Zwycięstwo ŁKS nad wiceliderem II ligi (aktualizacja + zdjęcia)

bap
Trudno jest zatrzymać Marka Saganowskiego
Trudno jest zatrzymać Marka Saganowskiego Maciej Stanik
Drugie zwycięstwo w trzecim meczu kontrolnym podczas przygotowań do wiosny odnieśli piłkarze ŁKS. Dziś w Gutowie Małym pokonali 1:0 wicelidera II ligi, OKS 1945 Olsztyn.

Jedynego gola dla drużyny z al. Unii w 39 min zdobył Marek Saganowski. To już jego druga bramka w zimowych springach (wcześniej pokonał bramkarza Korony Kielce). Doświadczony napastnik nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce po dobrze rozegranym rzucie wolnym przez Agwana Papikyana i zgraniu głową piłki przez Dariusza Kłusa.
Marek Saganowski zdobył drugiego gola w zimowych sparingach
W pierwszej połowie grał testowany przez ŁKS Łukasz Bocian, a po przerwie dołączyli do niego Łukasz Tumicz (Olimpia Grudziądz), Michał Osiński (Podbeskidzie Bielsko-Biała) i Jakub Zabłocki (bez klubu), Kamil Bartosiewicz (OKS 1945 Olsztyn), Rafał Kosiec (Świt Nowy Dwór Maz.), Sebastian Olczak (Polonia Warszawa ME) i Koreańczyk Hu Jung Kang. Żaden z testowanych graczy mimo dużych chęci się nie wyróżnił i trudno uwierzyć, że pomogą ŁKS w walce o utrzymanie się w ekstraklasie.

Nie grali Paweł Sasin i Jason Villagomez, którzy są przeziębieni.

ŁKS - OKS 1945 Olsztyn 1:0 (1:0)
1:0 - Marek Saganowski (39).
ŁKS: Wyparło - Stefańczyk, Łabędzki, Klepczarek, Romańczuk - Łobodziński, Kłus, Bocian, Pruchnik, Papikyan - Saganowski oraz W. Papikyan, Tumicz, Osiński, Olczak, Zabłocki, Bartosiewicz, Kosiec, Kang Jung-hun.