WIDZEW ŁÓDŹ - ŁKS ŁOMŻA NA ŻYWO. WIDZEW - ŁKS ŁOMŻA RELACJA NA ŻYWO

Oprac. (WW)
Widzew - ŁKS Łomża relacja na żywo
Widzew - ŁKS Łomża relacja na żywo Widzew ŁKS Łomża na żywo
WIDZEW ŁÓDŹ - ŁKS ŁOMŻA NA ŻYWO. RELACJA WIDZEW - ŁKS ŁOMŻA. Widzew dziś zasłużenie pokonał ŁKS Łomżę. ŁKS postawił ciężkie warunki gry. Końcówka była nerwowa. Piłkarsko Widzew lepszy, ale brawa też dla gości. Są trzy punkty a to najważniejsze.

POLSKA ARMENIA NA ŻYWO ONLINE LIVE STREAM
DANIA CZARNOGÓRA WYNIK MECZU

WIDZEW ŁÓDŹ - ŁKS ŁOMŻA [2:1]

odśwież [wciśnij F5]

KONIEC MECZU!

96' Wolański łapie. Spokojnie. Widzew ten mecz musi wygrać. Wybijamy.
95' Gwizdy na boisku. Jest nerwowo.
94' Dwie kartki dla Widzewiaków. Zieleniecki i Wolański. Rzut wolny dla gości. Dogodna sytuacja dla piłkarzy ŁKS.
94' Strzał Kamińskiego ale bramkarz ŁKS bez trudu łapie. Widzew wciąż przy piłce.
93' Strzał z lewej strony gałązki na bramkę Widzewa ale obok bramki. Wolański rozpocznie. Kibice Widzewa wciąż gorąco dopingują.
92' Widzew od autu na połowie gości.
90' 5 minut doliczone.
89' Nie to Olczak za dyskusje dostaje kartkę. Dziwna decyzja sędziego. Wolański leży. Będzie rzut wolny dla Widzewa.
89' I bardzo nieładne wejście w Wolańskiego piłkarza gości. To powinna być czerwona.
88' Strzał piłkarza gości ale Wolański bezbłędnie.
88' Widzew cierpi. Wybijamy na chwilę. Widzew cofnięty głęboko.
87' Chyba potrzebne są zmiany w drużynie Widzewa. ŁKS od rzutu wolnego.
85' Jest nerwowo, goście fizycznie wyglądają dobrze. Jest walka. Widzew teraz się broni.
83' Upomnienie od sędziego dla Roberta Olszewskiego trenera ŁKS. Reaguje zbyt nerwowo. Widzew od autu.
82' Widzew ma rzut wolny w środku pola.
80' Okuniewicz leży na boisku. Mamy przerwę w grze. Nieudane wejście na boisko Okuniewicza.
79' Wszedł o dostał żółtą. Kartka dla Piotra Okuniewicza.
78' Zmiana w zespole Widzewa, Daniel Mąka schodzi a w jego miejsce napastnik Piotr Okuniewicz.
77' Widzew z autu w pobliżu pola karnego gości. Okuniewicz przygotowuje się do wejścia na boisko.
75' Wolański zaczyna od bramki. A kibice wciąż szaleją.
73' I teraz spektakularne "4 trybuny" kibiców Widzewa. Niesamowity widok.
72' Zmiana w drużynie ŁKS Łomża.
71' Michalski strzela ale niecelnie. Mógł zagrać na lewą stronę. Szkoda , mogła być bramka.
69' Fragment w meczu gdzie Widzew zdecydowanie przeważa. Czekamy na bramkę.
67' Kolejna znakomita akcja Widzewa, Mąka dograł do Kamińskiego ale strzał został zablokowany i mamy rzut rożny. Ale źle wykonany i od bramki ŁKS.
66' Ależ akcja Widzewa, piętą Radwański do Michalskiego, ten do Kamińskiego, zamiast podać do Mąki uderzył Kamiński ale wprost w bramkarza.
64' Teraz Wolański broni strzał piłkarza ŁKS. Było groźnie.
62' Piłkarze gości wybijają. Znów Widzew musi konstruować akcję od początku.
61' Jednak Olczak strzela ale niecelnie. Piękna oprawa kibiców Widzewa w międzyczasie. Ale mamy rzut rożny.
60' Faul na Kamińskim.Jest okazja dla Widzewa. Mąka przy piłce.
59' Strzela Olesiński ale na szczęście dla Widzewa niecelnie.
58' Ostra gra się nasila. Sędzia powinien pokazać kartki.
57' Zmiana w drużynie ŁKS Łomża. Strzelec bramki Maćkowski prawdopodobnie zejdzie kontuzjowany. TAK. Maćkowski schodzi. Na boisku pojawił się Kaszubowski.
55' ŁKS zaczął grać agresywnie. Maćkowiak wciąż kontuzjowany ale nie schodzi. Widzew przy piłce.
54' Najlepszy zawodnik ŁKS Łomża pokazuje że będzie zmiana. Uraz piłkarza gości. ŁKS w natarciu.

