Trzy medale judoków łódzkiej Gwardii

hof
Michał Piotrowski
Michał Piotrowski archiwum
Trzy medale wywalczyli judocy Gwardii podczas akademickich mistrzostw Polski rozgrywanych w Bytomiu.

W kategorii do 60 kg srebro zdobył Michał Piotrkowski, student pierwszego roku wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Na trzecim stopniu podium znaleźli się, Marta Rózga (na zdjęciu) w kat. +78 kg oraz Aleksander Beta w kat. 66 kg (oboje są studentami drugiego roku Uniwersytetu Łódzkiego).
Piąte miejsca zajęli Agata Szewczyk i Wojciech Waliszek, Jakub Poniecki był siódmy, a Damian Popiel dziesiąty.