TUR BIELSK PODLASKI - WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO - POCZĄTEK MECZU O GODZINIE 16

TUR BIELSK PODLASKI

0

WIDZEW ŁÓDŹ

1

KONIEC MECZU! Widzew dziś wygrał, niestety tylko jedną bramką. Łodzianie grali dziś bardzo nieskutecznie. Martwi niemoc strzelecka Demjana, który pudłuje w idealnych 100 procentowych sytuacjach. Najważniejsze jest jednak to, że mamy trzy punkty i Widzew wraca na pozycję lidera.

93' Teraz Widzew miał szansę ale Stanek nie doszedł do piłki. Od bramki Tur
91' Demjan sam na sam, wystarczyło przelobować bramkarza, ten uderza wprost w niego. Dzisiaj Robert gra tragicznie, bardzo nieskutecznie.
90' Widzew wybija w aut. Gospodarze przy piłce. Trzeba uważać.
88' Rzut wolny dla gospodarzy. Będzie zagranie na aferę. Dośrodkowanie ale wybijamy.
85' Idealne podanie, Stanek dostaje piłkę i nie przyjmuje prostej piłki, ten zawodnik nie grzeszy techniką. Szkoda.
82' Mąka dostaje prezent, został sam na sam z bramkarzem i nie ograł bramkarza Tura. Ile jeszcze Widzew zmarnuje okazji podbramkowych.
81' Miller do Demjana, ten uderza piłka odbita o bramkarza i z linii bramkowej wybija Kosiński. To powinna być bramka.
78' Znakomicie teraz Falon ubiegł bramkarza , dograł w pole karne ale niestety niecelnie. Zmiana: Falon schodzi a za niego Karol Stanek.
76' Rzut wolny dla Tura. Dośrodkowanie... I niezawodny Maciek Humerski! Brawo.
75' Widzew panuje na boisku ale co z tego, wciąż tylko 1:0. Trzeba grać czujnie w obronie. Łodizanie mieli mnóstwo sytuacji bramkowych.
74' Wspaniałe podanie Mąki do Millera, ten drugi uderza po krótkim rogu ale tuż obok słupka.
72' Zmiana we Widzewie. Schodzi Michalski, za niego Mąka, a Zuziak wciąż w grze.
71' Kostkowski fauluje w polu karnym. Daniel Mąka gotowy do gry.
70' I kolejny rożny. Może teraz. Widzew przy piłce.
69' Teraz Pigiel dostał piłkę na nogę, wystarczyło dołożyć nogę ale obrońca Widzewa źle trafił w piłkę.
68' Dario Kristo uderza z dystansu i z trudem bramkarz gospodarzy na rzut rożny.
65' Kazimierowicz opuszcza boisko a za niego Michał Miller.
64' Falon dostał prezent w polu karnym i zablokowane uderzenie.
61' Teraz Zuziak ograny na skrzydle, dośrodkowanie w pole karne Widzewa ale Humerski broni. Miller gotowy do gry!
60' Zuziak strzela, beznadziejnie. Przydałaby się zmiana, to dziś najgorszy zawodnik na boisku w szeregach Widzewa.
59' Falon uderza tuż obok słupka.
57' Widzew cały czas w natarciu ale brakuje nam skuteczności. Kolejny rzut rożny dla łodzian.
55' Kolejny rożny dla Widzewa. Michalski w narożniku. Kostkowski uderza głową ale nad bramką.
54' Gra się zaostrzyła, faulował teraz Demjan, ma już kartkę na swoim koncie, musi uważać napastnik Widzewa.
51' Zuziak z dystansu, nieatakowany, piłka stojąca, strzela około 7 metrów od bramki, masakra.
50' Sylwestrzak strzela głową i poprzeczka!
48' Michalski wrzuca ale piłka wychodzi za boisko.
47' Widzew ma rzut rożny.
46' Rozpoczęta II połowa. Widzew przy piłce.

KONIEC I POŁOWY, Zapraszamy po przerwie.

