Polska Kolumbia wynik meczu 24.06.18. Polacy przegrali z Kolumbią 3:0. Wstyd i żenada!

(ww)
Polska w żenującym stylu przegrywa z lepszą Kolumbią 3:0. Wracamy do domu, mecz z Japonią dla nas już tylko o pietruszkę.

KONIEC MECZU!

93' Grosicki teraz głupio traci piłkę. Wciąż nie oddajemy strzału.
91' Pięć minut doliczone.
90' Kolumbia przy piłce. Ten mecz dla Polaków już powinien się zakończyć, WSTYD!
88' Uderzenie Lewandowskiego ale Ospina na rzut rożny.
84' teraz piętką strzał ale wybijamy. Gdyby to wpadło to byłoby to już upokorzenie. Wciąż 3:0 dla Kolumbii.
82' Ospina leży na murawie. Mamy przerwę.
81' Kolumbia gra w piłkę, słychać głośne OLE.
78' Zmiana w Kolumbii, schodzi Falcao. Polacy grają dziś żenująco. Polscy piłkarze grają bez wiary, wolno, wygląda to tragicznie.

75' GOL DLA KOLUMBII! CUADRADO! ASYSTA JAMESA!

72' Bereszyński schodzi, na murawie Teodorczyk.

70' GOL DLA KOLUMBII!!!

Radamel Falcao!!! Znakomita akcja Kolumbii i bierni polscy stoperzy.

69' Kolumbia wybija. Zmarnowana szansa. Polska - Kolumbia 0:1
67' Jesteśmy przy piłce, mamy rzut wolny. 30 metr. Może teraz.
63' Zieliński fauluje. Mamy przerwę w grze.
61' Jan Bednarek faul taktyczny i żółta kartka dla Polaka.
58' Długie podanie Lewandowskiego i nasz napastnik sam na sam z Ospiną i trafia w bramkarza! To powinna być bramka.
57' Wybijamy. Kownacki schodzi, Grosicki na murawie.
56' Rzut rożny dla Kolumbii.
55' Pazdan wziął się za rozgrywanie. Polacy grają strasznie. Są wolni, nie ma Lewego, nie ma Krychowiaka, Zieliński niewidoczny. Grosicki przygotowany do gry.
53' Juan Cuadrado ostro w pole karne ale Szczęsny tym razem łapie.
52' Kolejna akcja Kolumbii, Falcao źle trafia w piłkę. Mieliśmy dużo szczęścia.
51' Quintero z dystansu tuż obok słupka.
49' Ładna akcja Polski, Bereszyński dośrodkowuje ale nikt nie dochodzi do piłki.
47' Polska z animuszem. Jesteśmy na połowie rywala.
46' Gramy! Polska kontra Kolumbia.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

48' Dośrodkowanie Zielińskiego w pole karne ale piłka wybita.
45' Sędzia dolicza cztery minuty.
45' Rybus strzela, piłka odbita, rzut rożny dla Polski. Nie sędzia się pomylił. Gramy dalej, Kolumbia od bramki.
43' Kolumbia teraz rządzi i dzieli. Polacy wyglądają jakby już nie mieli siły i wiary.

40' GOL DLA KOLUMBII!!!

Mina strzelcem bramki, dośrodkowywał James Rodriguez.

37' Lewandowski dostał prezent ale Polak ruszył bardzo wolno i piłkę odebrali mu Kolumbijczycy, Lewy nie ma szybkości.
36' Ależ walka z obu stron. Quadrado minął dwóch i uderzył ze skrzydła ale Szczęsny wybija.
33' Rzut rożny dla Kolumbii. Wybijamy ale było gorąco.
31' Kontuzja, piłkarz Kolumbi opuszcza boisko. Aguilar schodzi, na boisku Uribe.
30' Piszczek faulowany. Mamy rzut wolny w środku pola.
29' Twarda walka na boisku, bardzo mało strzałów na bramkę.
26' Kolumbia cały czas przy piłce. Polacy cofnięci na własnej połowie.
25' Falcao w znakomitej sytuacji, podał do Quadrado ale w ostatniej chwili wybijamy na róg.
23' Teraz Polacy w opałach, ładna składna akcja Kolumbii ale wybijamy.
18' Mamy rzut rożny. Zła wrzutka,Kolumbia wybija piłkę na aut. Mamy piłkę.
17' Agresywnie faulowany Lewandowski. Powinna być żółta kartka. Sędzia pozwala na bardzo wiele.
15' Walka w środku pola. Obie drużyny boją się popełnić błąd. Polacy teraz na swojej połowie w ataku pozycyjnym.
13' Teraz fragment nerwowej Gry. Polska Kolumbia wynik meczu 0:0.
11' Szczęsny źle zagrał ale piłka wyszła na aut. Nie ma zagrożenia.
9' Zamieszanie pod bramką Polaków ale James na spalonym.
8' Polacy graja agresywnie, wygląda to naprawdę dobrze.
6' Ospina bramkarz Kolumbii kontuzjowany. Po chwili wraca między słupki.
5' Ładna akcja Polski ale Bereszyński nie doszedł do piłki. Gramy dobrze. Jest moc!
4' Pazdan leży, mamy przerwę w grze.
3' Zieliński źle dośrodkował ale mamy rzut z autu.
2' Mamy pierwszy rzut rożny. Wybijają Kolumbijczycy ale Lewandowski znów wywalczył rożnego.
2' Lewandowski faulowany w środku pola.
1' Mecz Polska - Kolumbia rozpoczęty! Polska do boju!!!

