WIDZEW GRYF na żywo. Relacja z meczu pomiędzy Widzewem Łódź i Gryfem Wejherowo na żywo. Czy Widzew wreszcie zdobędzie 3 punkty?

tj
Po dobrym meczu Widzew całkowicie zasłużenie pokonuje dziś Gryfa Wejherowo 3:1. Mecz oglądało ponad 16 tysięcy kibiców. Dobry, szybki mecz i bardzo ważne 3 punkty pozostają w Łodzi. Brawo WIDZEW!

WIDZEW GRYF NA ŻYWO

WYNIK MECZU WIDZEW GRYF 3:1

KONIEC MECZU. WIDZEW GRYF 3:1
GOOOLLLLL ŚWIDERSKI Widzew wygrywa 3:1
RZUT KARNY DLA WIDZEWA
94' Faul na Zuziaku. Wysokość pola karnego.
93' Gryf proste metody teraz stosuje: dalekie wrzutki w pole karne Widzewa.
92' Wynik bez zmian. Widzew prowadzi 2:1
90' Sędzia dolicza 4 minuty.
89' Patryk od bramki.
Świderski otrzymuje zółtą kartkę za faul i wybicie piłki po gwizdku - idiotyczne zachowanie
87' Do końca będą emocje. Gryf nie odpuszcza.
86' Marcel Pięczek za Mateusza Michalskiego
85' Od bramki Patryk Wolański.
83' Znów będzie groźnie. Bezsensowny faul i wrzutka... piłka wybita.
Rzut wolny dla Gryfa - nic groźnego z tego nie wyszło.
79' Marek Zuziak gotowy do gry. Zejdzie Michał Miler.
16 tys. 321 kibiców na stadionie Widzewa
76' Kolejna kartka - tym razem Czychowski
75' Wicki ogląda żółtą kartkę.
72' Sylwestrzak głową - tuż obok słupka.
71' Róg dla Widzewa.
70' Świetna akcja Michalskiego - zabrakło centymetrów...
67' Teraz powinna być bramka dla Gryfu, na szczęście piłka poszybowała nad poprzeczką.
66' Groźnie było pod bramką Wolańskiego. Strzał z 16 metrów, na szczęście obok słupka.
64' Zmiany w Gryfie.
62' Lokomotywa na trybunach - cały stadion się bawi - świetna atmosfera w Sercu Łodzi
Dobre minuty Widzewa, dobra gra łodzian.
59' Kazimierowicz - zabrakło centymetrów, by strzelić do siatki...
58' Teraz Świderski tuż obok słupka, ale pozycja spalona...
56' Świetnie teraz Falon i niewiele brakowało, by Gryf strzelił sobie samobója. Rożny dla Widzewa
55' Rożny dla Gryfa - piłka wybita.
Strzał głową po dośrodkowaniu. Widzew prowadzi z Gryfem 2:1
GOOOLLLLLL dla WIDZEWA SYLWESTRZAK
52' KAZIMIEROWICZ ależ blisko słupka.
50' Rożny dla Widzewa. dobra wrzutka, zamieszanie i niewiele brakowało, by padł gol dla łodzian. Szkoda.
49' Gryf w środku boiska - długo rozgrywa piłkę.
47' Rzut wolny dla Widzewa. Będzie dośrodkowanie w pole karne.
46' Gramy w II połowie!

