Polska Japonia wynik meczu 28.06.18. Polska wygrywa ostatni swój mecz. Sprawdź wynik Polska Japonia

(ww)
Polska w meczu o honor pokonała reprezentację Japonii 1:0 po bramce Jana Bednarka.

POLSKA JAPONIA RELACJA LIVE 28.06.18. WYNIK MECZU POLSKA JAPONIA, SKŁADY POLSKA JAPONIA

4. Polska33

89' Trzy minuty doliczone.
85' Japonia gra zachowawczo, teraz ma tyle samo punktów co Senegal i bramek, jednak w Fair Play mają mniej żółtych kartek i wchodzą na ten moment. Czy zmieni się coś w meczu Senegal Kolumbia? Kliknij na relację - TUTAJ
82' Grosicki dośrodkowanie i o mały włos obrońca Japonii strzeliłby samobója.
80' Teodorczyk za Zielińskiego.
79' Sławek Peszko wchodzi na boisko! Kurzawa z boiska.
76' Zmiana wyniku w meczu Kolumbia - Senegal. TUTAJ RELACJA NA ŻYWO!
74' Lewandowski z 5 metra sam na sam i przestrzela.
72' Rzut rożny dla Japonii. Niecelny strzał. Gramy od bramki.
70' Japonia teraz zaatakowała, jednak wrzutki w pole karne Fabiańskiego niecelne.
66' Kolejna zmiana w Japonii. Usami schodzi a na boisku Inui.
63' Japonia w tej chwili poza mundialem. TUTAJ RELACJA Z MECZU KOLUMBIA SENEGAL - KLIKNIJ!

60' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL BEDNAREK!!!!!!!!!!!

Kurzawa wrzuca i Bednarek z pierwszej piłki i mamy to!!!

58' Strzał z przewrotki Japończyka ale piłka przeleciała obok słupka.
57' Japończycy teraz przyspieszyli. Mamy problemy.
53' Ładna kontra Polaków i ostatnie podanie Grosickiego do wychodzącego sam na sam Lewandowskiego było niecelne.
52' Jędrzejczyk teraz ratuje Fabiańskiego, wybijamy piłkę.
49' Wywalczyliśmy rzut rożny. Dośrodkowanie ale piłka ląduje na środku pola, wciąż prowadzimy grę.
47' Pierwsza zmiana w drużynie Japonii.
46' Polska va Japonia gramy!! Wciąż 0:0.

Piłkarze wychodzą na murawę. Za chwilę zaczynamy II połowę.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

43' Bereszyński wszedł w pole karne ale w ostatniej chwili Japończycy wybijają na aut.
41' Wybijamy. Polska Japonia wciąż remis 0:0.
40' Rzut rożny dla Japonii.
38' Kurzawa uderza ale bardzo niecelnie.
37' Rzut rożny dla Polski.
35' Fabiański łapie trudny strzał zza pola karnego.
32' Teraz strzał głową Grosika i bramkarz Japonii wybija piłkę z linii bramkowej.
31' Japończycy częściej teraz dochodzą do głosu.
WYNIK I RELACJA Z MECZU KOLUMBIA - SENEGAL KLIKNIJ TUTAJ
29' Wybijamy, ale zamiast wyjść z kontrą to wybijamy na oślep.
27' Rzut rożny dla Japonii.
25' Tempo troszkę wolniejsze. Polacy grają na stojąco. Obie drużyny oddały do tej pory po dwa celne strzały.
22' Wrzutka w pole karne Polski ale Fabiański idealny wyskok i łapie piłkę.
20' Ładna kontra Plaków ale zakończona jak zwykle, niecelnym podaniem.
17' Sakai uderza ale Łukasz Fabiański broni.
15' Polska reprezentacja gra coraz wolniej. Temperatura 36 stopni, nasi piłkarze grają coraz wolniej.
13' Bednarek zagrywa głową do Japończyka i mało brakowało a stracilibyśmy bramkę. Koszmarny błąd.
11' Japończycy wyprowadzają kontrę, mamy dośrodkowanie z lewej strony ale niecelnie.
POLSKA - JAPONIA WYNIK MECZU 0:0
8' Teraz kolejna składna akcja polaków. Ale wciąż brakuje ostatniego podania.
POLSKA - JAPONIA NA ŻYWO
5' Grosicki dostał ładne podanie zamiast uderzyć dogrywał ale niecelnie.
4' Teraz Japończycy w ataku pozycyjnym. Polska reprezentacja cofnięta.
2' Mamy rzut rożny. Kurzawa wrzuca ale piłka wybita. Wciąż Polska ma piłkę.
1' Zaczynamy! Mecz o honor: Polska Japonia. Do boju Polacy!

Na boisku około 36 stopni Celsjusza, będzie ciężko.

Po hymnach.

15:53 - Już obie jedenastki na murawie! Zaczynamy mecz Polska - Japonia. Pożegnajmy się z Mundialem jak należy. Za chwilę hymny.

15:45 - Do pierwszego składu wraca Kamil Grosicki. W bramce Łukasz Fabiański.
Skład polskiej reprezentacji na mecz z Japonią: Fabiański, Bereszyński, Glik, Bednarek, Jędrzejczyk, Kurzawa, Góralski, Krychowiak,Grosicki, Zieliński, Lewandowski

15:30 - Za 30 minut mecz Polska - Japonia. Zapraszamy na relację LIVE.

15:20 - Trwa rozgrzewka obu reprezentacji. Jaki wynik obstawiacie? Kto wygra? Wpisujcie w komentarzach.

Relacja na żywo Senegal - Kolumbia - KLIKNIJ TUTAJ

15:10 - Po godzinie 15 polskiego czasu Polacy pojawili się na murawie.

Godz. 15 - Mecz Polska Japonia już za godzinę. Poniżej skład Polskiej reprezentacji i tabela grupy H.

14:50 Podano skład polskiej reprezentacji:

14:45 - Adam Nawałka w wypowiedzi dla TVP Sport powiedział, że spodziewa się ciężkiego meczu z Japonią, ale ma nadzieję, że pożegnamy się z Mundialem godnie i zwyciężymy. Spotkanie Polski z Japonią to już 50 mecz trenera naszej reprezentacji.

14:40 - W Wołgogradzie panuje potworny upał. Mecz Polska Japonia będzie prowadzony w niecodziennych warunkach. Czy nasza reprezentacja to wytrzyma?

Godz. 14:30 Mecz Polska - Japonia odbędzie się na stadionie w Wołgogradzie. Zapraszamy na relację LIVE. Za chwilę podamy skład Orłów Nawałki.

Godz. 14:25 - Dziś Polacy zagrają swój ostatni mecz na Mistrzostwach Świata w Rosji. Padną także ostateczne rozstrzygnięcia dotyczące grupy H, w której już tylko nasza reprezentacja nie ma szans na awans. Poniżej tabela...