WIDZEW ŁÓDŹ ZNICZ PRUSZKÓW wynik na żywo. Widzew grał dziś ze Zniczem Pruszków.

WIDZEW ŁÓDŹ

1

ZNICZ PRUSZKÓW

1

Sędzia kończy mecz! Widzew na własne życzenie remisuje spotkanie, w którym był lepszy. Gutowski powinien strzelić bramkę, bez wątpienia młody pomocnik dzisiaj nie zaśnie. Widzew dopisuje sobie punkt, Znicz także.

93' GUTOWSKI teraz ograł zawodnika, uderzył będąc sam na sam i piłka trafia w poprzeczkę! Co on zrobił!
92' Pigiel na spalonym. Zmiana taktyczna w Zniczu.
91' Trzy minuty doliczone.
90' Widzew teraz w natarciu.
88' Teraz Gutowski znów uderza i znów niecelnie.
87' Strzał jeden, drugi i Wolański ratuje Widzew! Co za parady Wolańskiego. Rzut rożny, Widzew się broni, Widzew teraz gra tragicznie.
85' Rzut wolny dla Znicza!

84' GOOL DLA ZNICZA!

Bochenek strzelcem.
83' Małachowski strzela ale obok bramki Wolańskiego.
82' Teraz Miller wychodzi sam na sam i znowu spalony.
80' Zuziak pierwszy kontakt z piłką i bomba, bramkarz Znicza broni, za chwilę znów Zuziak uderza, bramkarz wypluł piłkę i Demjan beznadziejnie się zachowuje i spalił. To powinna być bramka.
79' Zmiana we Widzewie. Michalski schodzi, Zuziak na boisko.
76' Teraz wyszli piłkarze Widzewa trzech na dwóch ale Falon źle dogrywa.
74' Gutowski teraz ograł 3 piłkarzy, uderza ale znów niecelnie. Ależ ten młody zawodnik Widzewa kręci piłkarzami Znicza.
72' Konrad Gutowski minął piłkarza gości i kropnął z daleka tuż nad poprzeczką.
71' Teraz Znicz częściej przy piłce.
69' Sylwestrzak najpierw popełnia głupi błąd ale później go naprawia.

Dziś na trybunach przy Piłsudskiego 16821 kibiców!!!

67' Gutowski do Demjana ale ten na spalonym. Źle to rozegrali, to mogła być bramka. A na trybunach szaleństwo!
64' Teraz Kazimierowicz długim lobem i piłka uderza w poprzeczkę! Szkoda że to nie wpadło, była by przepiękna bramka.
62' Wybijamy na aut. Znicz przy piłce.
61' Rzut rożny dla Widzewa. Dośrodkowanie ale kontra gości...
60' Znakomicie teraz Kazimierowicz blokuje podanie. Gra dzisiaj bardzo pewnie łódzki pomocnik.
57' Rzut rożny dla gości. Piłka wychodzi na aut i Wolański od bramki.

56' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL MATEUSZ MICHALSKI NICZYM RONALDINHO!!!

Łódzki pomocnik zamiast podnieść piłkę zagrał szczura po ziemi i piłka w siatce! Takie bramki strzelał Brazylijczyk Ronaldinho.
54' Rzut wolny dla Widzewa. Jest szansa.
54' Paulius schodzi a za niego Miller.
53' Michał Miller przygotowuje się do wejscia.
52' Falon wrzuca ale Demjan Fauluje.
50' Świderski opuszcza boisko, a Falon na murawę.
49' Paulius strzela technicznie ale obok spojenia.
46' Gramy!

Sędzia kończy pierwszą połowę, zapraszamy po przerwie.

