CHORWACJA PORTUGALIA WYNIK MECZU, KTO WYGRAŁ MECZ CHORWACJA PORTUGALIA WYNIK

(ls, ww)/(H)
CHORWACJA PORTUGALIA WYNIK MECZU EURO 2016 KTO WYGRAŁ CHORWACJA PORTUGALIA
CHORWACJA PORTUGALIA WYNIK MECZU EURO 2016 KTO WYGRAŁ CHORWACJA PORTUGALIA Polska Press Grupa
Polacy pokonali Szwajcarię. Teraz czekają na rozstrzygnięcie meczu Chorwacja Portugalia. . Jaki będzie wynik spotkania Chorwacja Portugalia? Kto wygrał mecz Chorwacja Portugalia? Chorwacja Portugalia jaki wynik meczu?- przekonamy się dopiero późnym wieczorem, bo spotkanie Chorwacja Portugalia zaczyna się dopiero o godz. 21.

Chorwacja - Portugalia [0:1] trwa dogrywka

Wynik 0:1 dla Portugalii - gwizdek sędziego kończy mecz. Portugalia pokonuje Chorwację, a to oznacza, że Polska gra z Portugalią w ćwierćfinale Euro 2016.
KONIEC MECZU!!!!!! POLSKA ZAGRA Z PORTUGALIĄ. Wynik meczu Chorwacja - Portugalia 0:1

120' Jeszcze próbują Chorwaci. Portugalia broni się całą drużyną. CristianoRonaldo wciąż nie wierzy że udało się w końcówce strzelić bramkę.

118' GOOOOOOOOOOOOOOL PORTUGALIA I GOOOOOOOOOOOL Quaresma strzela bramkę!!
Piknie Cristiano ronaldo doszedł do piłki uderzył, bramkarz odbił a Quaresma dobija. Więc Polska zagra z Portugalią.

112' Po rzucie rożnym mogła być dla Chorwacji piłka meczowa, ale zawodnik Chorwacki nie trafił dobrze w piłkę. to powinna byc bramka.

109' Zmiana w zespole Cristino Ronaldo. Wejdzie Danilo za Pereirę.

106' Druga połowa rozpoczęta

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY DOGRYWKI. WCIĄŻ 0:0.

101' Znakomite dośrodkowanie Portugalczyka z prawej strony ale nikt nie doskoczył do górnej piłki. Od bramki Chorwacja.

94' Chorwaci zaczęli z większym animuszem ale wciąż nic z tego nie wynika.

91' Rozpoczęliśmy dogrywkę. Na początek faul Ronaldo w środku pola.

KONIEC II połowy. MAMY DOGRYWKĘ! Zapraszamy...

92' Rzut rożny dla Chorwatów.

90' Doliczone zostały 3 minuty.

88' Chorwacji przeprowadzają dwie zmiany. Wciąż żadna z drużyn nie potrafi stworzyć sobie sytuacji bramkowej stuprocentowej. Ronaldo widać że to inny level, kiedy dochodzi do piłki jest bardzo groźny, ale jest tez osamotniony w ataku. zykuje się dogrywka.

81' Walka wciąż w środku pola. Ależ asekuracyjnie grają te dwie drużyny. Znów chwila sennej gry, kopanina, nie ma żadnej groźnej sytuacji.

75' Chorwacji zmarnowali szansę na bramkę, mieli blisko pola karnego rzut wolny ale piłka została źle zagrana i piłkę wybił sam Ronaldo.

68' Portugalia przejęła inicjatywę. Raz po raz nęka obronę Chorwatów. Reprezentacja Portugalii przyspieszyła. Ronaldo coraz bardziej widoczny.

62' Teraz Srna powinien był zdobyć bramkę! Z rzutu wolnego znakomicie dośrodkował Modric w pole karne ale uderzenie Srny tuż obok słupka

57' Pierwsza ładna kombinacyjna akcja Portugalii, Renato Sanchez dostał podanie przed polem karnym ale strzał był bardzo, bardzo niecelny.

55' Minęło 10 minut drugiej połowy, Chorwacji oddali dwa niecelne strzały, wciąż to za mało aby objąć prowadzenie. Portugalia czeka na kontry ale podania są niecelne, żadne nie dochodzi do dobrze wychodzącego Ronaldo.

50' Zmiana w Portugalii. Początek senny. Zszedł Gomez a za niego wszedł Sanches

46' Rozpoczęli Portugalczycy II część spotkania, miejmy nadzieję że lepszą.

46' Sędzie kończy pierwszą połowę. Bezbarwny mecz z obu stron. Mało akcji, walka w środku pola. Zapraszamy po przerwie.

42' Po nudnym spotkaniu Walia - Irlandia mamy kolejne nudne widowisko. Patrząc na obie jedenastki możemy być pewni że nasza reprezentacja nie będzie bez szans. Polska gra naszym zdaniem ładniejszy futbol.

