Zobacz doping kibiców Widzewa. RTS WIDZEW - ZAWISZA RZGÓW 4:0! [FILM, Zdjęcia]

(ww)
Widzew wygrał 4:0 z Zawiszą Rzgów. Prezentujemy film z dopingu kibiców Widzewa.

STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA! [WCIŚNIJ F5]

Widzew zasłużenie wygrał. W drugiej połowie łodzianie grali za bardzo indywidualnie. Powinni podwyższyć, bo mieli ku temu okazje. Mimo wszystko wygrali i chwała im za to. Widzew inkasuje trzy punkty.
DZIEKUJEMY ZA UWAGĘ

93' Patryk Strus strzela ale niecelnie. SEDZIA KOŃCZY MECZ
92' Faul przed polem karnym gości. Będzie szansa. Jednak nie, nieporozumienie. Goście od bramki.
90' Widzew od autu. Kibice i piłkarze czekają już na gwizdek końcowy. Mecz przedłużony o 3 minuty.
88' Mało składnych akcji. Widzew znów zawiązuje atak pozycyjny.
87' Bartosiewicz faulowany w środku pola.
84' Możdżonek zamiast strzelać z 4 metra to podawał. Mogło być 5:0. Niestety zła decyzja Widzewiaka. Wciąż 4:0 dla łodzian, WIdzew wciąż próbuje. Goście chyba się już pogodzili z porażką.
82' Zmiana: Okachi schodzi żegnany brawami. Na boisku pojawił się Bończak.
80' Próba uderzenia z dystansu zawodnika gości, ale wyglądało to kiepsko. Widzew od bramki.
79' Znów nieciekawy fragment meczu. Widzew wciąż przy piłce.
75' Poprzeczka po strzale gości. Rzut wolny dla Zawiszy. Bramkarz Widzewa łapie piłkę.
72' Bartosiewicz znakomicie indywidualnie wszedł w pole karne, znakomicie zagrał, ale w stuprocentowej sytuacji Kowalczyk zawiódł, źle trafił w piłkę. To powinno zakończyć się bramką! Nie wolno marnować takich kacji.
71' Zmiana. Krzysztof Możdżonek za Mariusza Zawodzińskiego. Nagrodą są bramwa od kibiców. Mariusz zagrał dziś dobry mecz.
70' Mecz dla Widzewa mógłby już się skończyć. Widzew w natarciu. Aut na połowie gości dla łodzian.
66' Teraz powinna być bramka. Bondara dograł do Kowalczyka a ten niestety nie doszedł do piłki. Rzut rożny dla łodzian.
63' Po rzucie rożnym goście mili okazję do zdobycia bramki, ale napastnicy gości maja poważne prloblemy z opanowaniem piłki.
62' Faul dla gości na wysokości pola karnego Widzewa. Wybijamy. Zmiana Rodak schodzi a za nie go wchodzi Robert Kowalczyk.
59' Nudniejszy fragment gry. Walka w środku pola. Zmiana w zespole gości.
56' Rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie ale nie celnie i Widzew próbował kontry ale nic z tego nie wyszło. Aut dla gości na wysokości swojego pola karnego.
54' Zmiana w zespole Zawiszy. Wszedł Patryk Olszewski.
52' Widzew kontroluje grę. Żółta kartka dla piłkarza gości za faul na Widzewiaku.
49' Sprytne zagranie Bondary, technicznie próbował zaskoczyć bramkarza gości po dośrodkowaniu Zawodzińskiego z rzutu rożnego.
48' Znakomita akcja Widzewa. Bartos dośrodkowuje z prawej strony ale obrońcy wybijają na rzut riżny.
47' Zawodziśnki po indywidualnej akcji pada w polu karnym, ale sędzia kazał grać dalej. Nie było faulu.
46' Rozpoczynamy mecz. Piłkarze Widzewa przy piłce.
KONIEC I połowy. Widzew rządzi. Rzgowianie odgrażali się przed meczem, że jadą po trzy punkty. Patrząc na przebieg meczu powinni się modlić żeby nie skończyło się wynikiem dwucyfrowym. Brawo Widzew.
47' Rzut wolny dla Widzewa! Była szansa na bramkę, szczupakiem Dudała uderza, piłka mija bramkę o kilka centymetrów. Jeszcze róg dla Widzewa.
45' Zmiana w zespole Widzewa. Kamil Tlaga brutalnie sfaulowany. Kamil Bartosiewicz wejdzie na boisko.
[b]43' GOOOOOOOOOOOOOL Bondara i 4:0!!!!!!!!! [/b]
40' W polu karnym gości leży zawodnik Widzewa. Przerwa w grze. Wbiegają masażyści. Póki co Widzew kontroluje sytuację.

Widzew miażdży rywali

37' Goooooooooooooooolllll
Piłkarz Widzewa faulowany z lewej strony boiska na wysokości pola karnego. Zawodziński podszedł do piłki i dośrodkował, tam Dudała zamykał akcję i pakuje piłkę do bramki!!

KIBICE SKANDUJĄ: My chcemy gola, RTS my chcemy gola. Znakomita atmosfera na trybunach.