52' GOL dla gości.

Rafał Maćkowski przepięknie uderza zza pola karnego i mamy bramkę kontaktową. Ale Olczak był faulowany ale niestety arbiter tego nie widział.
50' Widzew przejmuje piłkę i zaczyna od ataku pozycyjnego .
48' Arbiter przerywa spotkanie. Kibice z Łomży odpalili petardy i zadymili stadion.
48' Widzew od autu obok pola karnego gości.
47' Kibice z Łomży zadymili stadion. Ale gra się toczy.
46' Początek II połowy. Widzew prowadzi z ŁKS Łomża 2:0. Na stadionie 16.300 widzów.

Kończymy I połowę

Widzew zasłużenie prowadzi 2:0 z drużyną ŁKS Łomża.

Na stadionie zameldowało się 16300 widzów

Brawo!

44' Ręka w środku pola dla ŁKS. Walka na środku boiska w końcowce pierwszej części spotkania. 2:0 dla Widzewa.
42' Łodzianie trochę zwalniają. Czekamy na kontrę. Widzew jednak wciąż rządzi na murawie.
40' Widzew gra mądrze. Znakomicie grają łodzianie skrzydłami. Ale przy tym dopingu muszą grać. Znakomita atmosfera na stadionie Widzewa.
38' Strzał Kamińskiego ale bramkarz gości broni. Kartka za faul dla piłkarza Widzewa, Marcina Kozłowskiego.
34' Po przepięknej bramce dla Widzewa święto na trybunach. Widzew wciąż przy piłce. ŁKS Łomża bezradny. Nareszcie na stadionie zameldowali się piłkarze gości. Kibice Widzewa (prawie cały stadion) znakomicie dopingują klub z al. Piłsudskiego.

32' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DAAAAANIEL MĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄAKA!!!!!!!!

Wspaniałe podanie do Mąki i ten znakomicie podkręca piłkę niczym Ronaldinho i mamy 2:0 dla Widzewa!

30' Kamiński dostał znakomite podanie od Radwańskiego a ten drugi zmarnował znakomitą sytuację na podwyższenie wyniku. Strzelił, a miał przed sobą tylko bramkarza gości, niestety piłka poszybowała wysoko nad bramką. Szkoda.
29' Znakomity doping kibiców Widzewa.
28' Wybijają piłkarze łódzkiego Widzewa na aut. Chwil przewagi ŁKS Łomży.
27' Wolny dla gości z prawej strony pola karnego Widzewa.
25' Mateusz Michalski z Widzewa wydaje się być najszybszym na boisku, albo najszybszym w całej lidze. Kolejny dobry występ piłkarza RTS.
24' Baranowski faulowany. Nie ma żółtej ale rzut wolny dla gości. Będzie wrzutka w pole karne Widzewa. Nic z tego. Niecelnie i Wolański od bramki. Wciąż nie są wpuszczani kibice z Łomży.
22' Patryk Baran w defensywie klatką piersiową do Wolańskiego. Widzew od bramki. Póki co dobry występ Barana na lewej pomocy.
20' Sebastian Olczak z dystansu. Niecelnie. Ale brawo za decyzję. Od bramki goście.
18' Przerwa w grze. Leży piłkarz ŁKS Łomża
17' Wspaniała sztuczka Daniela Mąki. Rzut rożny dla Widzewa.
16' Faul na Kamińskim i rzut wolny dla Widzewa.
14' Wolański zdecydowanie wybija, później piłkę przejął piłkarz gości, uderzył, ale znów nasz bramkarz na posterunku. Brawo Patryk. Znakomita interwencja.
13' Faul i rzut wolny dla gości na 40 metrze. Będzie dośrodkowanie w środek pola.
12' Baran zastąpił Gromka, dziś gra nerwowo ale daje radę. Goście nie zagrozili jeszcze bramce Patryka Wolańskiego.
10' Widzew w ataku pozycyjnym, Widzew panuje na boisku i na trybunach. Znakomity doping kibiców, ale do tego się już przyzwyczailiśmy.

8' GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA WIDZEWA!!!

Przepiękna kontra , Mąka do Michalskiego i ten drugi strzela pierwszą bramkę dla RTS Widzew!

7' GOL!? NIE. Arbiter nie uznaje bramki. Faul piłkarza Widzewa. Mąka fauluje. Piłka wpadła do siatki ale nie ma bramki.
6' Widzew dominuje, trwa głośny doping kibiców Widzewa. Znów dopisała frekwencja.
4' Radwański faulowany. Rzut wolny dla Widzewa. Faul Olczaka. I od wolnego goście.
3' Rzut rożny dla Widzewa i Daniel Mąka mógł podreperować swoje konto bramkowe. Piłka przeszła obok pomocnika łódzkiego klubu. Trwa znakomity doping kibiców.
3' Apel kibiców Widzewa aby wpuścić kibiców gości.
2' Widzew agresywnie. Kibice we wspaniałym dopingu od samego początku niosą swoją ukochaną drużynę.
1' Zaczęliśmy! [Grać na całego i walczyć do upadłego...] Kibice dopisali.

