WIDZEW ŁÓDŹ - PELIKAN ŁOWICZ RELACJA NA ŻYWO. WIDZEW PELIKAN WYNIK MECZU. WIDZEW PELIKAN TRANSMISJA

(ww)
WIDZEW ŁÓDŹ - PELIKAN ŁOWICZ RELACJA NA ŻYWO
WIDZEW ŁÓDŹ - PELIKAN ŁOWICZ RELACJA NA ŻYWO WIDZEW - PELIKAN TRANSMISJA NA ŻYWO

odśwież (wciśnij F5)

Koniec meczu! Widzew szczęśliwie wygrywa z Pelikanem! Kacper Falon znów ratuje honor drużyny. Ależ emocje. Było naprawdę gorąco. Nie da się jednak ukryć że Widzew wciąż jest w dołku. Dzisiaj wygrali ale mieli dużo szczęścia. Brawo Kibice za doping. Piłkarze muszą się poprawić. Mimo zwycięstwa gwizdy na widowni.

CO ZA MECZ! BRAMKA DLA WIDZEWA !

97' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! KACPER FALON KACPER FALON KACPER FALON!!!!!!!

95' Michalski wyszedł sam na sam! Źle strzela , co on zrobił! Marnuje taką sytuację.

94' Wrzutka, strzał Sylwestrzaka przewrotką. Masakra.
93' Ręka i wolny dla Widzewa tuż przed polem karnym! Będzie szansa.
92' Teraz mogła być bramka dla Pelikana ale już piłka leci w drugą stronę...
91' Zmiana we Widdzewie. Miller schodzi i Gołębiewski na boisku. Wrzutka i KAzimierowicz strzela tragicznie.
90' Bończak kontuzja i goście w 9! Mamy rzut rożny dla Widzewa.
88' Michalski na spalonym. Po dziecinnym błędzie Sylwestrzaka, Kowalczyk wcześniej doprowadził do remisu. Zawodnik Pelikana zdjął koszulkę a pod spodem miał barwy Widzewa.
88' Rzut rożny dla Widzewa.
Teraz głośne "Widzew grać...!"
86' GOL KOWALCZYK! Błąd Sylwestrzaka i w 10 drużyna Pelikana doprowadza do remisu!
85' Ładne podanie Millera do Świderskiego ale napastnik Widzewa uprzedzony przez obrońcę.
84' Widzew od autu na połowie gości.
81' Mamy przerwę, Wolański leży.
79'**Nie, tylko żółta dla Radwańskiego! Bela otrzymuje drugą żółtą i Widzew gra w przewadze. Było dużo zamieszania na boisku. 77' Mąka schodzi, na boisku Falon.76' Było gorąco ale jednak nie, Kowalczyk na spalonym. 75' Mąka leży na boisku. Mamy przerwę, a za chwilę rzut rożny dla gości. 74' Będzie groźnie, rzut wolny dla Pelikana. Wrzutka , rykoszet i nie ma bramki uffff.
TERAZ SŁAWNE "CZTERY TRYBUNY"! BRAWO KIBICE
71' Teraz Akcja za akcję, dobry szybki mecz się nam tutaj zrobił. Przed chwilą Kowalczyk strzelił bramkę ale zdecydowany spalony. 70' teraz Wolański uprzedził Kowalczyka, ale sędzia pokazuje spalonego. 69' Teraz Świderski zamiast strzelać zagrał do... nikogo. Chyba sam nie wie co chciał zrobić. ALEŻ DOPING NA WIDZEWIE!68'** Michalski wyszedł na szybkości, uderzył z prawej strony ale źle trafił w piłkę, szkoda. Za chwilę pierwsza zmiana w drużynie Marcina Płuski.

NA STADIONIE 17200 KIBICÓW! KIBICE WIDZEWA RZĄDZĄ!

64' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! ZIELENIECKI!!!

Bramka stadiony świata! Zieleniecki, kapitan drużyny zza pola karnego mocno uderza szczura po ziemi i mamy bramkę! Brawo Widzew, brawo Zieleniecki!
64' Mamy rzut wolny z lewej strony pola karnego. Widzew przycisnął.
63' Piękne podanie Mąki do Michalskiego a ten nie przyjął piłki.
62' Ładne podanie na wolne pole Radwańskiego i Mąka znów na spalonym.
61' Żółta kartka dla piłkarza gości. Widzew ma rzut wolny w środku boiska.
60' Słaby Kwiek opuszcza boisko a za niego Świderski.
Rozgrzewa się Świderski.
59' Strzał Pigiela ale... bez komentarza. Powinien był wrzucić w pole karne.
57' Widzew ma rzut rożny, może teraz. I znowu nic z tego. Tylko kibice pokazują klasę, cały stadion żyje, piłkarze niestety nie.
56' Widzew wychodzi z kontrą, ale nie, Kazimierowicz zwolnił i nic z tego. Widzew gra za wolno.
54' Zapowiada się kolejny trudny mecz łódzkiego Widzewa. Niestety
52' Ale teraz Widzew miał szczęście, dwie wrzutki w pole karne łodzian i żaden z piłkarzy Pelikana na szczęście dla łodzian nie doszedł do futbolówki. Goście graja naprawdę dobrze.
51' Poszła kontra Pelikana i Kazimierowicz fauluje, dostaje żółtą kartkę.
49' Mąka wyszedł sam na sam ale znów na spalonym łódzki napastnik. Widzew złapany na spalonym był już 8 razy.
48' Kwiek wrzuca ale Miller nie trafia w piłkę.
47' Tlaga uderza ale piłka odbija się od obrońcy i mamy rut rożny.
46' Rozpoczęliśmy drugą połowę meczu.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
Zapraszamy po przerwie.

