ZAGŁĘBIE LUBIN - LECH POZNAŃ NA ŻYWO W INTERNECIE [20.04.18] LIVE, STREAM, ONLINE. RELACJA NA ŻYWO Z MECZU ZAGŁĘBIE LECH POZNAŃ

(ww)
Gdzie jest transmisja Zagłębie - Lech? Dziś mecz ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin i Lechem Poznań. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania. Poniżej relacja minuta po minucie.

RELACJA LIVE Z MECZU EKSTRAKLASY ZAGŁĘBIE LUBIN VS LECH POZNAŃ [20.04.2018]

strona wymaga odświeżania (wciśnij F5)

ZAGŁĘBIE LUBIN

0

LECH POZNAŃ

1

KONIEC MECZU! LECH WYGRYWA 1:0 Z ZAGŁĘBIEM LUBIN.

92' Nic z tego ,sędzia dolicza 4 minuty.
91' Rzut wolny dla Zagłębia, może teraz...
88' Żółta kartka dla zawodnika Zagłębia. Mares fauluje. Przy piłce Lech.
82' Teraz Zagłębie mogło zdobyć bramkę, ładne rozegranie, piłka trafiła do Pawłowskiego, ten strzela ale wysoko nad bramką.
79' Zamieszanie pod bramką Lecha ale obrońcy Kolejorza zdołali wybić piłkę. Zapowiada się emocjonująca końcówka.
77' Zagłębie próbuje, czas upływa, Lech mądrze się broni. Gospodarze w ataku pozycyjnym.
70' Starzyński uderza głową ale bardzo niecelnie. Ładna akcja Zagłębia zakończona kiepskim strzałem.
68' Zagłębie nie może od kilku minut zagrozić bramce Lecha. Kolejorz bardzo dobrze się broni.
62' Majewski dośrodkowuje, strzał Jóźwiaka z Lecha ale bramkarz gospodarzy łapie bez trudu.
59' Idealna wrzutka na długi słupek i Czerwiński pudłuje w doskonałej sytuacji. Zagłębie nie strzela! To powinien być gol.
57' Dośrodkowanie z rzutu rożnego dla Zagłębia i bramkarz Lecha piąstkuje piłkę. Gospodarze wciąż przy piłce.

52' GOOOOOOOOL DLA LECHA POZNAŃ!!!

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne i Gytkjaer strąca piłkę w kierunklu bramki i mamy pierwszą bramkę!
51' Akcja gospodarzy, Filip Jagiełło zdecydował się na strzał z dystansu i minimalnie obok słupka.
48' Gajos dostał idealną piłkę w pole karne na 11 metr i nie trafia w bramkę. To powinien być gol dla gości. Wciąż 0:0.
47' Rzut rożny dla Lecha. Faul w polu karnym na Czerwiński, od rzutu wolnego Zagłębie.
46' II połowa trwa! Zagłębie Lubin - Lech Poznań 0:0

KONIEC I POŁOWY
Zagłębie - Lech 0:0. zapraszamy po przerwie.

45' Teraz napastnik Zagłębia Mares uderza, piłka odbija się o nogi obrońcy ale bramkarz gości łapie futbolówkę.
43' Majewski uderza ale obok lewego słupka.
42' Situm faulowany przed polem karnym gospodarzy. Będzie szansa na bezpośredni strzał.
40' Gumny teraz fauluje po raz drugi, powinien otrzymać żółtą kartkę ale sędzia oszczędził zawodnika Lecha, faul dla Zagłębia.
36' Zagłębie teraz od kilku minut na połowie Lecha, jednak brak strzałów, Lech czeka aby skontrować. Zagłębie - Lech 0:0
32' Robert Gumny z Lecha za brutalny faul otrzymuje żółtą kartkę.
31' Akcja Lecha, Majewski dośrodkowuje w pole karne Zagłębia i niepewnie obrońcy gospodarzy wybijają. Wynik bez zmian. Wciąż remis
25' W odpowiedzi składna akcja Zagłębia, Mares uderza mocno ale bramkarz Lecha broni.
22' Teraz groźna akcja Lecha, Situm wszedł w pole karne ale Pietrzak z Zagłębia go uprzedza.
17' Starzyński uderza ale bardzo niecelnie.
15' Teraz rzut wolny dla gospodarzy. Będzie szansa na strzał. Piłka na 17 metrze!
13' Rzut rożny dla Zagłębia.
10' Ostra walka o każdy metr boiska. Póki co wyrównany pojedynek. Zagłębie - Lech 0:0.
6' Ładne dośrodkowanie w pole karne Zagłębia i strzał Gytkjaera broni Dominik Hładun
3' Piłka w rękach bramkarza Lecha. Na trybunach słychać głośny doping kibiców Lecha Poznań.
2' Faul na połowie Lecha dla gospodarzy. Będzie groźnie.
1' Zaczynamy mecz Zagłębie Lubin - Lech Poznań! Na pomarańczowo gospodarze, w niebieskich koszulkach piłkarze Lecha.

20:25 - Już za chwilę obie jedenastki pojawią się na murawie.

Godz. 20 - Zawodnicy już na rozgrzewce, stadion jeszcze świeci pustkami. Za 30 minut zaczynamy relację z meczu Zagłębie - Lech! Pamiętaj o odświeżaniu strony. Składy drużyn podaliśmy poniżej...

Godz. 19.20 - Za chwilę podamy składy (patrz poniżej).
Skład Zagłębia Lubin:

Skład Lecha Poznań:

Zagłębie Lubin vs Lech Poznań, gdzie obejrzeć online, stream?
Kilka stron pokaże mecz Zagłębia z Lechem ale trzeba pamiętać, że takie streamy są nielegalne.

Godz. 18:40 - Zagłębie Lubin zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli mistrzowskiej, jednak gospodarze dzisiaj na pewno będą chcieli sprawić niespodziankę. Ich przeciwnik Lech Poznań walczy o mistrza, jednak czuje oddech Legii i Jagiellonii. Te drużyny po 31 meczach mają tylko punkt straty do zespołu z Poznania. Jak będzie dziś? Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania ZAGŁĘBIE LUBIN - LECH POZNAŃ. Początek o godz. 20.30

Gdzie można obejrzeć transmisję z meczu Zagłębie Lubin - Lech Poznań?
Mecz ekstraklasy Zagłębie vs Lech Poznań pokaże telewizja cyfrowa Canal Plus Sport. Początek relacji o godzinie 20.25

Piłkarze ekstraklasy rozegrają w ten weekend 32. kolejkę mistrzowską. Ciekawy mecz rozegrany zostanie dziś w Lubinie, gdzie Zagłębie podejmie Lecha. Przed tygodniem drużyny trenera Mariusza Lewandowskiego pokonała w Warszawie Legię. Z kolei Lech chciał zrobić swój pierwszy krok do tytułu, ale zaliczył falstart w grupie mistrzowskiej, przegrywając w Poznaniu z Koroną. Zatem goście będą dziś mieli coś do udowodnienia na boisku.

GDZIE TRANSMISJA ZAGŁĘBIE LUBIN LECH POZNAŃ 20.04.18

Emocji nie zabraknie też w Krakowie, gdzie Wisła mierzyć się będzie z mistrzem Polski.