ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Stefan Horngacher ogląda polskie filmy. Ulubiona postać?...

Tomasz Biliński, Przemysław Franczak, Pjongczang

2018-02-13 11:34

2018-02-13 23:01

Dodaj komentarz

Stefan Horngacher ogląda polskie filmy. Ulubiona postać? "Grzegorz Brzęczyszczykiewicz"

Tomasz Biliński, Przemysław Franczak, Pjongczang

2018-02-13 11:34

Stefan Horngacher to nie tylko niewzruszony profesjonalista. Austriak potrafi się wyluzować, zagrać na gitarze, pośpiewać, a z polskimi współpracownikami ogląda nasze seriale. Uwielbia też polskie komedie. Najbardziej upodobał sobie „Jak rozpętałem II wojnę światową”.

(© Sportowy24)

- Nie potrafię wymówić tytułu polskiego filmu, który najbardziej lubię, bo jest dla mnie trudny, ale w nim postać, który przedstawia się jako Grzegorz Brzęczyszczykiewicz. To imię i nazwisko też było trudne, ale nauczyłem się go. Czasem wracam do tego filmu, bo jest zabawny. Oglądam też inne polskie filmy, by poznawać wasz język i w jakiś sposób zwyczaje - mówi Stefan Horngacher.

Horngacher cały czas uczy się polskiego, więc ogląda nasze filmy bez niemieckich czy angielskich napisów. Gdy czegoś nie rozumie, to wtedy pomocą służą mu jego polscy asystenci. - Wałkujemy go tą polską kulturą, jest na to bardzo otwarty - deklaruje Zbigniew Klimowski, asystent Austriaka w kadrze.

Wszystko o IO Pjongczang 2018 - polub nas i bądź na bieżąco!


10 transmisji z Igrzysk w Pjongczangu, których nie możesz przegapić!Więcej wideo na Youtube - zasubskrybuj i nie przegap!

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się