tj
Widzew Sokół - po ciężkim meczu Widzew wygrał z Sokołem 2:1
Widzew Sokół - po ciężkim meczu Widzew wygrał z Sokołem 2:1 Łukasz Kasprzak
Widzew Sokół na żywo. Dziś piłkarze Widzewa podejmują rywala zza miedzy Sokół Aleksandrów. Wszyscy doskonale widzą, że jest to mecz o 6 pkt. Wszak Sokół to bezpośredni rywal Widzewa do awansu. Jeśli łodzianie poważnie myślą o awansie, dzisiejszy pojedynek muszą rozstrzygnąć na swoją korzyść. Widzew Sokół na żywo. Zapraszamy na relację od godziny 18.50.

Widzew Legia na żywo 14.04.18

ŁKS GKS Bełchatów na żywo

WIDZEW SOKÓŁ NA ŻYWO - wynik meczu WIDZEW SOKÓŁ

WYNIK meczu WIDZEW SOKÓŁ 2:1 strona wymaga odświeżenia F5

KONIEC MECZU Widzew wygrywa z Sokołem 2:1
DEMJAN sam na sam, przerzuca bramkarza, ale piłka obok bramki.
97' Dwa rzuty rożne po koeli dla Widzewa - Widzew szanuje piłkę
95' Sokół próbuje atakować, Widzew się broni i kontratakuje

