Widzew vs Mazovia Rawa Mazowiecka 3:0

ei24
Widzew pokonuje w meczu na stadionie SMS Mazovię Rawa Mazowiecka 3:0. Wreszcie Widzewiacy wygrali, wreszcie strzelili BRAMKI, wreszcie zagrali dobry mecz.

WYNIKI WYBORÓW PARLAMENTARNYCH 2015. KTO PROWADZI W WYBORACH

ZAPRASZAMY NA RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU WIDZEW MAZOVIA

94' Koniec meczu. BRAWO WIDZEW!
92' Jeszcze próbują goście, jeszcze chcą zdobyć bramkę honorową, ale na szczęście nic im z tego nie wychodzi.
Zieliński strzelił gola nr 4, ale sędzia pokazał pozycję spaloną.
90' Rzut rożny dla Widzewa.
89' Piękny strzał z dystansu Widzewiaka, niewiele obok bramki.
86' Niebezpieczna sytuacja, dośrodkowanie - strzał na bramkę Widzewa, ale piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.
82' Faul na Widzewiaku. Do końca meczu 7 minut. Widzew kontroluje grę.

GOL GOL GOL dla Widzewa. Akcja Wielgusa prawą stroną boiska, dośrodkowanie na lewą stronę boiska do Świątkiewicza, który trafia do siatki.

79' Groźna sytuacja, ale napastnik gości na pozycji spalonej.
77' Dośrodkowanie w pole karne Widzewa. i rzut rożny dla gości.
75' Gra w środku boiska.
73' Żółtka kartka dla Zielińskiego...
70' Widzew kontroluje grę, dobrze kontruje, takich spotkań chcielibyśmy więcej.
Zmiany w obu drużynach.

66' GOl GOL GOL dla Widzewa. Znów Zieliński - po dobrej akcji prawą stroną boiska Pietrasa i celnym podaniu na środek pola karnego.

65' Żółta kartka za próbę wymuszenia rzutu karnego dla Widzewiaka.
62' Widzew zaczyna dominować na boisku. Widać, że MAzovia to zespół, który zamyka ligową tabelę.
59' Piękny strzał z dystansu Rachubińskiego. Ale znów piękna parada bramkarza gości.
Żółta kartka dla Ekwueme za uderzenie łokciem Widzewiaka.
56' Widzew atakuje, Widzew wyczuł, że rywal jest słaby. Trzeba koniecznie strzelić drugą bramkę, by grać spokojnie końcówkę meczu.

53' GOL GOL GOL!!!!

Bramkę strzela Zieliński. Sam wbiegł w pole karne, minął 2 zawodników i strzałem w długi róg zmusił do kapitulacji golkipera gości.
47' Rzut rożny dla Widzewa. Krótkie zagranie, ale niecelne.
46' Widzew próbuje, może za którymś razem uda się skierować piłkę do siatki.

Piłkarze już na boisku. Za moment sędzia rozpocznie drugą

Za chwilę druga połowa meczu

Koniec pierwszej połowy. Bez goli na stadionie SMS. Mecz w niezłym tempie, jak na IV ligę, ale Widzew ten mecz MUSI wygrać.
45' Za moment koniec pierwszej połowy boiska. Bez goli.
43' Zamieszkanie pod bramką gości, ale nie ma zawodnika, który by to wykorzystał.
40' Akcja Widzewa i w odpowiedzi akcja MAzovii. Oba zespołu próbują, ale oba robią to nieudolnie.
35' Piękny strzał z ok. 25 metrów Ekwueme, ale jeszcze piękniejsza parada Reszki.
34' Nie widać różnicy pomiędzy jedną z ostatnich drużyn w tabeli a Widzewem, który ma ambicje awansu...
31' Walka w środku boiska. Widzew niby gra lepiej niż w ostatnich meczach, ale nic z tego nie wynika.
28' Mazovia w ataku, strzał z dystansu, ale nic z tego nie wyszło.
26' Wrzutka w pole karne Widzewa, ale nie było to groźne zagranie.
24' Znów akcja Widzewa prawą stroną boiska, akcja Budki i... nie ma gola!
Na razie wciąż bez bramek na stadionie SMS.
22' Świetne wejście Czaplarskiego, ale niestety pozycja spalona.

18' Faul na Rachubińskim. 35 metrów do bramki. Będzie wrzutka w pole karne? Nie piłka na prawo, dośrodkowanie i niewiele brakowało, by Okachi głową strzelił gola. Wreszcie dobra akcja. Szkoda, że nie było gola.

17' Spodziewaliśmy się, że Widzew bardziej zaatakuje. Na razie wiele się nie zmieniło w poczynaniach łodzian.
14' Dobry strzał Rachubińskiego z około 20 metrów. Bramkarz łapie piłkę.
12' Gra w środku boiska, teraz lewą stroną pociągnął Zieliński i został powalony. Faul. Rzut wolny.
Będzie zmiana w zespole gości. Karaś schodzi z boiska utykając.
9' Faul na Widzewiaku, choć na murawie leży kontuzjowany piłkarz Mazovii.
Budka z rzutu wolnego, niewiele brakowało, by piłka poniesiona wiatrem wpadła do siatki. Przypadkowe, ale bardzo groźne zagranie.
Teraz rzut wolny dla Widzewa.
7' Sam na sam napastnika zespołu Mazovii, ale na szczęście dla Widzewa bramkarz okazał się lepszy.
6' Akcja gości, ale nawet nie doszli do pola karnego. Odpowiedź Widzewa szybka, ale nieskuteczna.
4' Okachi w środku, do Budki, dobra akcja, dośrodkowanie i bramkarz na posterunku.
2' Widać, że Widzew zdeterminowany, że piłkarze chcą wreszcie wygrać.
1' Sędzia gwiżdże z blisko 3 minutowym opóźnieniem. Widzew rozpoczął. Pierwsza akcja, wrzutka na wolne pole, ale piłkarz Widzewa nie dochodzi do podania.

Skład Widzewa:
K. Reszka – M. Pietras, M. Czaplarski, D. Maczurek, M. Milczarek, A. Budka, P. Okachi, K. Wielgus, M. Rachubiński, K. Bartos, K. Zieliński

Mazovia skłąd:
K. Woźniak – R. Bednarek, P. Bednarek, P. Ekwueme, A. Górecki, K. Rakowski, J. Karaś, R. Ornafa, A. Koper, K. Wieczorek, T. Stasiewicz

Piłkarze wychodzą na murawę boiska. Widzew na czerwono, goście mają białe koszulki i czarce spodenki.