45' Minuta doliczona.
44' Michalski zza pola karnego ale wprost w bramkarza.
42' Gutowski teraz wkręcił w murawę obrońcę Znicza ale strzał już był niecelny.
41' Widzew ma rzut rożny. Goście wybijają ale Widzew wciąż przy piłce.
40' Gutowski dokręca ale zablokowany. Była szansa na bramkę.
39' Paulius podaje ale Świderski minimalnie na spalonym.
38' Uderzenie głową i Daniel Świderski z pustej bramki na róg.
37' Sylwestrzak teraz dwa razy niepewnie wybija. Rzut rożny dla gości.
36' Teraz Kamiński prostopadłe podanie ale Michalski przysnął. Od bramki Znicz.
33' Leży zawodnik Znicza. Mamy przerwę w grze.
30' Bardzo brutalne wejście Pauliusa i żółta kartka. Mogło to się skończyć też czerwoną. Brutalnie gra widzewski pomocnik.
Teraz "Cztery trybuny" - kto nie widział, niech żałuje, zabawa na trybunach niesamowita...
29' Gutowski dostał podanie od Demiana, położył przeciwnika, uderzył ale bardzo niecelnie.
27' Dośrodkowanie w pole karne Znicza ale Misztal łapie.
24' Teraz gra troszkę się uspokoiła.
Na trybunach słychać głośne: MAKiS! Co? Do roboty!
21' Teraz wrzutka w pole karne, Świderski przewraca się ale sędzia pokazuje grać dalej.
19' Świderski nie utrzymał piłki w boisku. Od autu goście.
17' Teraz Kocot były zawodnik ŁKS strzela ale źle trafia w piłkę i Widzew atakuje. Gutowski faulowany. Mamy rzut wolny.
16' Pigiel idealnie dośrodkowuje na głowę Demiana ale ten drugi nie rafia do siatki. Widzew rządzi na boisku.
14' Widzew za Radosława Mroczkowskiego gra bardzo wysokim pressingiem, doskakują do przeciwnika bardzo szybko i agresywnie. To może się podobać.
11' Michalski głową ale bardzo niecelnie.
10' Strzał widzewiaków i Misztal na rzut rożny.
7' Zieleniecki piękną długą piłką do Michalskiego, ten dośrodkowuje ale piłka w rękach bramkarza gości.
6' Ależ teraz akcja Widzewa, piłka przeleciała wzdłuż linii bramkowej i nikt jej nie wpakował do siatki.
CAŁY STADION: HEJ GOOL HEJ GOOL ŁODZKI WIDZEWEK GOOL - doping robi wrażenie...
4' Strzał z dystansu piłkarza Znicza ale niecelny. Od bramki Wolański.
3' Widzew ma przewagę. Łodzianie od początku na połowie znicza.
2' Rzut rożny dla Widzewa.
1'**Gramy!** Od początku potężny doping wspaniałej widzewskiej publiczności, jednej z najlepszych w Polsce.

19:10 - Potężne RTS RTS RTS z trybun! Ależ atmosfera!

19:06 - Wydaje się być pełny stadion. Trybuny szczelnie wypełnione. Zawodnicy wychodzą z tunelu. Widzew na czerwono a goście na biało z wstawką płomieni.

Godz. 19 - Już za 10 minut zaczynamy. Widzew - Znicz Pruszków. Trwa podlewanie murawy. Za kilku minut zawodnicy wyjdą na boisko.

18:55 Daniel Mąka znów poza 18. Kapitan Widzewa wciąż musi walczyć.

18:40 - Trwa rozgrzewka Widzewiaków. Powoli zapełniają się trybuny przy al. Piłsudskiego.

18:30 - Za 40 minut przy al. Piłsudskiego rozpocznie się mecz Widzew - Znicz. Zapraszamy na relację na żywo.

18:15**Skład Widzewa: Wolański – Kamiński, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pigiel – Michalski, Kazimierowicz, Paulius, Gutowski – Świderski, Demjan Rezerwowi:** Humerski – Gibas, Zuziak, Pięczek, Ameyaw, Miller, Falon

Godz. 17:40 - Dziś Widzew podejmie Znicz przy al. Piłsudskiego. Spodziewany jest komplet publiczności.

W pierwszym meczu trzeciej kolejki piłkarskiej II ligi ROW 1964 Rybnik uległ Górnikowi Łęczna 1:2 (0:1).

Dziś GKS Bełchatów czeka trudne spotkanie w Radomiu z Radomiakiem.