WIDZEW ŚWIT na żywo. Relacja na żywo z meczu Widzew Łódź Świt Nowy Dwór Mazowiecki

tj
Widzew gra dziś w Nowym Dworze Mazowieckim z miejscowym Świtem. WIDZEW ŚWIT NA ŻYWO Łukasz Kasprzak
WIDZEW ŚWIT na żywo. Mecz Widzew Łódź Świt Nowy Dwór Mazowiecki na żywo. Pierwszy mecz piłkarze Widzewa grają dziś na wyjeździe. Podopieczni Przemysława Cecherza, jeśli chcą wciąż mieć nadzieję na awans do wyższej klasy rozgrywek, muszą ten mecz wygrać. Transmisja - relacja na żywo z meczu Widzew Świt od godz. 18. Widzew po bardzo ciężkim meczu wygrywa w Nowym Dworze 2:1.

WIDZEW ŚWIT relacja NA ŻYWO

KONIEC MECZU WIDZEW ZWYCIĘŻA 2:1

50' I jeszcze rzut rożny. W pole karne Widzewa wbiega bramkarz gospodarzy!
Faul Widzewiaka i żółta kartka dla Dawida Kamińskiego. Ostatnie chwile, będzie wrzutka w pole karne Widzewa.
Widzew musi wrócić, Świt atakuje, odzianie piłkę wybijają na aut. Gospodarze wrzucają piłkę, obrońcy Widzewa ją wybijają
48' Widzew wybija na aut. Widzew niepotrzebnie tak cofnął się do obrony. Co chwila jest niebezpiecznie w rejonie pola karnego łodzian.
47' Widzew od bramki. Teraz aut dla Świtu. Nie potrafimy przytrzymać piłki.
Wolański łapie piłkę. Rzut rożny dla Świtu
Sędzia dolicza 5 minut!
45' Wynik bez zmian. Widzew prowadzi 2:1
Daniel Mąka schodzi, na jego miejsce Budka.
Mąka leży na murawie, Budka wchodzi na boisko.
43' Było groźnie, ale Zieleniecki wybija na aut.
Teraz Świt. Rzut wolny dla gospodarzy. Będzie wrzuta, będzie groźnie.
41' Ładnie Widzew wyszedł z kontrą, ale zabrakło ostatniego podania.
Rzut z autu na wysokości pola karnego Widzewa. i Rzut rożny dla gospodarzy.
Szykuje się na boisko Adrian Budka.
38' Świt w środku bosika, gra swobonie. Widzew skupiony na obronie.
Wynik bez zmian Widzew 2:1 prowadzi ze Świtem
37' Daniel Mąka zagrywa piłkę ręką, by uniemożliwić kontrę i otrzymuje żółtą kartkę
35' 10 minut do końca meczu. Olczak schodzi, wchodzi Rodak.
Ależ teraz Świt miał bramkę, ale ŚWIETNA PARADA PATRYKA WOLAŃSKIEGO ratuje Widzew przed utratą gola.
Kolejny rzut rożny dla Świtu. Ogromne zamieszanie i obrońcy wybijają piłkę na oślep.
33' Rzut rożny dla gospodarzy.
32' Błąd Radwańskiego, gubi piłkę i po chwili fauluje, za co otrzymuje żółta kartkę.
30' Świt próbuje atakować, Widzew się cofnął, niepotrzebnie.
29' Teraz Świt od bramki. Prus do przodu, walka w środku boiska.
27' Widzew w natarciu, Świt się broni.
Strzał Mąki po ziemi z rejonu linii pola karnego i bramkarz gospodarzy wyciąga piłkę z siatki!
Widzew prowadzi w Nowym Dworze 2:1

GOOOOLLLLL dla WIDZEWA!!!!!

