem pokonał bramkarza.
68' GOOOOLLLLL RADIONOW ŁKS prowadzi już 3:0 z Olimpią
Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy.
65' Olimpia nie ma pomysłu na skuteczne zaatakowanie ŁKS-u. Teraz próba z dystansu, ale strzał lekki i Kołba łapie piłkę.
61' Kołba od bramki. Łodzianie powoli, długo starają się utrzymać przy piłce.
59' Zmiana w drużynie Olimpii Elbląg.
55' Olimpia próbuje atakować, ale robi to zbyt czytelnie i łodzianie skutecznie rozbijają wszelkie próby gospodarzy.
Fatalnie wykonany wolny... ŁKS wciąż prowadzi 2:0.
51' Żółta kartka dla Juraszka. Faul tuż przed linią pola karnego.

48'
Łuczak z dystansu, ale niecelnie.
46' Gramy w II połowie

48' Koniec pierwszej połowy. ŁKS zasłużenie prowadzi z Olimpią 2:0.
Mecz wznowiony.
Utrudniona widoczność na boisku, płoną race, dym nad murawą. Przerwa w grze.
43' Akcja Olimpii, ŁKS blisko przeciwnika, łodzianie odbierają piłkę.
41' Rzut rożny dla Olimpii, Wrzutka, ale obrońcy wybijają piłkę.
39' Rzut z autu dla ŁKS. Bryła do Radionowa, akcja łodzian. Obrońcy wybijają piłkę znów na aut.
35' Olimpia dziś bezradna w starciu z piłkarzami ŁKS. Łodzianie kontrolują mecz, grają piłką i skutecznie rozbijają próby akcji Olimpii.
31' GOOOOLLLLLLLLL Piotra Pyrdołą!!!
30' Wynik bez zmian. ŁKS prowadzi. Teraz piłkarz Olimpii zagrywa ręką. Rzut wolny.
26' ŁKS znów w ataku, ale tym razem bramkarz gospodarzy na posterunku.
23' Kocot do Bryły, próba akcji skrzydłem - nieudana.
21' Olimpia prawą stroną, dobra akcja gospodarzy, obrońcy z Łodzi na posterunku.
19' Wynik bez zmian. ŁKS prowadzi z Olimpią jedną bramką.
Teraz groźnie było, mocny strzał, ale Kołba na posterunku, wybija piłkę na rzut rożny.
17' ŁKS gra dziś dobre zawody. Piłkarze prowadzą grę i wydaje się, że kontrolują przebieg spotkania. Olimpia na razie bez dobrej, bramkowej sytuacji.
Pyrdął z dystansu.. i piłka tuż nad poprzeczką.
13' Ełkaesiacy prowadzą jedną bramką i nic nie wskazuje na to, by Olimpia mogła zagrozić bramce łodzian.
10' Ostre zagranie teraz i Bryła pada na murawę. Sędzia jednak nie sięga po kartkę. ŁKS z rzutu wolnego.
7' ŁKS na razie lepszy, ŁKS skutecznie rozbija nieudolne próby ataku gospodarzy.
5' Sporo walki teraz w środkowej części boiska.
Rzut rożny dla łodzian, strzał Radionowa, bramkarz wybija przed siebie piłkę, ale Radionow ją dobija i ŁKS prowadzi!
2' GOOOOOLLLLLLLLLLL RADIONOW!!!
1' Zaczynamy!
Za moment pierwszy gwizdek sędziego. Liczymy, że 3 punkty powędują dziś do Łodzi.

SKŁAD ŁKS: M. Kołba - K. Rozmus, K. Juraszek, M. Rozwandowicz, B. Widejko, P. Pyrdoł, P. Kocot, M. Wolski, W. Łuczak, P. Bryła, J. Radionow

Godz. 15:40 - Trwa intensywna rozgrzewka. Za kilka minut ŁKS rozpocznie walkę o ligowe punkty. Zapraszamy do relacji.

Godz. 15:20 - Za chwilę podamy skład ŁKS. Zapraszamy na relację z meczu Olimpia - ŁKS!!!

ŁKS dzisiaj na wyjeździe zmierzy się z Olimpią Elbląg. Drużyna gospodarzy okupuje 5 miejsce w tabeli. Łodzianie dziś aby nie dać się dogonić muszą walczyć o trzy punkty. Zapraszamy na relację na żywo z tego meczu.