MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Trener Miedzi chwalił po meczu widzewskiego bramkarza

Henrich Ravas
Piłkarze Widzewa Łódź po zwycięstwie nad Miedzią Legnica 1:0 (1:0) awansowali na pozycję wicelidera tabeli ekstraklasy. Oto co po meczu powiedział szkoleniowiec gości.

Grzegorz Mokry (trener Miedzi): - Objąłem zespół i mieliśmy cztery dni na przygotowanie się do spotkania z Widzewem. Bardzo zależało mi, żeby uszczelnić defensywę i żebyśmy grali w obronie bardziej odważnie. Zrealizowaliśmy to zadanie w połowie. Chcieliśmy zakładać wysoki pressing, kilka razy było to skuteczne i udało się odebrać piłkę wysoko, szczególnie po korektach w drugiej połowie.
- Niestety, nie ustrzegliśmy się straty gole, co było naszym celem. Jestem bardzo zadowolony z postawy drużyny w drugiej połowie, wykreowaliśmy kilka naprawdę dogodnych sytuacji i zasłużyliśmy na jedną bramkę, jednak świetnie spisywał się bramkarz Widzewa - Henrich Ravas.