TERMALICA ŁKS WYNIK MECZU. Dziś mecz Termalica Nieciecza kontra ŁKS Łódź. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE

1

KONIEC meczu! ŁKS remisuje z Bruk Bet Nieciecza 1:1. Łodzianie grali z przewagą i powinni to wygrać ale nie zagrali do końca w pełni skoncentrowani i wracają z jednym punktem. Szkoda.

94' GOOOL DLA NIECIECZY!!!

Gutkovskis strzałem z woleja pokonuje Kołbę. Przysnęli piłkarze ŁKS i niestety remis! Łodzianie grając w przewadze powinni zaatakować a tak się cofnęli i zostali skarceni.
92' ŁKS z kontrą, Pyrdoł jednak zwalnia grę.
90' Piłkarz ŁKS dotyka piłkę ręką ale sędziowie chyba tego nie widzieli. To Bogusz chyba dotknął ręką futbolówkę, protesty, ale gra toczy się dalej. 4 minuty doliczone.
87' Aut dla ŁKS. Łodzianie teraz już tylko się bronią.
84' Kujawa za Radionowa. Na boisku też Jacek Kiełb, były zawodnik ekstraklasy.
79' Ramirez schodzi a za niego Wojowski Paweł.
77' Uderzenie Gergiela Kołba znów ratuje drużynę z Łodzi
75' Skuraś otrzymuje drugą żółtą kartkę i ŁKS będzie grał w przewadze! Nieciecza gra w 10! Łodzianie stają przed wielką szansą.
73' Ramirez do Łuczaka a ten drugi uderza tylko w boczną siatkę. Szkoda.
71' Sobociński leży na murawie. Mamy kolejną przerwę.
69' Nerwowo na boisku. Bryłą i Grzelak ukarani kartkami. Robi się bardzo gorąco na murawie. Atmosfera gęstnieje. Piotr Pyrdoł za Bryłę.
67' Skuraś ukarany kartką żółtą.
65' Mikowicz uderza na bramkę ŁKS, później dobitka i piłka obok bramki! Łodzianie teraz wrócili z dalekiej podróży.
63' Płaski strzał Śpiączki ale Kołba nogami na rzut rożny.
62' Bogusz Wbiegł w pole karne, zagrał ładnie do Bryły ale ten zostaje w ostatnim momencie zablokowany. Kolejna ładna akcja ŁKS.
61' Przez moment kibice zdziwieni, spiker powiedział, że Bruk Bet przegrywa z GKS Katowice :). Przypominamy ŁKS prowadzi 1:0! Oby tak dalej.
60' Drużyna z Niecieczy teraz ruszyła do ataku.
58' Leży na boisku zawodnik ŁKS. Mamy przerwę w grze.

56' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL SOBOCIŃSKI!!!!

Łuczak dośrodkowuje i Sobociński uderza i mamy bramkę!
55' Łuczak strzela ale Trela na rzut rożny.
54' Rzut wolny dla łodzian. Będzie szansa.
52' Radionov już w polu karnym podał ale Bogusz nie doszedł do piłki.
51' Bogusz faulowany i szansa dla ŁKS.
49' Ładna kontra Bruk Betu ale na szczęście dla ŁKS gospodarze pogubili się.
47' Obie jedenastki rozpoczęły drugą połowę bez zmian.
46' Druga połowa rozpoczęta. Termalica - ŁKS 0:0

Na trybunach jest też grupa sympatyków ŁKS:

KONIEC I połowy! Zapraszamy po przerwie.
ŁKS remisuje po 45 minutach. Łodzianie są lepszym zespołem od faworyzowanej Niecieczy. Miejmy nadzieję, że to się nie zmieni i czekamy na bramkę dla ŁKS.