43' Gol, piłka w siatce ale Falon na spalonym. Wciąż tylko 1:0 dla Widzewa.
42' Widzew ma kolejny rzut rożny.
42' Kazimierowicz uderza ale w mur. Powinien dośrodkowywać, była zbyt duża odległość.
41' Falon faulowany! Karol Kosiński otrzymuje żółtą kartkę.
40' Pierwszy strzał Tura, Kosiński uderzył ale Humerski bezbłędnie.
39' Tur - Widzew 0:1. Trwa twarda walka w środku pola.
36' Nudniejszy fragment gry. Widzew trochę spasował. Jesteśmy na połowie Tura, Widzew gra coraz wolniej.
32' Teraz sporo błędów i niedokładności ze strony widzewiaków. Łodzianie dyktują warunki ale grają niedokładnie.
28' Michalski dostał idealną piłkę w pole karne, źle ją przyjął i nie ma bramki. Szkoda.
27' Piłka wybita przez gospodarzy ale Widzew cały czas przy piłce.
25' Rzut rożny dla Widzewa. Ładna centra i piłka mija minimalnie obok słupka. Kolejny rzut rożny dla Widzewa.
24' Ładna akcja ofensywna Widzewa ale zabrakło tylko strzału. Widzew dziś dobrze gra z kontry.
22' Teraz Demjan fauluje. Nie ma żółtej kartki. Gospodarze przy piłce.
20' Gospodarze wybijają. Spory wiatr, utrudnia on dokładne rozgrywanie.
19' Rzut rożny dla Widzewa.
17' Uderzenie zza pola karnego ale bramkarz Tura łapie.
16' Teraz na spalonym zawodnik Tura. Zuziak niepotrzebna strata, mogło być groźnie.
15' Gospodarze teraz na połowie Widzewa, aut na wysokości pola karnego łodzian.
12' Demjan dostał piłkę, sam na sam, mógł zrobić wszystko a uderzył nad poprzeczką, co za strata! To powinna być bramka, taki zawodnik nie powinien marnować tak prostych piłek.
10' Demjan z woleja ale bardzo niecelnie.
9' Widzew od rzutu rożnego. Dobrze gra RTS! Oby tak dalej.

7' GOOOOOOOOOOL KACPEEER FALOOOOON!

Kacper po ładnej klepce otrzymał piłkę, wbiegł w pole karne wspaniałym zwodem oszukał defensorów i technicznym strzałem umieścił piłkę w siatce.
4' Widzew w ataku pozycyjnym, od początku mamy przewagę.
2' Głośny doping kibiców Widzewa. Łodzianie na połowie gospodarzy. Aut na wysokości pola karnego.
Robert Demjan dziś w roli kapitana drużyny Widzewa!
1' Zaczynamy! Do boju Widzew! Tylko zwycięstwo!

Godz. 15:58 - Zawodnicy właśnie wychodzą na murawę. Za chwile pierwszy gwizdek. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE z meczu TUR - WIDZEW ŁÓDŹ

Widzew dzisiaj zagra na czerwono.

Godz. 15:55 - Lechia Tomaszów jest obecnie liderem III ligi. Widzew musi wygrać aby znów wskoczyć na pierwsze miejsce. Liczymy że właśnie tak się stanie. Łodzianie grają dziś tylko o zwycięstwo, każdy inny wynik będzie rozczarowaniem.

Godz. 15:45 Trwa rozgrzewka obu drużyn. Niestety boisko nie jest w najlepszym stanie. Za 15 minut początek spotkania, zapraszamy na relację LIVE.

Skład Widzewa:
Humerski – Kozłowski, Kostkowski, Sylwestrzak, Pigiel – Michalski, Kazimierowicz, Kristo, Zuziak – Falon – Demjan

Rezerwowi: Małkowski – Rakowski, Niedziela, Mąka, Pięczek, Miller, Stanek

Za nami jeden mecz 28. kolejki spotkań III ligi.

GKS Wikielec - Warta

Sieradz 1:0 (0:0)

1:0 - Sobociński (55)

W pozostałych meczach - sobota: Drwęca Nowe Miasto - MKS Ełk (godz. 11), Ursus - Legia II Warszawa (13.30), Sokół Aleksandrów - Lechia Tomaszów (15), ŁKS Łomża - Sokół Ostróda (17), Huragan Morąg - Olimpia Zambrów (17), Polonia Warszawa - Victoria Sulejówek (19); niedziela: Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór (11.15), Tur Bielsk Podlaski - Widzew (16).

Materiał oryginalny: TUR BIELSK PODLASKI - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO [13.05.18] DZIŚ PIŁKARZE WIDZEWA GRAJĄ NA WYJEŹDZIE Z TUREM. TUR VS WIDZEW RELACJA LIVE - Express Ilustrowany