19:57 - Przywitanie obu jedenastek. Za chwilę zaczynamy mecz Polska Kolumbia.

Hymny obu państw.

19:50 - POLSKA KOLUMBIA NA ŻYWO! Piłkarze za chwilę wyjdą na murawę. W niebieskich strojach Kolumbia. Polacy w białych koszulkach i czerwonych spodenkach.

19:40 - Piłkarze zeszli do szatni. Trener Nawałka także udał się do tunelu. Za kilka minut początek najważniejszego meczu w tym roku naszej reprezentacji. Trzymamy kciuki za Polskę.

19:30 - Na trybunach w Kazaniu przewaga kibiców z Kolumbii. Na stadionie żółto. Za pół godziny rozpocznie się arcyważne spotkanie Polska vs Kolumbia.

SKŁAD KOLUMBII:
Ospina - Arias, Sanchez, Mina, Mojica - Barrios, Aguilar - Cuadrado, Quintero, James Rodriguez - Falcao

19:17 Trwa rozgrzewka naszej reprezentacji. Polska Kolumbia początek meczu o godzinie 20.

SKŁAD POLSKI NA MECZ Z KOLUMBIĄ:
Wojciech Szczęsny – Łukasz Piszczek, Jan Bednarek, Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński, Grzegorz Krychowiak, Jacek Góralski, Piotr Zieliński, Maciej Rybus – Dawid Kownacki, Robert Lewandowski.

18:55 - Zakończył się mecz Japonia Senegal. Padł remis 2:2. Poniżej tabela grupy H.

GRUPA HPunktyMecze
1. Japonia42
2. Senegal42
3. Polska01
4. Kolumbia01

18:35 - Ale się dzieje w meczu Senegal Japonia! TUTAJ RELACJA I WYNIK ONLINE

18:22 Za chwilę podamy skład reprezentacji Polski na mecz Polska - Kolumbia.

MECZ POLSKA KOLUMBIA RELACJA NA ŻYWO

Godz. 18 - II połowa meczu Japonia Senegal rozpoczęta. RELACJA NA ŻYWO TUTAJ - KLIKNIJ. Do przerwy 1:1. Dla Polski lepiej byłoby żeby Senegal zwyciężył. Chociaż z drugiej strony Polska aby awansować powinna wygrać oba mecze. Wtedy nie trzeba patrzeć na rywali.

17:40 Mecz Polska Kolumbia o godzinie 20.

17:20 Właśnie padła bramka w meczu Japonia Senegal. Senegalczycy prowadzą 1:0. RELACJA Z MECZU TUTAJ - KLIKNIJ

16:55 Za chwilę rozpocznie się spotkanie Senegal z Japonią. RELACJA NA ŻYWO Z TEGO MECZU - KLIKNIJ TUTAJ!

16:45 - Przed meczem Polska - Kolumbia nasza szatnia już gotowa. Dzisiaj o godzinie 20 kibicujemy naszym z całych sił. Zapraszamy relację na żywo.

16:30 - A jak wygląda grupa H przed drugą kolejką?

1. Japonia31
2. Senegal31
3. Polska01

15:55 - Właśnie zakończył sie mecz Anglia Panama. W grupie G Anglicy rozgromili swoich rywali aż 6:1.

15:30 - Polscy piłkarze już w Kazaniu. Póki co są rozluźnieni, ale już za kilka godzin się zacznie, mecz o wszystko. Polska vs Kolumbia.

Godz. 15:20 - Polska Kolumbia, mecz o wszystko. Spotkanie rozegrane zostanie w Kazaniu. W jakim składzie wybiegną dziś nasi reprezentanci? Już wkrótce podamy skład Polski i Kolumbii.