PSG vs REAL MADRYT TRANSMISJA NA ŻYWO [STREAM ONLINE]. PSG REAL MADRYT GDZIE OGLĄDAĆ? PSG VS REAL TRANSMISJA [6.03.18]

Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU PSG vs REAL MADRYT.

PSG - REAL MADRYT NA ŻYWO [GDZIE OBEJRZEĆ MECZ?]

1

REAL MADRYT

2

KONIE! REAL MADRYT zniszczył na boisku PSG. Był lepszy pod każdym względem.

92' Strzał Bale'a! Bramkarz PSG łapie.
87' Real Madryt kontroluje sytuację.
83' Lucas Vazquez strzela w słupek! Wciąż 2:1 dla Królewskich.

80' GOOOOOOOOOOL dla Realu! Casemiro! JUŻ jest po meczu!

78' Nerwowo na boisku, jeszcze nie wszystko stracone, PSG chce się podnieść. Grają jednak w 10, będzie im bardzo trudno.
75' Teraz Benzema wyszedł z przewagą z Ronaldo i Karim pokazuje że nie nadaje się do tego Realu, marnuje znakomitą sytuację, , Benzema najsłabszy dzisiaj w drużynie Królewskich.
72' GOOOOOOOOOOL. CAVANI! Ramos wybija i piłka odbija się o Cavaniego i szczęśliwie trafia do bramki.
69' Asencio trafia w słupek. Real gra wspaniale.
65'**Verrati druga żółta i czerwona! PSG w osłabieniu! WYNIK MECZU PSG 0 - REAL MADRYT 163' Real Madryt teraz utrzymuje futbolówkę z daleka od swojego pola karnego. 59' PSG teraz objęło inicjatywę ale nic z tego nie wynika. 57'** Real groźnie kontruje.

51' GOOOOOOOOOOOOOOOOL CRISTIANO RONALDO!

50' Motta uderza ale bardzo niecelnie. PSG zaczęło grać.
46' II połowa, zaczynamy.

Koniec I połowy.

43' Mbappe na spalonym ale sędzia nie gwiżdze, francuz wyszedł sam na sam ale Navas lepszy.
38' Benzema sam na sam i zmarnował sytuację. Wciąż remis.
WYNIK MECZU PSG - REAL MADRYT 0:0
35' Rzut rożny dla Realu. Nic z tego, spalony. PSG od bramki.
33' Rzut wolny dla PSG, jednak Di Maria źle dośrodkowuje.
30' Real Madryt po 30 minutach prezentuje się dojrzalej. Grają lepiej piłką.
28' Mbappe wrzuca w pole karne Realu ale niecelnie.

WYNIK PSG - REAL MADRYT 0:0

26' Piłka trafia w mur, rzut rożny. Piłka wybita.
24' Rzut wolny dla PSG, będzie groźnie.
18' Znakomita akcja dla Realu, wrzutka po rzucie rożnym, Ramos strzela ale bramkarz PSG broni.
15' PSG - REAL MADRYT, wciąż remis.
11' Póki co żadna z drużyn nie miała akcji bramkowej.
7' Wyrównany początek meczu. PSG - REAL MADRYT 0:0
4' Początek ostrożny ze strony obu drużyn, Real nie daje podchodzić zbyt blisko do swojej bramki.
1' Rozpoczęła się pierwsza połowa meczu Ligi Mistrzów PSG - REAL MADRYT

Dzisiaj w pierwszym składzie PSG zagra Di Maria, który był w przeszłości zawodnikiem Realu Madryt.
Już za chwilę rozpoczniemy relację meczu PSG - REAL MADRYT.

Poniżej składy na dzisiejsze spotkanie.

Niedługo podamy składy PSG i REALU MADRYT

GDZIE OGLĄDAĆ MECZ PSG - REAL MADRYT 3.06.2018?
Mecz PSG- Real Madryt pokaże telewizja Canal Plus. Początek transmisji o godzinie 20.45.

GDZIE STREAM ONLINE PSG REAL MADRYT. GDZIE MECZ MOŻNA BĘDZIE OBEJRZEĆ W INTERNECIE?
Mecz rewanżowy pomiędzy PSG a Realem Madryt w internecie będzie można obejrzeć za pomocą streamów. Trzeba jednak pamiętać, że transmisje w nich są nielegalne. Dzisiejszy mecz PSG vs REAL MADRYT legalnie będzie można obejrzeć tylko w CANAL PLUS.