Daniel Mąka strzela na 2:1!!!
25' Dobra akcja Widzewa, szkoda jednak, że nie zakończona celnym strzałem na bramkę.
24' Żółta kartka dla zawodnika Świtu.
22' Teraz faul na Bartłomieju Gromku.
18' Groźnie w polu karnym łodzian po rzucie rożnym gospodarzy. Udaje się wybić piłkę Kozłowskiemu w pole.
15' Siadło trochę tempo meczu - a teraz dobra akcja gości. Będzie groźnie. Rzut wolny dla Świtu.
10' Kontuzja gracza Świtu. Przerwa w grze.
8' Teraz niecelnie Widzew, bardzo niecelnie. I w efekcie żółta kartka dla GROMKA, który próbuje nieprzepisowo zatrzymać ruszającego do ataku piłkarza gospodarzy.
Fatalne zagranie Gromka i gdyby nie szybka interwencja obrońcy, byłoby bardzo groźnie.
6' Walka o każdy metr boiska. Widzew się przedziera, Świt próbuje kontrować.
4' Rzut wolny dla Świtu, ale nic z tego, na szczęście dla łodzian, nie wyszło.
3'Widzew próbuje, Widzew chce, ale na razie Świt dobrze się broni.
1' GRAMY!
Zmiana w Widzewie. Kamiński wchodzi w miejsce Okuniewicza.
Za moment początek drugiej połowy.
KONIEC pierwszej części meczu. WYNIK WIDZEW ŚWIT 1:1
47Kontra Widzewa, szkoda, że skutecznie zatrzymana.
Gra w środkowej części boiska. Arbiter dolicza 4 minuty.
45' Sędzia na pewno doliczy kilka minut do tej części meczu.

44'
Błąd bramkarza Świtu, źle wybił, ale Widzew nie wykorzystał sytuacji... Szkoda.
Wynik bez zmian Widzew Świt 1:1
42' Widzew od bramki, gra w środku boiska. I teraz strzał z dystansu Kazimierowicza z około 35 metrów - bramkarz gospodarzy łapie piłkę.
39' Ależ teraz byłą dobra okazja dla Widzewa. Mąka huknął z 12 metrów, z woleja, ale wprost w bramkarza. Szkoda tej sytuacji.
38' Rzut rożny dla Widzewa.

37'Gra się nieco uspokoiła. Widzew się lekką cofną, tak, jakby chciał zagrać z kontry.
35' Aut dla Świtu
32' Wynik bez zmian. Widzew remisuje ze Świtem 1:1
29' Źle wykonany rzut wolny, Mąka przeskoczył nad piłką i Michalski próbował po ziemi, a trafił w nogi obrońców.
I teraz brutalny faul na Widzewiaku, jest żółta kartka. Rzut wolny. Odległość około 25 metrów.
27' Gra toczy się na połowie gospodarzy. Chyba był faul na Widzewiaku, ale sędzia nie reaguje.
WIDZEW ŚWIT 1:1
25' Widzew ma zdecydowanie więcej z gry. Widać, że łodzianie są lepszym zespołem, ale Świt nie zamierza się tylko bronić.
21' GOOOOOOOOLLLLL dla Widzewa
Faul na Danielu Mące w polu karnym i rzut karny dla Widzewa. Daniel Mąka podchodzi do piłki i...
19' Żółta kartka dla Konrada Perzyny - ewidentny faul.
17' Mąka strzela z dystansu, ale piłka w rękach bramkarza.
Służby oddzieliły od siebie kibiców. Mecz wznowiony po około 3 minutach.
Kibice wybiegli na murawę, doszło do starć pomiędzy zwaśnionymi grupami kibiców.

TERAZ bójka na stadionie!!!!

14' Gol dla Świtu... Wolański w prawo, strzał w lewy róg bramki, lekki, techniczny...
A teraz KARNY DLA ŚWITU!
Kontra Widzewa! Zabrakło dobrego ostatniego podania
14' Przemysław Cecherz aktywnie przy linii bocznej, pokrzykuje, dyryguje swoimi zawodnikami
12' ALEŻ WIDZEW MIAŁ OKAZJĘ. Michalski uprzedził obrońcę, ale z kilku metrów strzelił wprost w bramkarza.
10' Pierwsze 10 minut meczu dla Widzewa. Łodzianie lepsi technicznie, grają dojrzalszą piłkę, ale na razie bez sytuacji podbramkowych.
Wszyscy zawodnicy tuż przed bramką, dobra wrzutka i sędzia odgwizduje faul na bramkarzu.
8' Pierwszy rzut rożny w tym meczu. Rzut rożny dla Widzewa.
6' Widzew w środku boiska. Ale gospodarze agresywnie, nie pozwalają na wiele.
4' Dobre wyjście Widzewa, szybkie, ale bramkarz Świtu wyprzedził Daniela Mąkę.
3' W akcji Świt. Rzut z autu po lewej stronie boiska.
2' Spora grupa kibiców Widzewa, którzy bardzo głośno dopingują już od pierwszej minuty meczu.
1' GRAMY. Widzew na czerwono. Świt w zielonych strojach.