Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS Łódź relacja na żywo

ww
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE VS ŁKS
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE VS ŁKS RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE VS ŁKS 19.03.2017
Dziś lider III ligi wygrał w wyjazdowym meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie1:3. RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE VS ŁKS

RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - ŁKS [1:3]

odśwież - wciśnij F5

KONIEC MECZU. ŁKS ZWYCIĘŻA!

92'**Zmiana w ŁKS: Jewhen Radionow opuszcza boisko i wchodzi Maksym Kowal. 91'**Zmiana w ŁKS: Schodzi Kocot, a wchodzi Mateusz Gamrot.
90' Rozwandowicz uderza z dystansu. Bramkarz Ruchu łapie.
88' Mecz już mógłby się już skończyć. Gospodarze już chyba pogodzeni z porażką.

84' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Rozmus kapitalnie do Radionowa i bramka dla ŁKS! Juz pewne, lider zwycięży z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Snajper ŁKS Radionow dopisuje na swoje konto kolejne trafienie.
83' Dośrodkowanie ale piłkarze ŁKS wybijają. Czas uspokoić grę.
82' Rozmus fauluje. Będzie wolny dla Ruchu.
80' Dośrodkowanie - Radionow główkuje i słupek, ależ szkoda, mogła być już trzecia bramka. Wciąż 1:2 dla ŁKS.
79' Rożny dla ŁKS
76' I teraz była szansa na bramkę, Kopka strzelił z boku pola karnego, bramkarz Ruchu odbija i dobitka Sarafińskiego niecelna
75' ŁKS w drugiej połowie gra słabo, jak przystało na lidera powinien zagrać szybciej i agresywniej. Strzelić trzecią bramkę i zakończyć mecz.
74' Przerwa w grze, zawodnik gospodarzy leży na murawie.
71'**Druga żółta kartka dla piłkarza gospodarzy i w konsekwencji czerwona. ŁKS będzie grał w przewadze.70' Teraz Kocot fauluje. Rzut wolny dla Ruchu. Będzie groźnie. Ale nie, łodzianie wybijają i ruszają z kontrą. 69' Dośrodkowanie ale gospodarze wybijają piłkę. Szkoda. 67' Kolejny rzut wolny dla ŁKS. Będzie szansa. 65' Rzut wolny dla ŁKS. Żółta kartka dla zawodnika Ruchu Wys. Maz. 64'**Zmiana w ŁKS: Jakub Kostyrka schodzi, wchodzi Damian Guzik
63' Wyrównana gra. Teraz Kopka uniemożliwił kontrę gospodarzy.
59' Walka w środku pola. Piłkarze ŁKS nie pozwalają gospodarzom na rozwinięcie ataku.
57' Gospodarze od autu. Boisko w coraz gorszym stanie. Gra się ciężko.
54'**Zmiana w ŁKS: Sarafiński wchodzi za Patryka Bryłę. 53' Teraz kartka dla Grzegorza Jóźwiaka za brutalny faul na Bryle. ŁKS od rzutu wolnego. 52' Żółta kartka dla Bryły. Wolny dla Ruchu. 51'** Teraz gospodarze uskrzydleni ruszają do przodu.

GOL

Niestety łodzianie tracą bramkę. Po zagraniu ręką w polu karnym sędzia podyktował rzut karny i Zalewski strzela kontaktową bramkę.
49' Kolejna żółta kartka i RZUT KARNY dla Ruchu!
48' Ślęzak, kapitan ŁKS otrzymuje żółtą kartkę.
47' Rzut wolny dla gospodarzy. Bardzo źle wykonany. Ruch Wysokie Mazowieckie na tle ŁKS wygląda bardzo słabo. Goście ten mecz muszą wygrać.
46' Rozpoczynamy II połowę.

Koniec I połowy.