Składy obu drużyn:
REAL MADRYT

PSG

PSG REAL MADRYT GDZIE OBEJRZEĆ?

Na stadionie Santiago Bernabeu obejrzeliśmy znakomite widowisko. Najpierw dwie klarowne okazje zmarnował Real, później dominował Paris Saint-Germain. Jednak końcówka „Królewskich” była zabójcza, a nagrodą dla nich było zwycięstwo 3:1.

REAL MADRYT PSG STREAM ONLINE

PSG REAL 6.03.18 gdzie stream, gdzie transmisja?

W PSG zabraknie Neymara i być może Kyliana Mbappe (choć sztab medyczny robi wszystko, żeby ten napastnik wystąpił). Paryżanie deklarują, że są w stanie odwrócić losy rywalizacji. Ale Real poleciał do Francji pewien swojej siły. Szkoleniowiec mistrzów Hiszpanii i obrońców trofeum w LM, Zinedine Zidane, będzie mógł skorzystać z usług rekonwalescentów - Marcelo, Luki Modricia i Toni Kroosa.

PSG VS REAL MADRYT STREAM

Czy PSG będzie w stanie wyeliminować Real? Neymara zabraknie, Luka Modrić znalazł się w kadrze.

PSG - REAL MADRYT NA ŻYWO [STREAM ONLINE]

Jeśli przegrywa się na własnym stadionie 0:5 w europejskich pucharach, to trudno liczyć na to, że po rewanżu będzie okazja do świętowania. Rzecz jasna, nie zmienia to faktu, że Porto ze wszystkich sił będzie chciało się zrehabilitować ponajwyższej w historii porażce u siebie. Zresztą szkoleniowiec Liverpoolu, Juergen Klopp, również poważnie podchodzi do starcia na Anfield Road i przekonuje, że wcale nie dokona kadrowej rewolucji.

REAL PSG NA ŻYWO

Przed wszystkimi meczami Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej w tym tygodniu zostanie uczczona symoboliczną minutą ciszy pamięć 31-letniego kapitana Fiorentiny Davide Astoriego, który zmarł nagle w niedzielę - postanowiły władze UEFA.

PSG REAL MADRYT RELACJA LIVE

Piłkarza znaleziono w hotelowym pokoju w Udine. Przyczyną śmierci było prawdopodobnie zatrzymanie pracy serca i układu krążenia.

Kolejne mecze LIGI MISTRZÓW [terminarz]:
Ostatnie cztery rewanżowe spotkania 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów odbędą się w przyszłym tygodniu.

13 marca (wtorek) AS Roma podejmie Szachtar Donieck (20.45, w pierwszym meczu było 1:2), zaś Manchester United spotka się z Sevillą (20.45, 0:0).
14 marca (środa) Besiktas Stambuł zagra z Bayernem Monachium (18, 0:5), a Barcelona zmierzy się z Chelsea Londyn (20.45, 1:1).

Awans Bayernu jest właściwie przesądzony, pozostałe mecze wydają się być znacznie bardziej ciekawe. Wiadomo, że kibice ostrzą sobie zęby zwłaszcza na spotkanie w Katalonii. Barcelona będzie faworytem, ale Chelsea pokazała, że ma na nią pomysł i na pewno nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W Londynie goście mieli tzw. optyczną przewagę, ale gospodarze dwukrotnie trafiali w słupek.

PSG - REAL MADRYT TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Nigdy nie wolno zapominać o tym, że w Lidze Mistrzów jest o co walczyć nie tylko ze względów czysto sportowych.

Mowa o całkiem sporych pieniądzach. Za sam awans do 1/8 finału każda z drużyn otrzymała premię w wysokości 6 milionów euro. Te zespoły, którym uda się awansować, zainkasują kolejne 6,5 mln, natomiast półfinaliści mogą liczyć na następne 7,5 mln. Na konto przegranego w finale trafi już 11 mln, zaś na zdobywcę trofeum następne 15,5 mln. Naprawdę jest o co walczyć.