35' Groźnie, mogłobyć 2:1, na szczęście napastnik Zawiszy źle trafił piłkę i wciąż prowadzimy 2:0.
33' Znakomite podanie kapitana Widzewa Michała Czaplarskiego do Bondary jednak bramkarz w ostatnim momencie uprzedził napastnika łodzian. Żółta kartka dla Bondary
32' Gra toczy się na połowie Widzewa. Walka w środku pola. Faul i rzut wolny dla gości. Ale spokojnie Dudała wybija i znów Zawisza próbuje.
30' Teraz zaskakujące uderzenie z pierwszej piłki na bramkę Widzewa. Na szczęście niecelnie.
27' Widzewiacy teraz troszkę cofnięci, czekją na kontrę. Spokojnie obrońcy kontrolują grę.
25' Było groźnie, Widzew jednak wybija piłkę po rzucie wolnym gości. Okachi strzela bramkę precyzyjnym strzałem po błędzie obrońców Zawiszy.
23' GGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL OKACHIIIII i 2:0 dla Widzewa
22' Widzew wciąż przy piłce...
STRZELCEM BRAMKI CZAPLARSKIIIIIIIIII
[b]19' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL bezpośrednio z rzutu wolnego WIDZEW obejmuje prowadzenie!!!!!!!!!![/b]
18' Łodzianie w natarciu. Faul przed polem karnym Gości. Będzie szansa dla Widzewiaków.
16' Widzewiacy na połowie Zawiszy. Struś na prwej stronie... i wywalczył róg.
14' Okachi aktywny od początku. Dobre posunięcie trenera Płuski. Póki co Nigeryjczyk gra dobrze.
13' Uderzenie z dystansu piłkarza Widzewa, niestety wprost w ręce bramkarza Zawiszy. Ale takich strzałow właśnie łodzianie muszą próbować.
12' Groźna próba ataku gości. Piłka na połowie Widzewa.
9' Aut na wysokości pola karnego gości, znakomita akcja Widzewa, to powinna być bramka, Strus strzela jednak cudem bramkarz gości broni. Powinno być 1:0 dla Widzewa.
8' Widzew wykonuje rzut wolny. Okachi ładnie dograł do Gromka, ale ten nie doszedł.
6' Zawisza na polu karnym WIdzewa. Stzrał z woleja, zablokowany przez Czaplarskiego. Strasznie wieje wiatr. Każdy strzał może być ciężki do obrony.
5' Faul na piłkarzu Zawiszy. Środek pola. Póki co spokojnie na boisku. Nikt nie forsuje tempa.
3' Zawisza od bramkarza. Kibice Widzewa domagają się bramki skandując "" Hej gol hej gol..."
2' Widzew w ataku pozycyjnym. Goście z wysuniętymi napastnikami. I pierwsza akcja dla gości. Na szczęscie Dudała wybija piłkę.
1' Gwizdek sędziego i początek meczu
Kibice zbierają się przed stadionem. Sporo ludzi już weszło na obiekt.
Dziś kapitan Widzewa Adrian Budka będzie obecny, niestety mecz obejrzy z trybun.
Znamy skład Widzewa. Na boisku od początku zagra Okachi.
Widzew: Sokołowicz - Tlaga, Czaplarski, Dudała, Gromek, Okachi, Rodak, Bartos, Zawodziński, Strus, Bondara.

Herb Widzewa wrócił do klubu!

Dziś piłkarze Widzewa wybiegną z herbem klubu na koszulkach, miejmy nadzieję, że ten fakt uskrzydli łodzian i nareszcie zobaczymy prawdziwą walkę na boisku i wysokie zwycięstwo.

RELACJĘ NA ZYWO Z MECZU ŁÓDŹ WIDZEW - ZAWISZA RZGÓW ROZPOCZNIEMY JUŻ O GODZ. 15.30.

W meczu Widzewa z Zawiszą Rzgów zabraknie najlepszego zawodnika, kapitana drużyny Adriana Budki. Adrian niestety w ostatnim meczu nabawił się kontuzji i będzie musiał pauzować.

WIDZEW ŁÓDŹ - ZAWISZA RZGÓW [RELACJA NA ŻYWO]

Łódzki zespół z ławki trenerskiej poprowadzi oczywiście Marcin Płuska lecz już bez swojego asystenta Łukasza Kabaszyna, który przez władze klubu został zwolniony. Kibice dziś pewnie chcą zobaczyć Widzew walczący do ostatniej minuty, Widzew z charakterem. Miejmy nadzieję, że własnie tak będzie.

RELACJA LIVE WIDZEW - ZAWISZA RZGÓW [początek meczu o godz. 16]

Zobacz znakomity doping kibiców Widzewa na meczu z Zawiszą Pajęczno [FILMY, zdjęcia]

RTS WIDZEW ŁÓDŻ - ZAWISZA RZGÓW 2016

Mecz odbędzie się na stadionie przy ul. Milionowej. Początek spotkania WIDZEW - ZAWISZA RZGÓW o godzinie 16. Zapraszamy na relację ze spotkania Widzew z Zawiszą Rzgów już od godz. 15.30.