Zmiana w Widzewie. Świderski gotowy do gry. Demjan nie zagra w II połowie.
Widzew już na boisku. Czekamy na piłkarzy gości.
Koniec pierwszej połowy. REMIS WIDZEW GRYF 1:1
46' Teraz aut dla Widzewa.
44' Rożny dla Gryfa.
41' I Gryf w natarciu - piłka nad poprzeczką Wolańskiego.
Brawo dla Widzewa za szybką odpowiedź!
40' GOOOOLLLL DLA WIDZEWA MICHALSKI
38' GOL dla Gryfa. Ośmieszeni obrońcy Widzewa. WOLAŃSKI nie zachował się najlepiej - piłka wpada przy słupku.
35' Rożny dla Gryfa zakończony nieudaną kontrą Widzewa.
32' W odpowiedzi Miler z dystansu, ale bardzo niecelnie .
31' Próba zaskoczenia Wolańskiego z dystansu. Strzał niecelny.
29' Kamiński w wolnego... źle.
27' Dobry mecz oglądamy dziś w "sercu Łodzi". Gryf atakuje, Widzew atakuje - kto pierwszy zdobędzie bramkę?
24' Dobra akcja Michalskiego, wpadł w pole karne, oszukał obrońcę, ale strzelił zbyt lekko.
23' Przez 2 minuty Gryf na połowie Widzewa. Leje deszcz, dobre tempo meczu, sporo walki.
20' Brakuje momentami dokładności pod bramką gości.
Nic z tego nie wyszło. Teraz ostro pada nad stadionem Widzewa.
19' Wolny dla Widzewa za faul na Demjanie
18' Sporo walki, sporo gry kontaktowej, co chwila ktoś leży na murawie.
17' Teraz huknął Włodyka z 17 metrów, ale Wolański na posterunku.
15' Świetnie Zieleniecki, zabrał piłkę i wyszedł do przodu - faulowany.
13' Rzut wolny dla Widzewa. Jest szansa... ależ było blisko. Radek Sylwestrzak głową tuż nad poprzeczką!
12' Wolański od bramki. Sylwestrzak już na boisku.
11' Znów zderzenie głowami - tym razem Sylwestrzak z piłkarzem gości.
9' Rzut rożny dla Gryfa, na boisko wbiega Kacper Falon. Wrzutka... znów rożny dla gości.
6' Widzew w dziesięciu, będzie potrzebna zmiana. Na boisko wejdzie Kacper Falon
Teraz zderzenie dwóch Widzewiaków. Paulius leży na murawie.
5' Aut dla gości.
4' Dobra akcja Widzewa z prawej strony, wrzutka, ale obrońcy na posterunku.
3' Widzew od razu do przodu, ale tylko do pola karnego. Na razie goście "kasują" akcje łodzian przed 16 metrem.
1' Zaczynamy! "Naprzód piłkarze..." - głośno z trybun!

19.08 Taniec Eleny...
19.00 Zawodnicy juź gotowi do wyjścia.
18.50 Piłkarze już na rozgrzewce
Składy
Widzew
P. Wolański - S. Kamiński, R. Sylwestrzak, S. Zieleniecki, M. Pigiel, M. Michalski, M. Kazimierowicz, S. Paulius, K. Gutowski, M. Miller, R. Demjan

Gryf
Sz. Więckowicz - K. Włodyka, G. Gulczyński, P. Kołc, P. Brzuzy, A. Liberacki, M. Goerke, K. Wicki, O. Ryk, R. Chwastek, D. Rogalski

Nie da się ukryć, że ostatnie dwa mecze Widzewa to olbrzymie rozczarowanie. Drużyna nie zaprezentowała się tak, jak oczekują tego fani. Bolesna porażka w meczu ze Stalą pokazała, że łodzianie, jeśli myślą o awansie do wyższej klasy rozgrywek, muszą zacząć grać inny futbol niż do tej pory. W Widzewie ostatnio zabrakło nie tylko szybkości, strzałów akcji jeden na jednego, ale również prawdziwego zaangażowania. Nie było widać słynnego widzewskiego charakteru. Czy dziś piłkarze pokażą, że są godni nosić koszulki z herbem Widzewa? Mamy nadzieję, że tak.

Początek meczu Widzew Gryf o godzinie 19.10. Sędziuje Szymon Lizak z Poznania.

Tu podamy składy, w jakich wystąpią dziś piłkarze Widzewa i Gryfu.