45' Marcin Pigiel fauluje o dostaje żółtą kartkę.
44' Mąka uderza ale metr nad poprzeczką.
43' Rzut wolny dla Widzewa. Dobre miejsce na strzał!
41' Ładna klepa Widzewiaków ale ostatnie podanie Millera tragiczne.
39' Pigiel na głowę do Zielenieckiego a ten nie trafia w piłkę w prostej sytuacji. Zmarnowana stuprocentowa akcja.
38' Rzut rożny dla Widzewa.
36' Tlaga traci głupio piłkę, Kowalczyk znakomicie dograł i sam na sam piłkarz Pelikana strzela obok słupka. To powinna być bramka. Widzew musi się obudzić.
34' Ładna akcja Pelikana i w ostatniej chwili ratuje sytuację Sylwestrzak. Goście są bardzo groźni z kontrataku.
33' Mąka wrzucił, piłka przeleciała przez pole karne, Michalski zamiast przyjąć stał jak wryty. Szkoda. Powinien przejąć piłkę.
32' Miller faulowany przed polem karnym i mamy rzut wolny. Mamy szansę na gola.
30' Teraz walka w środku pola.
28'**Sylwestrzak popełnia kolejny błąd i mogło być 1:0 dla gości. Co ten Sylwestrzak dzisiaj robi. Na szczęście goście tego nie wykorzystali. 27' Ładne zagranie do Michalskiego , ten chciał zagrać głową do Mąki ale nie trafił w futbolówkę.
WYNIK MECZU WIDZEW - PELIKAN 0:0
24' Miller faulowany i żółta kartka dla piłkarza gości. 23' Kolejne ładne podanie Radwańskiego ale znów Miller na spalonym. 22' Mąka na spalonym. Rzut wolny dla gości. 21'**Michalski wślizgiem i mamy żółtą kartkę dla Widzewiaka.
21' Mąka wrzuca - bramkarz wybija, Radwański dopada i strzela z pierwszej ale niecelnie.
20' I teraz piękna sztuczka techniczna Millera i mamy rzu wolny z lewej strony pola karnego.
19' Teraz ładnie Pigiel dograł w pole karne ale Miller nie trafia w piłkę. Masakra.
18' Znakomita akcja Pelikanu zakończona groźnym strzałem zza pola karnego i piłka mija słupek.
17' Dobre zagranie do Mąki ale Daniela wyprzedził bramkarz gości.
16' Kwiek ale wybijają goście. Widzew wciąż ma piłkę.
15' Widzew ma rzut rożny.
WIDZEW - PELIKAN 0:0
13' Pelikan bardzo ładnie gra z klepki, widać rękę Marcina Płuski.
12' Mąka ładnie na prawą strone do Michalskiego a ten źle przyjmuje i piłka wychodzi za plac gry.
10' Michalski wpadł w pole karne ale spalony.
Ależ wspaniały doping kibiców Widzewa!
8' Łodzianie wybijają.
7' Rzut rożny dla Pelikana.
5' Ładne podanie Radwańskiego i mało brakowało a Michalski wyszedłby sam na sam.
4' Były piłkarz Widzewa Kowalczyk uderza ale Wolański broni.
3' Michalski wrzucił ale Kwiek źle uderzył głową. Widzew naciska od początku.
1' Mąka dostaje piłkę, wyszedł sam na sam i za nerwowo strzelił beznadziejnie, to powinna być bramka.
1' I zaczynamy! Od początku potężny doping całego stadionu. Trybuny wypełnione po brzegi.

Widzew na czerwono, Pelikan w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach.
17.59 Piłkarze wychodzą i z trybun głośne "RTS RTS RTS"
17.57 Piłkarze obu drużyn za chwilę wyjdą na murawę.
17.55 Dziś nie zagra boczny obrońca Widzewa Marcin Kozłowski. Jest chory, obecnie bierze antybiotyk. W jego miejsce do kadry wskoczył Kamil Tlaga.
17.50 Za 10 minut zaczynamy. Powoli stadion Widzewa Łódź się wypełnia.

SKŁAD WIDZEWA
Widzew: Wolański – Tlaga, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pigiel – Michalski, Kazimierowicz, Radwański, Mąka – Kwiek – Miller
Rezerwowi: Humerski – Rakowski, Kostkowski, Falon, Ostaszewski, Świderski, Gołębiewski

Zapraszamy na relację na żywo z mecz WIDZEW - PELIKAN ŁOWICZ Początek meczu o godz. 18

Spotkanie Sokoła Aleksandrów Łódzki z Sokołem w Ostródzie zostało przełożone na 8 listopada (środa, 18). Wszystkie pozostałe mecze 13. kolejki odbędą się dzisiaj. Na kilku stadionach powinno być naprawdę ciekawie.