92'
Żółta kartka dla Maćka Humerskiego - zdaniem sędziego zbyt długo wybijał piłkę...
91' Zmiana w Sokole Bierżyński na boisku.
Sędzia przedłuża mecz o 6 minut.
90' Świetne podanie Milera do wbiegającego Maki, ale bramkarz był szybszy.
88' Sarafiński mocno trafiony piłka w żołądek- interweniują masażyści.
86' Zmiana w Sokole Pecyna schodzi, Sarafiński wchodzi
84' Ależ walka - nikt nie odpuszcza. Widzew w natarciu, Sokół groźny próbuje swoich sił w kontrataku
Widzew Sokół 2:1
81' GGGOOOOOOOLLLLLLLLLLL PIEŃKOWSKI - świetna akcja, ograny Ślęzak i bezradny bramkarz!!!
Widzew grać k... mać - na trybunach stadionu...
78' Znów niepilnowany Ślęzak i niewiele brakowało, by znów piłka wpadła do widzewskiej bramki.
17 tysięcy 401 kibiców na Widzewie...
76' Teraz żółta kartka dla Kostkowskiego - mogła być sytuacja sam na sam...
75' Żółta kartka dla Jakuba Szarpaka - rzut wolny dla Widzewa.
73' Zmiana w Widzewie Michalski schodzi, Mąka melduje sie na boisku
71' Teraz Sokół w natarciu. Widzew się broni.
69' Jest teraz prawdziwa walka - obie drużyny przyspieszyły, obie grają twardo, nikt nie odstawia nogi.
ZAMIANA BRAMKARZY W WIDZEWIE - Maciek Humerski za Patryka Wolańskiego.
63' Znów WOLAŃSKI ratuje Widzew przed utratą bramki w sytuacji sam na sam. Niestety bramkarz Widzewa nabawił się kontuzji...
59' Zmiana w Widzewie. Schodzi Stanek, wchodzi Michał Miler
56' GOL dla Sokoła. Ślęzak niepilnowany trafia głową do siatki
54' Wynik bez zmian. Widzew prowadzi z Sokołem 1:0.
Ależ teraz WOLAŃSKI uratował Widzew trzykrotnie przed utratą gola. Wielkie zamieszanie i bramkarz łodzian tylko w sobie znany sposób, wybijał piłkę dobijaną przez zawodników Sokoła.
Dobry strzał, ale Wolański na posterunku - wybija piłkę.
52' Faul na zawodniku Sokoła - ok. 25 metrów. Będzie niebezpiecznie.
49' Teraz groźnie pod bramką łodzian - dobra akcja Sokoła.
48' Żółta kartka dla kapitana gości.
46' Gramy w II połowie - szybka akcja lewą stroną, ale Sokół wychodzi z tej opresji obronną ręką.
Koniec pierwszej części meczu. Widzew prowadzi po 45 minutach 1:0
45' Rzut wolny dla Widzewa - przy linii bocznej na połowie rywala.
Sędzia doliczył 3 minuty.
W końcu Sokół nie dokonał zmiany.
44' Będzie zmiana w Sokole - wymuszona - Aleksander Ślęzak mocno ucierpiał w starciu ze... swoim kolegą. Rozcięty łuk brwiowy.
43' Niebezpiecznie pod bramką Wolańskiego - na szczęście dla Widzewa, piłka poszybowała nad poprzeczką.
41' Wynik bez zmian. Widzew Sokół 1:0
39'**Marcin Pieńkowski a z boiska schodzi kontuzjowany Marek Zuziak35' Widzew w odpowiedzi - dobra akcja Demjan, ale bramkarz ratuje Sokoła przed utratą drugiej bramki.
W ostatnich 2-3 minutach Widzew nie może wyjść z własnej połowy
32' Teraz Sokół w natarciu... 30' Ależ teraz Widzew miał szczęście - po wrzutce w pole karne piłkę chciał wybić Zieleniecki, ale źle trafił i niewiele brakowało, by padł gol samobójczy. 28' Teraz mocny strzał na bramkę Widzewa i Chojecki zaskoczył nim Wolańskiego - bramkarz Widzewa wybił piłkę w pole. 27' Ostre wejście Zuziaka - na szczęście dla niego, sędzia nie sięgnął po żółta kartkę. 24' Sokół gra ambitnie, ale na razie na niewiele mogą sobie pozwolić goście. Bez akcji, która zagroziłaby bramce Wolańskiego.
Ależ zamieszanie - kolejny róg dla Widzewa
19' Znów dobra akcja Widzewa, Zusiak po lewej stronie chciał dośrodkować, ale został zablokowany. Rzut rożny
Łodzianie przez chwilę w dziesiątkę - po faulu Dario Kristo musiał opuścić boisko, gdzie był opatrywany.
16' Widzew spokojnie prowadzi grę. 14' Rożny dla Sokoła - bez zagrożenia.
Była szansa dla łodzian, bo bramkarz nie wyskoczył do dośrodkowania.
13' Teraz bardzo ładna koronkowa akcja Widzewa, ale strzał Zuziaka zablokowany - rzut rożny 10' Widzew dziś gra zdecydowanie lepiej niż w pierwszych meczach tego sezonu. 6'**GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL Dario Kristo z 24 metrów z dystansu po ziemi!!!
5' Sporo walki w środku. Nie ma na razie sytuacji podbramkowych
3' Rzut rożny dla gości
1' Gramy! "Naprzód piłkarze!"

19.05 Trybuny już zapełniają się kibicami. Widać, że znów będzie niemal komplet na stadionie przy al. Piłsudskiego.
19.03 Na płycie boiska wielki baner z wizerunkiem Włodzimierza Smolarka - kibice pamiętają o wielkim piłkarzu.
18.51 Piłkarze już na rozgrzewce.
Dziś arcyważny mecz w Łodzi. Widzew nie może sobie pozwolić na stratę punktów.
18.45 Trybuny stadionu powoli zapełniają się kibicami.
18.40 Jesteśmy już na stadionie przy al. Piłsudskiego.

Składy drużyn:

Widzew
P. Wolański - M. Kozłowski, D. Kostkowski, S. Zieleniecki, M. Pigiel, M. Michalski, M. Kazimierowicz, D. Kristo, M. Zuziak, K. Stanek, R. Demjan

Sokół
M. Brudnicki - D. Pawlak, P. Woźniczak, A. Ślęzak, D. Głowiński, S. Kobiera, D. Pecyna, B. Mroczek, Ł. Chojecki, J. Szarpak, D. Kmak

Materiał oryginalny: Widzew Sokół Aleksandrów na żywo. Mecz Widzew Łódź vs Sokół Aleksandrów relacja live. Wynik Widzew Sokół na żywo [zdjęcia] - Express Ilustrowany