ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Mężczyzna pod wpływem narkotyków prowadził audi. W bagażniku...

KWP ŁÓDŹ

2018-01-28 21:15

2018-01-28 21:15

Dodaj komentarz

Mężczyzna pod wpływem narkotyków prowadził audi. W bagażniku miał nielegalne papierosy i środki odurzające

KWP ŁÓDŹ

2018-01-28 21:15

Policyjni wywiadowcy zatrzymali mężczyznę, który prowadził audi pod wpływem narkotyków. Kierujący zwrócił uwagę policjantów, ponieważ wykonywał gwałtowne manewry na drodze. Podczas kontroli okazało się, że 23-latek przewoził w swoim pojeździe nielegalne papierosy i środki odurzające.
Nocą 25 stycznia 2018 roku policjanci z Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi przejeżdżając ulicą Jaracza, zwrócili uwagę na samochód audi, którego kierujący wykonywał niebezpieczne manewry. Ponieważ zachowanie mężczyzny wskazywało, że mógł być pod wpływem alkoholu, jego pojazd zatrzymany został do kontroli. W trakcie interwencji, stróże prawa zauważyli, że 23-latek ukrywał jakiś przedmiot w swojej ręce.

Okazało się, że była to masa plastyczna stanowiąca środek odurzający. W tej sytuacji funkcjonariusze postanowili przeszukać kontrolowany pojazd. W bagażniku samochodu znaleźli ponad 80 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy oraz około 97 gramów haszyszu w postaci masy plastycznej. Przeprowadzona kontrola wykazała również, że mężczyzna kierował autem bez wymaganych uprawnień i pod wpływem marihuany. Mężczyzna został zatrzymany.

Usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem środków odurzających i posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo za jazdę bez wymaganych uprawnień mężczyzna został ukarany mandatem karnym, natomiast za posiadanie kontrabandy odpowie w odrębnym postępowaniu. Sprawę prowadzi I Komisariat Policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź-Śródmieście.
POGODA DŁUGOTERMINOWA: Czy będzie jeszcze zima? Prognoza pogody LUTY 2018. W poniedziałek może paść rekord temperatury! Wiosna już blisko...

TŁUSTY CZWARTEK 2018. KIEDY JEST TŁUSTY CZWARTEK W 2018. Ile kalorii ma pączek? TŁUSTY CZWARTEK ROZPOCZYNA OSTATNI TYDZIEŃ KARNAWAŁU.

Ostatki 2018. Kiedy koniec karnawału 2018?

Botoks online. Gdzie oglądać w internecie?

Niedziele handlowe 2018. Kiedy?

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się