46' Radionow wyszedł sam na sam, ale źle się zachował napastnik ŁKS i nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji.
45' Obrona ŁKS bezbłędnie. Wybijają piłkę i ŁKS wychodzi z kontrą.
44' Rzut rożny dla gospodarzy.
43' Patryk Bryła leży na boisku.
39' ŁKS teraz już rządzi. Łodzianie zaczynają panować na boisku.

GOOOOOOOOOOOOOOOL

Znakomita kontra ŁKS i Kostyrka zdobywa drugiego gola dla Łódzkiego Klubu Sportowego.
36' Zamieszanie w polu karnym ŁKS I łodzianie wychodzą z kontrą...
35' Rzut wolny dla Ruchu. Będzie niebezpiecznie.
34' Łodzianie w ataku pozycyjnym. Tragiczna murawa nie ułatwia gry zawodnikom ŁKS
29' Ślęzak głowa strzela! Bramkarz broni. Jeden z zawodników Ruchu leży na boisku.
27' Strzał na bramkę ŁKS, i Kocot cudem odbija piłkę piętą i trafia ona w ręce bramkarza ŁKS. Było groźnie.
25' Dosrodkowanie, ale piłkarze ŁKS wybijają piłkę.
23' Gospodarze coraz więcej mają do powiedzenia. Łodzianie się cofnęli. Rzut wolny dla Ruchu tuż przd polem karnym ŁKS
20' Teraz Radionow znakomicie w indywidualnej akcji minał zawodnika gospodarzy , dograł ale strzał wbiegającego zawodnika ŁKS niecelny.
18' Bryła sam na sam! Spalony :( Wciąż ŁKS prowadzi tylko 1:0.
15' Rozwandowicz strzela i piłka trafia w słupek! Ależ była szansa na 2:0. Niestety piłka nie wpadła do bramki.
13' Kolejna okazja dla Radionowa, strzelił głową ale niestety wprost w bramkarza.
10' ŁKS teraz spokojnie teraz kontroluje grę. Szybko zdobyta bramka pozwoli na spokojniejsza gre łodzian.

GOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!

Znakomicie wykonany rzut karny przez napastnika ŁKS.
8' Radionow strzela...

RZUT KARNY DLA ŁKS! Faulowany Rozwandowicz

6' Szybka odpowiedź Ruchu i mogła byc bramka. Zaspali obrońcy z Łodzi.
5' Bryła z ostrego kąta znakomicie strzelił ale bramkarz gospodarzy na posterunku.
4' Pierwsza groźna sytuacja dla ŁKS i rzut rożny dla lidera.
2' Boisko bardzo mokre, murawa pozostawia wiele do życzenia.
1' I zaczęli! ŁKS na czarno, a gospodarze na biało-niebiesko.

ŁKS: M. Kołba - P. Pyciak, A. Ślęzak, K. Juraszek, K. Rozmus, J. Kostyrka, P. Bryła, M. Rozwandowicz, P. Kocot, Ł. Kopka, J. Radionow

Ruch WYS. Maz.: K. Dobreńko - G. Jóźwiak, Ł. Piłatowski, D. Decewicz, D. Ostaszewski, P. Jastrzębski, M. Zieniewicz, P. Faszczewski, P. Sultanov, A. Mleczek, K. Zalewski

Za chwilę składy drużyn.
Zaczynamy o godz. 15. Zapraszamy do relacji na żywo z meczu RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - ŁKS ŁÓDŹ

W 19. kolejce grupy I piłkarskiej III ligi Sokoła Aleksandrów Łódzki czeka starcie w Tomaszowie Mazowieckim z Lechią. Goście nie są faworytem, ale wcale nie stoją na straconej pozycji.

RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE VS ŁKS RELACJA NA ŻYWO

Sobota: Huragan Wołomin - Huragan Morąg (13), Legia II Warszawa - Sokół Ostróda (14), ŁKS Łomża - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (15), Ursus Warszawa - MKS Ełk (15),

RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE VS ŁKS RELACJA LIVE

Niedziela: Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki (11), Concordia Elbląg