tj
Dziś w Łodzi Widzew gra z Legią. I tak naprawdę więcej pisać nie trzeba. Piłkarski klasyk, choć rozgrywany w III lidze, rozbudza kibiców obu drużyn. Relację z meczu WIDZEW LEGIA na żywo zaczynamy o godzinie 19. Mecz Widzewa z Legią, tradycyjnie, rozpocznie się o godzinie 19.10. Kto wygra?

Wisła Legia na żywo. Wynik meczu Wisła Legia 22.04.18

WIDZEW LEGIA NA ŻYWO. WYNIK MECZU WIDZEW LEGIA NA ŻYWO
WYNIK MECZU WIDZEW VS LEGIA 3:2

KONIEC MECZU WIDZEW WYGRYWA Z LEGIĄ 3:2 PO DOBRYM MECZU. BRAWO WIDZEW!**95' Jeszcze zmiana w Widzewie. 94' Legia w ataku - rzut wolny dla Widzewa. 92' Faul na Demjanie.
5 minut dolicza sędzia do II poowy
89' Wynik bez zmian. Widzew LEgia 3:2 88' Akcja Widzewa i kontra Legii. 87' Teraz Humerski wybija na rzut rożny.
Teraz Sylwestrzak uderzył z pierwszej piłki tuż nad poprzeczką...
86' Dobrze gra młody zawodnik Widzewa Pieńkowski, nie odpuszcza, walczy, brawo!
POPRZECZKA! ależ teraz Legia miała szczęście!
85' Faul na Demjanie. 83' Aut dla łodzian.
Zmiana w Widzewie, Daniel Mąka schodzi z boiska, w jego miejsce Michał Miller
81' Sędzia nie reaguje na ewidentny faul na Demjanie. 76' Rzut wolny dla Widzewa. Maka wycofuje do Zielenieckiego, ale strzał obrońcy fatalny NA STADIONIE WIDZEWA 17 998 WIDZÓW73' GOL dla Legii
Rzut karny dla LEGII
72' Wynik bez zmian Widzew Legia 3:1 70' Dobra akcja Widzewa! Ależ teraz niewiele brakowało! 68' Groźna kontra Legii, na szczęście piłkarze gości pogubili się w polu karnym 65' Pieńkowski od razu popisał się dobrą akcją lewym skrzydłem, dograł do Michalskiego na 15 metr, ale Michalski źle trafił w piłkę. Zmiana w Widzewie Marcin Pieńkowski za Karola Stanka**62' Widzew gra piłką, przydałoby się prostopadłe podanie do któregoś z wbiegających napastników.
60' Zmiana w Legii. Demian świetnie się zastawia, jest faulowany.
58' Widzew wydaje się kontrolować grę, łodzianie grają piłką, legioniści biegają
53' Teraz Michalski po prawym skrzydle, szkoda, że łodzianin nie dograł piłki w pole karne.
49' GOOOOLLLL dla Widzewa Dario Kristo! Piękne uderzenie głową pod poprzeczkę
Michalski otrzymał dobrą piłkę, ale źle trafił i nic z tej akcji nie wyszło.
46' Gramy w II połowie!
Koniec pierwszej połowy. Widzew prowadzi z Legią 1:0+7 Irytująco nieporadnie grają momentami łodzianie.
Rzut rożny dla Widzewa. Strzał, ale nad poprzeczką.
+5 Kartka dla Kwietniewskiego - za faul na Demijanie
+3 Teraz Widzew powinien wyjść z kontrą, ale nic z tego nie wyszło.
Sędzia dolicza 10 minut do pierwszej części meczu
44' Humerski do obrońcy, ten naciskany wybija na aut. Łodzianie gubią się momentami.
42' Fragment słabej gry z obu stron. Sporo chaosu i niecelnych podań.
38' Znów mieliśmy krótką przerwę w grze - serpentyny na murawie
34' Teraz Widzew w ataku pozycyjnym. Ale Legioniści groźni, trzeba uważać.
32' Niezły mecz w Łodzi, szybkie tempo, akcja za akcję.
28' Widzew prowadzi 2:1 z Legią, ale goście groźni.
Głęboka wrzutka w pole karne, wydawało się, że piłkę złapie bramkarz Legii, miał ją w rekach, ale upuścił wprost na nogę ROBERTA DEMJANA
25' GOOOLLLL ALEŻ NIESPOTYKANA BRAMKA DLA WIDZEWA
Głośny doping na stadionie Widzewa - kibice 12 zawodnikiem 23' Humerski od bramki.
21' Groźnie Legia, Widzew gubi się w obronie.
18' Dobra akcja Widzewa, Stanek w polu karnym, ale obrońcy Legii na posterunku
15' Sporo walki w środku boiska - niestety Widzew zostawia zbyt wiele miejsca Legionistom.
13' Rzut rożny dla Widzewa... Niestety bez zagrożenia dla bramki Legii
Szkoda bramkowej przewagi, łodzianie zbyt wolno wracali po stracie piłki i mamy remis.
10' Bramka dla Legii - obrona Widzewa ograna w dziecinny sposób.
6' Przerwa trwała około 4 minut. Gra wznowiona
Ależ początek Widzewa. Teraz krótka przerwa w grze, ponieważ na boisku mnóstwo serpentyn.
3' GOOOOOOLLLLLLLLLLLL MATEUSZ MICHALSKI!!!!1' GRAMY

19.00 Trybuny stadionu wypełniają się kibicami. Dziś spodziewany jest komplet publiczności.
18.51 Piłkarze już na rozgrzewce

Składy obu drużyn:
WIDZEW
M. Humerski - R. Sylwestrzak, D. Kostkowski, S. Zieleniecki, M. Pigiel, M. Michalski, M. Kazimierowicz, D. Kristo, D. Mąka, K. Stanek, R. Demjan
LEGIA
V. Kudjavcevs - M. Praszelik, M. Bondarenko, A. Najemski, K. Pietrzyk, M. Karbownik, R. Bartczak, M. Kwietniewski, K. Matuszewski, K. Orlik, M. Góral

Już od godziny 16.30 w rejonie stadionu pojawili się pierwsi kibice w czerwonych koszulkach. Mecz Widzewa z Legią cieszy się wielkim zainteresowaniem.

Oczywiście w dzisiejszym meczu na trybunach stadionu przy al. Piłsudskiego na pewno zasiądzie komplet widzów, czyli dokładnie tak, jak t o bywało, gdy Widzew grał w ekstraklasie i walczył z Legią o najwyższe cele. Podobnie, jak w tamtych czasach, na trenerskiej ławce łodzian Franciszek Smuda. Czego trzeba więcej? Zwycięstwa Widzewa, które przybliży łodzian do awansu do wyższej klasy rozgrywek.

Początek meczu Widzew Legia o godzinie 19.10. Relacja na żywo na naszej stronie od godziny 19. Zapraszamy!

Dziś Widzew gra z Legią - typuj wynik w komentarzach!

Materiał oryginalny: WIDZEW LEGIA 14.04.18. Widzew Legia na żywo. Relacja z meczu pomiędzy łódzkim Widzewem i warszawską Legią. Wynik meczu Widzew Legia na żywo - Express Ilustrowany