BARCELONA TOTTENHAM NA ŻYWO, wynik meczu [3.10.18] Barcelona Tottenham relacja LIVE [stream online] SKŁADY

(ww), (bart)
TOTTENHAM BARCELONA relacja live. Gdzie obejrzeć mecz Tottenham Barcelona? Dziś o godzinie 21 Barcelona zagra z Tottenhamem. Czy Leo Messi i spółka przeciwstawią się dobrze grającym Anglikom.

KONIEC MECZU!

90' GOOOOOOOL MESSI

74' Żółta kartka dla Harry'ego Kane'a za faul.

66' GOOOOL DLA TOTTENHAMU!!! Erik Lamela strzelcem gola!

56' GOOOOOOL DLA BARCELONY! Szybka odpowiedź Leo Messiego

54' GOOOOOOOL HARRY KANE!!!

51' Messi uderza w słupek.
46' II połowa trwa.

KONIEC I POŁOWY

42' Victor Wanyama fauluje Leo Messiego i otrzymuje kartkę.
39' Messi uderza zza pola karnego ale Bramkarz z trudem łapie.
33' Barcelona teraz gra swoje, spokojnie rozgrywam, gra w tysiąc podań.

29' GOOOOOOOOOOOOOOOL Ivan Rakitić!

Znakomita akcja Barcelony!
25' Harry Kane uderza ale bramkarz Barcy łapie.
24' Sergio Busquets kontuzjowany. Barcelona przez chwilę w 10.
22' Rośnie przewaga Tottenhamu. Gospodarze jednak mają problem z oddaniem strzału.
15' Kolejny faul na Messim. Żółta kartka dla Alderweirelda.
11' Teraz Harry Kane na spalonym. Barcelona wciąż prowadzi 1:0.
7' Tottenham próbuje zaatakować ale kontry Barcy są bardzo groźne. Leo Messi raz po raz faulowany.

3' GOOOOOOOOOOOOOOL Philippe Coutinho I BARCA prowadzi 1:0

2' Płyta boiska jest w koszmarnym stanie, zupełnie nie przypomina angielskiej murawy.
1' Mecz Tottenham Barcelona rozpoczęty.

20:58 Hymn Ligi Mistrzów!

20:55 Piłkarze Tottenhamu i Barcelony już w tunelu, za chwilę wyjdą na płytę boiska na Wembley.

20:51 - Na arbitra głównego nadchodzącego meczu Tottenham Barcelona wybrano Pana Felixa Zwayera.

20:50 Barcelona rozegra dziś mecz numer 300 w Lidze Mistrzów.

20:35 Mecz Tottenham Barcelona odbędzie się na Wembley.

20:30 Za pół godziny mecz Ligi Mistrzów Tottenham Barcelona.

20 - Skład drużyny Tottenhamu: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Wanyama, Winks, Lucas, Lamela, Son, Kane.

Skład Barcelony: Ter Stegen, Semedo, Pique, Rakitić, Sergio, Coutinho, Arthur, Suarez, Messi, Lenglet, Jordi Alba

19:50 - Gdzie można obejrzeć mecz Tottenham Barcelona w internecie za darmo? Gdzie transmisja meczu Barcelona Tottenham w TV? Mecz Tottenham Barcelona pokaże Polsat Sport Premium 2. W późniejszych godzinach można obejrzeć skróty z tego meczu na TVP1. Legalny stream znajdziecie w serwisie Ipla.tv oraz na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej NC+ GO.

WYNIK MECZU I RELACJA NA ŻYWO NAPOLI LIVERPOOL - KLIKNIJ TUTAJ

19:40 Tottenham potrzebuje punktów jak powietrza, dzisiaj Anglicy będą próbować pokonać Barcelonę. Przed własną publicznością są naprawdę groźni.

Godz. 19:37 - Tabela grupy B poniżej:

1. Barcelona 3
2. Inter Mediolan3
3. Tottenham0
4. PSV0

19:45 Przypomnijmy, że finał tej edycji Ligi Mistrzów odbędzie się 1 czerwca przyszłego roku w Madrycie. Ale nie na stadionie Santiago Bernabeu, ale na nowym obiekcie Atletico, Estadio Metropolitano. Tytułu broni Real Madryt (w finale przed rokiem w Kijowie pokonał Liverpool 3:1).

Godz. 19:30 - Ostatnio Messi i spółka nie grają zbyt dobrze. W mediach mówi się o kryzysie jaki dotknął FC Barcelonę. Katalończycy mają dziś szansę na rehabilitację. Grają przecież z markowym zespołem z Harrym Kanem na czele.
TOTTENHAM BARCELONA LIVE

TRANSMISJA BARCELONA TOTTENHAM

Drużyna Szczęsnego, Juventus, niezwykle pewnie pokonała w Turynie Young Boys Berno 3:0. Oczywiście to gospodarze byli zdecydowanym faworytem, ale i tak mogło zaimponować, w jakim stylu „Stara Dama” poradziła sobie z zespołem ze Szwajcarii. Nie ulega wątpliwości, że bohaterem spotkania był Paolo Dybala, który popisał się hat-trickiem, zaś za faul na nim jeden z rywali został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

Wracając do Szczęsnego, to tak naprawdę mógł przez wiekszą część meczu pić wino w restauracji. Właściwie jedynie w 74 minucie musiał interweniować po uderzeniu Sandro Laupera. Turyńczykom w niczym nie przeszkodziła przymusowa absencja zawieszonego Portugalczyka Cristiano Ronaldo. Juventus wygrał dziewięć pierwszych oficjalnych spotkań nowego sezonu (to jego rekord).