WARTA SIERADZ - WIDZEW ŁÓDŹ MECZ NA ŻYWO [24.03.18] ŁÓDZKI WIDZEW PEWNIE WYGRYWA! MECZ WARTA - WIDZEW [RELACJA LIVE]

2

Koniec Meczu! Widzew pewnie wygrywa z Wartą w Sieradzu, może to nie jest jeszcze taki Widzew jak chcieliby kibice, ale najważniejsze są trzy punkty. W przyszłą sobotę już przy komplecie publiczności łodzianie zagrają z Sokołem Aleksandrów.
Dzisiaj Warta 0, Widzew 2.

92' Kostkowski główkuje ale za wysoko.
91' Dwie minuty doliczone. Jeszcze rzut rożny dla łodzian.
88' Ładna indywidualna akcja Mąki ale Mielcarz znów na posterunku. Dzisiaj Maciek Mielcarz najlepszy w ekipie gospodarzy.
86' Od kilkunastu minut mecz jest jednostronny, Widzew panuje na boisku. Może nie ma dużo akcji bramkowych ale łodzianie kontrolują sytuację na boisku.
84' Ostro faulowany Daniel Mąka i żółty kartonik dla Kaceli. To był brutalny faul.
81' Mąka uderzył ale źle. Za wysoko.
80' Rzut wolny dla Widzewa tuż przed polem karnym Warty. Mąka faulowany.
78' Teraz ładna interwencja Wolańskiego po rykoszecie i rzut rożny dla gospodarzy. Piłka opuszcza boisko i Widzew od bramki.
77' Merak Zuziak schodzi, a w jego miejsce debiutant Michał Przybylski.
76' Szykuje się kolejna akcja w drużynie Widzewa. Michał Przybylski gotowy do gry!
73' Kolejna ładna akcja Widzewa, Kristo na wolne pole do Mąki, ten uderza mocno ale znów świetnie Maciek Mielcarz.
72' Wrzutka Daniela Mąki a Kostkowski idealnie w okno bramki Warty ale Mielcarz znakomicie końcówkami palców wybija piłkę.
70' Teraz ładny drybling Pieńkowskiego, minął w znakomity sposób rywala, dośrodkował ale Mielcarz przeciął lot piłki.
68' Bardzo dobre zmiany Mąki i Pieńkowskiego. Są bardzo aktywni od wejścia na boisko.
66' Mąka wrzuca ale baaaardzo niecelnie. Od bramki gospodarze.
65' Teraz rzut wolny z prawej strony pola karnego Warty. Będzie szansa na wrzutkę.
64' Rzut rożny dla Widzewa po ładnej akcji Pieńkowskiego.
62'**Mąka i Pieńkowski na boisko. Schodzi najsłabszy Karol Stanek i Mateusz Michalski, który zagrał dziś dobrze. 59' Dwie zmiany w drużynie gości, a przed chwilą błąd Wolańskiego mógł kosztować słono, bramkarz Widzewa wdał się w drybling i niecelnie dograł do Kostkowskiego, dobrze że nie przejął piłki rywal. 57' Brutalne wejście Kaziemirowicza w Zawodzińskiego i żółta kartka dla Widzewiaka. 56' Ależ dzisiaj Karol Stanek gra nieporadnie. Młody zawodnik Widzewa nie może się dzisiaj odnaleźć na boisku. 54' Dobra centra Michalskiego, do główki doszedł Zieleniecki ale nie trafił czysto w piłkę. 53' Wszystkie piłki przechodzą dzisiaj przez Dario Kristo. Teraz rzut rożny dla Widzewa. 50'** Ładne zagranie do Demjana ale ten spalił. Widzew teraz przyspieszył, łodzianie idą za ciosem.

48' GOOOOOOOOOOOOOL - niezawodny ROBERT DEMJAN!!!!!!!!!!!!

Zuziak płasko zagrywa w pole karne z rzutu wolnego, ogromne zamieszanie w polu karnym i gwiazda Widzewa Robert Demjan znalazł się tam gdzie być powinien. Brawo!

47' Będzie szansa dla Widzewa. Mamy rzut wolny.
46' II połowa rozpoczęta. Czekamy na więcej bramek łódzkiej drużyny. Obie jedenastki bez zmian.

Koniec pierwszej połowy!

