Widzew Polonia na żywo. Wynik meczu Widzew Polonia. Relacja na żywo z meczu Widzewa z Polonią od godziny 17.50

tj
Widzew Polonia. Dziś kolejny ważny mecz w Łodzi, który piłkarze Franciszka Smudy muszą wygrać! Polskapress
Widzew pewnie pokonuje dziś Polonię 2:0. Bramki zdobyli Falon i Zuziak. Dobry mecz, wspaniała publiczność i Widzew na fotelu lidera. Lechia też wygrała więc wciąż różnica pomiędzy Widzewem i Lechią to 2 punkty.

WIDZEW POLONIA NA ŻYWO

WIDZEW POLONIA WYNIK MECZU 2:0

94' Koniec meczu. Widzew zasłużenie wygrywa dziś z Polonią 2:0. Pewne zwycięstwo łodzian po bramkach Falona i Zuziaka.

Zmiana w Widzewie Zuziak schodzi, wchodzi Pięczek
92' Ostatnie minuty. Wynik bez zmian. Widzew kontroluje grę, choć Polonia próbuje atakować.
90' Sędzia dolicza 4 minuty
89' Groźna kontra Polonii.
Daniel Mąka na boisku. Zmienił Michalskiego.
87' To powinna być bramka dla Widzewa, ale Pieńkowski zamiast podawać, zamiast strzelać, próbował wbiec w pole karne. Szkoda.
84' Rzut rożny dla Widzewa... nic z tego nie wyszło.
79' Wynik bez zmian. Widzew prowadzi 2:0
74' Ależ teraz groźne zderzenie głowami Sylwestrzaka i Polonisty! Obaj się nie widzieli. Mamy nadzieję, że nic się nie stało groźnego. Sylwestrzak schodzi z murawy do szatni. Na boisku melduje się Michał Miller.
A na stadionie 17 tysięcy 521 widzów!**
73' Kartka dla Polonisty za faul na Dario Kristo 72' Wojdyga na boisko, Małek schodzi - kolejna zmiana w Polonii. 71' Polonia w ataku pozycyjnym. 68' Szabat na boisko - Olczak schodzi - zmiana w Polonii GOOOOLLLLLL dla Widzewa!!!! ZUZIAK po wspaniałym rajdzie Michalskiego!!!Kibice Polonii odpalili race. 63' Wynik bez zmian. Widzew prowadzi 1:0 62' Wspaniała zabawa na trybunach! Brawo kibice!**59' Kacper Falon schodzi i na boisko wchodzi Marcin Pieńkowski
58' Żółta kartka dla Niedzieli.
Zmiana w Polonii - Mariusz Marczak zmienia Marcina Kluskę.
57' Polonia w ataku, obrońcy wybijają na róg.
55' Widzew nie może złapać właściwego rytmu gry. Na razie łodzianie bez sytuacji podbramkowej.
52' Faul na Dario Kristo, Polonia gra lepiej w II połowie. Widzew musi uważać w obronie.
Niedokładnie grają Widzewiacy...
49' Lechia Tomaszów wygrała dziś ze Świtem, Widzew musi więc zdobyć 3 punkty.
47' Zuziak po lewej stronie boiska, ale źle dośrodkował.
46' Gramy w II połowie! 3 minuty po godzinie 19 sędzia rozpoczął II połowę

Koniec pierwszej połowy. Widzew prowadzi 1:0
45' Rożny dla Widzewa, ale zakończony kontra Polonii. Na szczęście nic z niej nie wyszło.
Demjan ruszył i huknął z 19 metrów - niestety nad poprzeczką.
42' Rożny dla Widzewa
40' Rzut rożny dla Polonii i było bardzo groźnie. Humerski nie wybił piłki i napastnik Polonii niecelnie strzelił, a był w bardzo dobrej sytuacji.
37' Masażysta na boisku udziela pomocy uderzonemu w nos pomocnikowi Polonii
34' Aut dla Widzewa - Polonia próbuje przedostać się w rejon pola karnego Widzewa, ale łodzianie grają dziś mądrze w obronie.
31' Rzut rożny dla Widzewa - ależ niewiele brakowało, by piłka wpadła do siatki po strzale Zuziaka z 16 metrów.
29' Zieleniecki w akcji zaczepnej, założył "siatkę" obrońcy, ale nie zdołał dośrodkować, niewiele zabrakło.
28' Kilka minut bez akcji bramkowych - sporo gry w środkowej strefie.
25' Dobra akcja Niedzieli - na prawym skrzydle przedryblował 3 Polonistów, wrzucił, ale nikt nie doszedł do podania. Szkoda.
21' Michalski opatrywany po uderzeniu piłką w twarz - wcześniej widzewiak trafił do siatki, ale był na pozycji spalonej.
17' Widzew atakuje, Widzew jest lepszy, czekamy na kolejną bramkę
Kacper Falon głową o słupek i piłka wpada do bramki!!!
14' To już 4 rzut rożny dla Widzewa i GGGOOOOOLLLLLLLLLLLL**
12' Znów Demjan z 19 metrów z pierwszej piłki, ale bramkarz Polonii na posterunku.
Demjan głową... niewiele brakowało!
10' Kolejny rzut rożny - na razie nic z tych stałych fragmentów nie wychodzi łodzianom.
Kontra Widzewa - rzut rożny dla Łodzian.

6' Rzut rożny dla Polonii 3' Na razie spokojnie. Gra toczy się w środkowej strefie boiska. 1' **GRAMY
Na razie nie ma drużyny Polonii - prawdopodobnie jest do protest piłkarzy Polonii.

Mają koszulki z napisem "Lata tradycji, dni do upadku".
Przy muzyce z filmu "Bandyta" piłkarze Widzewa wychodzą na murawę.

Głośny doping kibiców Polonii - dawne nie było na tym stadionie tylu kibiców drużyny gości.
17.55 Za chwile piłkarze Widzewa i Polonii wybiegną na murawę
17.50 Na stadionie spora grupa kibiców Polonii Warszawa.
Na 20 minut przed rozpoczęciem meczu trybuny stadionu powoli zapełniają się kibicami.

WIDZEW
M. Humerski - B. Niedziela, R. Sylwestrzak, S. Zieleniecki, M. Pigiel, M. Michalski, M. Kazimierowicz, D. Kristo, K. Falon, M. Zuziak, R. Demjan

POLONIA
M. Tobjasz - M. Bochenek, D. Choroś, R. Zembrowski, M. Gawron, P. Maślanka, M. Małek, S. Olczak, M. Kluska, Cz. Sauczek, K. Pieczara

Widzew ma przed sobą same arcyważne mecze. Dziś rywalem łodzian będą piłkarze byłego mistrza Polski Polonii Warszawa. Widzew musi wygrać, ponieważ przewaga nad Lechią Tomaszów jest niestety zbyt mała, by pozwolić sobie na stratę punktów.

Mecz dwóch renomowanych drużyn, byłych mistrzów Polski zapowiada się emocjonująco. Początek meczu - wyjątkowo z uwagi na finał Ligi Mistrzów - o godzinie 18.

Nasza relacja na żywo z meczu Widzew Polonia od godziny 17.50.