45' Mecz potrwa jeszcze minutę.
44' Rzut rożny dla ŁKS. Bogusz z woleja ale nic z tego.
39' Bryła spróbował strzału z dystansu ale niecelnie.
35' Łuczak wyszedł z kontrą ale piłka zablokowana. Od autu ŁKS.
34' Rmirez upada w polu karnym ale sędzia niewzruszony. Gra toczy się dalej.
32' Bryła faulowany w środku boiska. od rzutu wolnego ŁKS.
29' Radionov wybija z linii bramkowej! ŁKS w opałach. Mamy przerwę na uzupełnienie płynów.
29' Kolejna ładna akcja gospodarzy, Gutkowski strzela i Kołba na rzut rożny.
27' Gergel strzela ale fenomenalna interwencja Kołby! Z 6 metra uderzył, miał tylko bramkarza ŁKS przed sobą i Kołba broni. Brawo! ŁKS miał teraz dużo szczęścia.
25' Grzesik dośrodkowuje i zawodnicy ŁKS mijają się z piłką. Kolejna dobra akcja łodzian.
23' Dośrodkowanie ale Nieciecza wybija. ŁKS jest lepszy, dzisiaj dominuje, oby tak dalej.
22' Radionov uderza z bliska głową i Trela wybija nad poprzeczkę! To musi być gol! Wciąż 0:0
18' STRZAŁ! Ale Trela z trudem wybija, ależ ładny strzał, Ramirez uderzał bardzo mocno i celnie.
17' Rzut wolny dla ŁKS z prawej strony pola karnego Niecieczy.
16' Bryła dośrodkowuje w pole karne ale nikt nie zamknął akcji, ŁKS atakuje!
14' Dośrodkowanie, walka Rozwandowicza ale piłka wybita ŁKS jednak przy piłce.
13' Bryła znalazł się w znakomitej sytuacji ale bramkarz gospodarzy wybija na rzut rożny.
12' Łuczak traci po raz kolejny piłkę. Pomocnik dzisiaj nie gra zbyt pewnie. Na szczęście Gutkocskis odbija piłkę ręką.
8' Rzut rożny dla Bruk Betu. Dośrodkowanie, uderzenie głową i o mały włos łodzianie straciliby bramkę. Mieliśmy dużo szczęścia.
7' Kolejny strzał zawodnika ŁKS z dystansu ale znów niecelnie. Trela od bramki.
6' Kalinkowski uderza ale bardzo niecelnie. Od bramki gospodarze.
5' Za nami pięć minut, nie było jeszcze żadnej ofensywnej akcji z obu stron ale ŁKS częściej przy piłce.
3' Łuczak zagrywa fair i wybija piłkę poz boisko. Na murawie leży zawodnik Niecieczy.
2' Rzut wolny dla ŁKS. Bogusz faulowany.
1' Mecz Termalica - ŁKS rozpoczęty! Do boju ŁKS!

16:59 Obie jedenastki już na murawie. Za chwilę zaczynamy!

16:57 - Termalica wystąpi w pomarańczowych strojach, ŁKS tradycyjnie w biało-czerwono-białych trykotach.

16:53 Skład gospodarzy: Trela - Szeliga, Kupczak, Grzelak, Miković, Skóraś, Jovanović, Szymonowicz, Purece, Gergel, Gutkovskis

16:50 Z rozgrzewki schodzą piłkarze obu drużyn. Za 10 minut zaczniemy relację. Do boju ŁKS! Trzymamy kciuki za dobry występ łodzian.

16:20 - Skład drużny ŁKS: Kołba - Bogusz, Sobociński, Rozwandowicz, Grzesik - Kalonkowski, Łuczak, Gamrot, Dani Ramirez, Bryła - Radionov

15:50 - Za chwilę podamy składy. Zostańcie z nami. ŁKS walczy dziś o ligowe punkty.

Godz. 15:30 Dziś o godz. 17 ŁKS zmierzy się z Termalicą. Łodzian czeka bardzo ważne i trudne spotkanie.

Nie ma już w I lidze zespołów z kompletem punktów. Dobre spotkanie w Opolu.
GKS Katowice - GKS Tychy 1:1 (1:1)

Chojniczanka - Raków Częstochowa 2:1 (1:0)

Odra Opole - Wigry Suwalki 2:2 (1:1)

W pozostałych meczach - sobota: GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice (17), Warta Poznań - Stal Mielec (17), Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz (17.45), Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn (18); Niedziela: Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów (17).