19.09 Dziś Widzew na żółto. ŁKS na biało-czerwono. Rozległo się głośne RTS RTS RTS...
19.08 Stadion się powoli zapełnia.
19 Piłkarze już opuścili murawę. Za 10 minut rozpoczniemy relację z meczu Widzew - ŁKS Łomża
18.55 Od pierwszej minuty zagra Olczak. Gromka zastąpił Baran.
18.40 Trwa rozgrzewka piłkarzy. Dzisiaj na stadionie łódzkiego Widzewa powitamy kibiców drużyny przyjezdnej.

SKŁADY
Widzew:
Wolański – Kozłowski, Rodak, Zieleniecki, Baran – Michalski, Kazimierowicz, Olczak, Mąka – Radwański – Kamiński
Rezerwowi: Humerski – Tlaga, Szewczyk, Możdżonek, Budka, Okuniewicz, Krzywicki

Widzew dziś o godz. 19.10 podejmuje dziesiątą drużynę rozgrywek - ŁKS 1926 Łomża. Łodzianie u siebie nie przegrali pojedynku. Zwyciężyli w dziewięciu meczach, jeden zremisowali. Wiosną wywalczyli już 16 punktów, w tym komplet - 12 na własnym obiekcie!

WIDZEW - ŁKS ŁOMŻA NA ŻYWO

Wyjazdowy bilans ŁKS nie jest jednak zły - trzy zwycięstwa, trzy remisy i pięć porażek. Jesienią w Łomży padł remis 0:0, a pojedynek był po prostu słabym widowiskiem. Teraz musi być inaczej!

WIDZEW ŁKS ŁOMŻA 22.04 na żywo mecz wynik widzew łks łomża

Łodzianie mają inną, lepszą drużynę, a ich forma rośnie z meczu na mecz. Ostatni, zwycięski pojedynek z rezerwami Legii (3:0) był bodaj najlepszym spotkaniem łodzian, nie tylko w rundzie wiosennej, ale też w całych rozgrywkach. W tej sytuacji trudno nie być optymistą.

WIDZEW ŁKS ŁOMŻA NA ŻYWO

Stara piłkarska zasada mówi, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Czy do niej zastosuje się trener Przemysław Cecherz? Liderzy zespołu- Patryk Wolański, Przemysław Rodak, Mateusz Michalski i przede wszystkim Daniel Mąka - jak zwykle go nie zawiedli.

WIDZEW ŁKS ŁOMŻA RELACJA NA ŻYWO

Udanym meczem z wojskowymi miejsce w podstawowym składzie zapewnił sobie napastnik Dawid Kamiński. Był trudny do upilnowania dla rywali, wywalczył rzut wolny, który Daniel Mąka zamienił na gola. Status młodzieżowca daje komfort gry Bartłomiejowi Gromkowi, ale stać tego piłkarza na lepsze występy.

WIDZEW ŁKS ŁOMŻA WYNIK NA ŻYWO

Rola defensywnego pomocnika niezbyt odpowiada Kamilowi Tladze. Jego miejsce może zająć Sebastian Olczak, który wrócił po kontuzji i od razu pokazał, że twardej boiskowej walki ani nie unika, ani się jej nie boi.

WIDZEW ŁKS ŁOMŻA JAKI WYNIK?

Załóżmy jednak, że szkoleniowiec będzie się trzymał... zasad i wystawi tę samą jedenastkę, co w ostatnim ligowym pojedynku.

Niech piękny frekwencyjny serial trwa dalej! Pojedynek Widzewa z rezerwami Legii obejrzało 16 800 widzów. Znakomite osiągnięcie. To był trzeci wynik week-endu po derbach Trójmiasta (28 145) i pojedynku Legii z Koroną (17 962). Wierzymy, że dziś kibice też wypełnią stadion przy al. Piłsudskiego.

Pierwsze cztery mecze Widzewa w rundzie wiosennej przyciągnęły na obiekt przy alei Piłsudskiego łącznie 59 438 widzów. Średnia 14 859 na mecz.

Po raz pierwszy na obiekcie pojawią się fani drużyny gości. Spodziewanych jest 200- 300 kibiców. Wycieczka do Łodzi kosztuje 50 zł. „Będzie to mecz, na jakim nie mieliśmy okazji być od lat” - piszą na portalu poświęconym fanom ŁKS Łomża. Widzew uruchomił już otwartą sprzedaż biletów, których zrzekli się karnetowcy. Do puli trafiły wczoraj miejsca zwolnione przez posiadaczy karnetów. Jest ich około 650. Jeśli nie uda się wszystkich rozprowadzić, część będzie do nabycia w kasach przed spotkaniem.