WIDZEW HURAGAN NA ŻYWO. WIDZEW HURAGAN MORĄG ONLINE

(tj)
HURAGAN WIDZEW 3:0. Widzew zasłużenie przegrał w Morągu z Huraganem trzema bramkami. Bardzo słaby występ łodzian. Widzew traci kolejne bardzo ważne punkty i marzenia o awansie do wyższej klasy rozgrywek powoli stają się coraz mniej realne.

WIDZEW HURAGAN NA ŻYWO

94' Koniec meczu.
Jeszcze w doliczonym czasie gry, Huragan mógł, powinien zdobyć kolejną bramkę. Choroś wybronił sam na sam.
88'Końcówka meczu, Huragan doskonale wytrzymuje kondycyjnie trudy meczu. Widzew zaczął grać szybciej tylko, że o jakieś 80 minut za późno...

86'
I znow Widzewa miał szansę na honorową bramkę, ale strzał głową Widzewiaka wyłapuje bramkarz Huraganu.
84' Była szansa na honorową bramkę, ale w dobrej sytuacji napastnik Widzewa strzela wprost w nogi bramkarza.
83' Huragan dziś zdecydowanie zdominował łodzian. W każdym elemencie gry piłkarze gospodarzy są po prostu lepsi.
81' Widzew wciąż jeszcze nie strzelił celnie na bramkę Huraganu...
78' Tym razem rzut rożny dla Widzewa.

74'
Rzut wolny dla łodzian. Może teraz?
72' Podwójna zmiana w Widzewie. Czy to jednak nie jest zbyt późna reakcja trenera?
HURAGAN WIDZEW 3:0
Kompromitacja Widzewiaków staje się faktem. Najpierw błąd w środku boiska, chwilę później napastnik Huraganu ośmieszył 3 obrońców Widzewa i pakuje piłkę do siatki obok bezradnego Chorosia.
67' GOL dla HURAGANU.
Widzew nie ma pomysłu na grę... Bardzo słabo to dziś wygląda.
64' Walka w środku boiska. Widzew próbuje, ale gospodarze dobrze grają w środku pola i w obronie.
60' Żółta kartka dla Daniela Mąki
57' Pierwsza dobra akcja Widzewa, ale Mąka i tak na pozycji spalonej.
53' Na boisku bez zmian. Widzew bezradny.
50' Rzut rożny dla gospodarzy.
47' Gramy w II połowie. Widzew musi zmienić styl gry, by myśleć o pozytywnym wyniku.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. WIDZEW przegrywa z HURAGANEM 0:2
45' Teraz Huragan powinien strzelić trzecią bramkę. Błąd obrońcy i sam na sam był napastnik gospodarzy. Strzelił minimalnie obok słupka.
43' Strzał w mur, dobitkę broni Choroś.

40'
Rzut wolny dla zawodników Huraganu. Około 18 metrów do bramki...
37' Słaby mecz w wykonaniu piłkarzy Widzewa. Łodzianie grają bez pomysłu do tego spore błędy w kryciu.
Silny i kąśliwy strzał z narożnika pola karnego całkowicie zaskoczył obrońców i bramkarza Widzewa.
33' GOL dla Huraganu. WIDZEW PRZEGRYWA JUŻ 0:2
32' Faul na środku boiska. Widzew zaczyna atak pozycyjny.
30' Na razie bramkarz gospodarzy z czystym kontem. Do tej pory Widzew jeszcze nie oddał celnego strzału.
28' Faul na Widzewiaku. Wolny wykonany, ale znów obrońcy lepsi od napastnika Widzewa.
27'Rzut rożny dla Widzewa. Niezła wrzutka, ale obrońcy wybijają.
25' Widzew próbuje, ale Huragan dobrze gra zarówno w obronie, jak i w środku.
23' Wynik meczu Huragan Widzew 1:0
Widzew na razie nie ma argumentów, by choćby postraszyć rywali.

21' GOL dla Huraganu.
Widzew traci bramkę po niezłej akcji gospodarzy. Koronkowa akcja i strzał z około 15 metrów. Choroś miał piłkę na rękawicach, ale ta wpadła do siatki.
19' Huragan dobrze zaatakował i Choroś był w opałach. Na szczęście obrońca Widzewa w ostatniej chwili wybił piłkę w pole.
17' Rzut wolny dla Huraganu najpierw strzał w mur, dobitka nad poprzeczką.
16'Huragan Widzew wynik bez zmian 0:0
Dobra akcja Widzewa, Michalski huknął z ostrego konta, ale bramkarz gospodarzy na posterunku.
14' Próba kontrataku Widzewa zatrzymana faulem w środkowej strefie boiska.
12' Z minuty na minutę murawa będzie coraz gorsza, co nie będzie sprzyjało dokładnej grze.
Teraz sporo chaosu w grze obu drużyn.
10'Rzut wolny dla Widzewa. Będzie szansa... Niestety słaba wrzutka i gospodarze atakują.
8' Dobra akcja Huraganu i niewiele brakowało, by Choroś był w tarapatach.
Teraz dobra akcja Widzewa. Daniel Mąka pociągnął lewym skrzydłem, dośrodkował, ale nikt nie zamknął akcji.
6' Wynik Huragan Widzew 0:0
Budka wrzucił, ale obrońca wybił piłkę w pole.
4' Faul w bocznej strefie boiska. Szansa dla Widzewa. Będzie wrzutka.
3' Piotr Karłowicz z dystansu, ale niecelnie.
2' Teraz Huragan. Faul. I rzut wolny dla gospodarzy. Na szczęście źle wykonany.
1' Gramy. Pierwsza akcja Widzewiaków, ale obrońcy na posterunku.
Za moment pierwszy gwizdek. Piłkarze już na murawie. Widzew na czerwono Huragan na niebiesko.
Murawa nie prezentuje się najlepiej.
Pogoda fatalna, ale mamy nadzieję, że Widzew sprawi swoim kibicom prezent i zdobędzie komplet punktów.

Skłąd Widzewa:
Choroś - Tlaga, Jędrzejczyk, Zieleniecki, Szewczyk - Okachi - Budka, Zawodziński, Możdżonek, Michalski - Mąka