Występ Pawłowskiego na zakończenie sezonu

(bbb)
Bartłomiej Pawłowski zagrał w spotkaniu ostatniej kolejki hiszpańskiej ekstraklasy maciej stanik
Nie wszyscy kibice pamiętają, że Bartłomiej Pawłowski nadal jest piłkarzem Widzewa. Wypożyczony do hiszpańskiej Malagi zawodnik pojawił się na murawie w ostatniej kolejce sezonu 2013/2014.

Pawłowski wystąpił w meczu Malagi z Levante. Spotkanie skończyło się zwycięstwem jego drużyny 1:0. Polak pojawił się na murawie w 6 minucie. Był to dla niego ósmy występ w Primera Division (łącznie walczył przez 256 minut gry). M.in. miał okazję dwukrotnie zmierzyć się z FC Barceloną.