Zapraszamy po przerwie

47' Była szansa na akcję ale Stanek traci piłkę i z tego poszła kontra dla gospodarzy, na szczęście w ostatniej chwili Zieleniecki Wybija na róg.
Sędzie dolicza minutę.
45' Michalski leży, mamy przerwę w grze.
43' Wrzutka w pole karne, kiks Millera i piłka dochodzi do zawodnika gospodarzy, na szczęście ten nie trafia prawie do pustej bramki.
42' Mariusz Zawodziński wrzuca piłkę w pole karne Widzewa ale wybijają łodzianie. Rzut rożny.
41' Więcej piłek granych jest przez Mateusza Michalskiego, Zuziak po lewej niewidoczny, naszym zdaniem tam powinien grać Mąka.
39' Teraz ładna kontra Widzewa ale Demjan niepotrzebnie dryblował i traci piłkę.
38' Karygodny błąd Millera, gospodarze wyszli z kontrą i na szczęście Kostkowi przerwał groźną sytuację faulem i dostaje żółty kartonik. Michał Miller też dzisiaj zbyt pewnie nie gra.
36' Karol Stanek dzisiaj gra niepewnie, ma dużo strat i gra niedokładne piłki.
34' Teraz dużo niedokładności ze strony Widzewa. Próbujemy rozgrywać piłką ale boisko przeszkadza, jest bardzo nierówno.
31' Rzut rożny dla Warty. Wybijamy i Widzew przy piłce.
30' Teraz po niefortunnym wybiciu Kostkowskiego było przez chwile groźnie pod bramką Widzewa. Aż Franciszek Smuda się zagrzał przy linii.
27' Kristo na skrzydło do Michalskiego, ten do Kazimierowicza, który strzelił ale Mielcarz wybija na rzut rożny.
25' Teraz Michalski błysnął kunsztem piłkarskim, długie podanie tuż przy linii autowej zgasił na klatce i od razu ograł dwóch rywali, brawo Mateusz!
23' Rzut rożny dla Widzewa. Może teraz! Wrzutka, Kristo ładnie przedłużył ale Mielcarz na posterunku.
20' Co teraz zrobił Michalski chyba tylko on wie, dostał idealne podanie od Kristo na wolne pole, próbował ograć bramkarza ale się zaplątał, a piłka wyszła poza boisko. To powinien być gol.
19' Widzew często w ataku pozycyjnym ale nie ma sytuacji bramkowych.
16' Kostkowski dochodzi do wrzutki Michalskiego uderza głową i piłka tuż obok słupka. Warta - Widzew 0:1
15' Rzut rożny dla Widzewa.
13' Gra toczy się na połowie Warty. Widzew gra dobrze piłką. Gospodarze nie mogą łodzianom odebrać futbolówki.
10' Piłka od Michalskiego w uliczkę do Demjana ale widzewski napastnik po raz trzeci na spalonym.
8' Widzew teraz ładnie gra piłką. Dobry początek spotkania w wykonaniu Widzewa.

6' GOOOOOOOOOOOOOOL DARIO KRISTOOOOOO

Rzut rożny , piłka trafia do Dario Kristo, który ładnie uderza technicznie w samo okienko.
4' Kolejny raz Demjan złapany na spalonym. Widzew zaczął spokojnie.
3' Będzie wolny z prawej strony pola karnego Widzewa. Dośrodkowanie gospodarzy ale wprost do zawodnika z Łodzi.
2' Robert Demjan na spalonym. Widzew wyszedł wysoko od początku.
1' Zaczynamy! Naprzód Widzew! Tylko zwycięstwo!

WARTA SIERADZ - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO [24.03.2018]

Będzie lekkie opóźnienie. Do stadionu zbliża się spora grupa kibiców. Za chwilę zaczynamy relację.

Widzew Łódź na czerwono, gospodarze w strojach zielonych.

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę. Prosimy o odświeżanie strony. Za chwilę zaczniemy pierwszą połowę meczu Warta Sieradz - Widzew Łódź.

14:55 - Za chwilę piłkarze pojawią się na... murawie, chociaż jej kolor bardziej rdzawy niż zielony.

14:45 - Boisko jest koloru brązowego, najważniejsze że nie ma błota.

SKŁADY:
Widzew: Wolański – Miller, Kostkowski, Zieleniecki, Pigiel – Michalski, Kazimierowicz, Kristo, Zuziak – Stanek, Demjan
Warta: Mielcarz – Pawlak, Klepacz, Bany, Bartłoszewski – Sitarz, Płaneta, Zawodziński, Nowacki – Patora – Kobierski

Rezerwowi: Humerski – Sylwestrzak, Rakowski, Kwiek, Mąka, Przybylski, Pieńkowski

Godz. 13:45 - Dziś piłkarze Widzewa mają okazję zrehabilitować się za blamaż w ostatnim meczu. Liczymy na okazałe zwycięstwo. Zapraszamy na relację na żywo. Za chwilę podamy składy.

Dzisiaj piłkarze Widzewa rozegrają kolejny bój o drugą ligę. Po ostatniej wpadce w Nowym Dworze łodzianie będą chcieli zrehabilitować się swoim fanom. Kibice póki co są dumą Widzewa, więc jeśli piłkarze chcą choć w kilku procentach dorównać klasie swoich fanów muszą dzisiaj wygrać i to zdecydowanie. Jak ostatnio powiedziała legenda Widzewa Zbigniew Biniek, "ta drużyna nie może już w tym sezonie przegrać ani jednego meczu." Widzew ma nowy stadion, najlepszych kibiców w Polsce, teraz czas aby drużyna zaczęła pokazywać, że na to wszystko zasługuje. Zapraszamy na relacje na żywo ze spotkania Warta Sieradz - Widzew Łódź. Początek o godz. 15.

W 20. kolejce III ligi (grupa I) Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki podejmie GKS Wikielec we wtorek, 27 marca (16.30). Legia II Warszawa powalczy z Victorią Sulejówek dopiero 4 kwietnia.

Dzisiaj: MKS Ełk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (14), Warta Sieradz - Widzew Łódź (15), Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Polonia Warszawa (15), Ursus Warszawa - ŁKS 1926 Łomża (15), Huragan Morąg - Lechia Tomaszów Mazowiecki (15), Olimpia Zambrów - Sokół Ostróda (15).

Niedziela: Tur Bielsk Podlaski - Pelikan Łowicz (15).

Wtorek: Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki - GKS Wikielec (15).

4 kwietnia: Legia II Warszawa - Victoria Sulejówek (19).