Trener Budowlanych zły na sędziów

-
Atakuje Magdalena Piątek
Atakuje Magdalena Piątek Paweł Łacheta
Szkoleniowiec Budowlanych Łódź Maciej Kosmol miał ogromne pretensje do sędziów po przegranym meczu z Aluprofem 1:3. Zdaniem trenera arbitrzy "zabrali" jego drużynie cztery punkty w pierwszym secie.

Szkoleniowiec obarczył winą za przegrany pierwszy set, który ustawił cały mecz, sędziów. Ci mieli nie przyznać czterech punktów jego zespołowi. - Normalnie nie krytykuję pracy arbitrów, ale w pierwszym secie nie dali nam pograć. Z tego powodu jestem bardzo na nich zły. Przy secie, który kończy się wynikiem 30:28 i zabiera się cztery punkty jednemu zespołowi, to jest naprawdę dużo - przekonywał Kosmol,.
Zdaniem trenera Budowlanych to właśnie pierwszy set ustawił mecz, a jego drużyna w drugiej partii nie potrafiła się pozbierać - podają sportowefakty.pl. Przy wyniku 0:2 było już bardzo trudno o doprowadzenie do piątego seta. - Przebudziliśmy się dopiero, jak było 2:0. Nie potrafiłyśmy się pozbierać po tym pierwszym secie. Mieliśmy problemy przy wyprowadzaniu ataków po pierwszym przyjęciu. Mam nadzieję, że w sobotę wyjdziemy na parkiet z lepszym nastawieniem i poprawimy przyjęcie zagrywki i wyprowadzanie ataków - pocieszał się Kosmol.