36' Widać że obie drużyny nastawiły się na grę z kontry. Grają asekuracyjnie. Żadna z jedenastek nie stara się przeprowadzać szaleńczych ataków. Potrzebna jest bramka aby widowisko nabrało tempa i widowiskowych akcji. Póki co wieje nudą.

30' Pierwsza dobra sytuacja dla Chorwatów. Strzał z prawej strony pola karnego i piłka dosłownie o parę centymetrów minęła słupek portugalskiej bramki.

24' Obie drużyny uważnie w obronie. Teraz rzut wolny dla Portugalii. Jest szansa dla Ronaldo. Jednak nie, znakomie dośrodkowanie w pole karne, Pepe dopadł do piłki ale jego strzał głową minimalnie minął poprzeczkę bramki Chorwackiej.

17' Chorwacji nie przebierają w środkach. Pozwalają sobie na sporo fauli. Sędzia wciąż nie pokazał ani jednej kartki.

13' Mecz prowadzony w wolnym tempie. Obie drużyny nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką rywala.

9'Chorwacji lepiej zorganizowani. Prowadzą grę. Cristiano Ronaldo niewidoczny.

3' Chorwacji próbują zepchnąć Portugalię do obrony. Obie jedenastki uważnie.
I ZACZĘLI, Chorwacja - Portugalia. Chorwacja od środka.

Za chwilę rozpocznie się mecz Chorwacja - Portugalia. To ważny mecz dla naszej reprezentacji. Zwycięska drużyna zagra w ćwierćfinale z reprezentacją Polski.

Za chwilę mecz Chorwacja Portugalia. O 21 rozpocznie się mecz, który zdecyduje kto trafi na piłkarzy reprezentacji Polski. Z kim zagrają Polacy? Dowiemy się już za dwie godziny.

EURO 2016 KTO WYGRAŁ MECZ CHORWACJA PORTUGALIA

Mecz Chorwacja Portugalia będzie można obejrzeć na Polsacie Sport 2. Początek transmisji o godz. 21. Komentować będzie Cezary Kowalski.

KTO WYGRAŁ MECZ CHORWACJA PORTUGALIA WYNIK

Wynik meczu Chorwacja Portugalia będzie znaczący dla polskiej reprezentacji, jeśli poradzi sobie ona ze Szwajcarią. Będzie to wiadomo dużo wcześniej przed rozpoczęciem spotkania Chorwacja Portugalia na stadionie w Lens. Mecz Polaków ze Szwajcarami już o godz. 15. Z kolei stracie Chorwacja Portugalia o godz. 21.

Harmonogram pierwszego dnia 1/8 finału piłkarskich mistrzostw Europy obejmuje trzy spotkania. O godz. 18 w Paryżu Walia (pierwsze miejsce w grupie B) zmierzy się z Irlandią Północna (3 C). Natomiast o godz. 21 w Lens rozpocznie się mecz Chorwacji (1 D) z Portugalią (3 F). No i oczywiście o godz. 15 mecz Szwajcaria - Polska.

CHORWACJA PORTUGALIA WYNIK MECZU

Gdyby oceniać drużyny tylko po występach w grupowych spotkaniach, to zdecydowanym faworytem meczu w Lens byliby podopieczni trenera Ante Cacica. Chorwacja wygrała swoją grupę, w której grali też obrońcy tytułu, a zadecydowało o tym zwycięstwo z Hiszpanią w ostatnim meczu 2:1 (wystąpili bez kontuzjowanego Luki Modricia), wcześniej pokonali pokonali Turcję 1:0 i zremisowali z Czechami 2:2. Zwycięzca tej pary zagra z Polską.

PORTUGALIA CHORWACJA WYNIK, KTO WYGRAŁ

Obserwatorzy EURO są zdania, że Portugalia dostała się do 1/8 finału kuchennymi drzwiami, bo zespół Fernando Santosa zajął w swojej nie najmocniejszej grupie dopiero trzecie miejsce, nie wygrywając żadnego spotkania. Nie wolno jednak zapominać, że w tej reprezentacji gra Cristiano Ronaldo. As Realu Madryt w meczu z Węgrami błysnął futbolowym geniuszem i potwierdził, że w dużej mierze od jego dyspozycji zależy postawa drużyny narodowej.

Ciekawie też powinno być w meczu w Paryżu, gdzie zmierzą się drużyny z Wysp. Walijczycy niespodziewanie zajęli w swojej grupie pierwsze miejsce. Z kolei Irlandczycy (trzecie miejsce) pokazali z dobrej strony grając wyrównane mecze z Polską i Niemcami, a także wygrywając z Ukrainą.

EURO 2016: MECZE 1/8 FINAŁU EURO 2016