MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zwycięstwo piłkarzy ŁKS

Paweł Strzelecki
Piłkarze ŁKS rozegrali siódmy tej zimy mecz kontrolny. Tym razem łodzianie w Gutowie Małym wygrali 1:0 z z innym trzecioligowcem - GKS Jastrzębie (ósma drużyna grupy opolsko-śląskiej).

Spotkanie nie zachwyciło poziomem. Owszem zawodnicy obydwu zespołów walczyli ofiarnie, ale nie było ładnego dla oka futbolu. Jedynego gola łodzianie zdobyli w 32 minucie. Z prawej strony dośrodkował Patryk Bryła, a bramkarza GKS pokonał Fabian Woźniak.
Ełkaesiacy mogli jeszcze zdobyć dwa gole, ale o strzale Kocota piłka trafiła w słupek, a po uderzeniu Ostalczyka z rzutu wolnego odbiła się od poprzeczki.
ŁKS - GKS Jastrzębie 1:0 (1:0)
1:0 - Wóźniak (32)

ŁKS, I połowa: Kołba - Pyciak, Jacek, Cichowlas, Rozmus (43, Pawlak) – Ostalczyk, Kocot, Bryła, Stryjewski, Woźniak – Patora (43, Barzyc).
ŁKS, II połowa: Kołba -Pawlak, Ślęzak, Zimoń, Woźnika – Nowacki (53, Stryjewski), Kacela (65, Pyciak), Golański, Ostalczyk (62, Kocot), Placek – Barzyc.