Siatkówka. Po dramatycznej walce ósme zwycięstwo z rzędu Grot Budowlani!

Łodzianki wygrały od października wygrały wszystkie mecze, czyli siedem rozegranych w tym czasie. Wrocławianki ostatnio też miały dobrą passę. Pokonały Enea PTPS Piła oraz Joker Świecie. Teraz po dramatycznym meczu górąm była drużyna Grot Budowlani. To był ósmy triumf z rzędu!

Początek meczu należał do wrocławianek, które prowadziły (14:11). Do remisu (16:16) doprowadziła Jones - Perry, a potem dała łodziankom prowadzenie (18:17). Drużyna gości kontrolowała przebieg wydarzeń i wygrała seta, po ataku Damaske.
W drugim secie było 6:4 do Volleya, ale niezawodna Jones - Perry dała przewagę łodziankom 9:7. Ale wrocławianki nie dawały za wygraną i po kilku składnych akcjach wyszły na prowadzenie (18:15). Łodzianki grały nerwowo. Fedusio trafiła w aut, potem została zablokowana, aut przelał szalę goryczy i Volley prowadziły wyrażnie (22:17). Łodzianki walczyły, ale atak Słoneckiej dał zwycięstwo gospodyniom.
W trzecim secie gospodynie prowadziły(10:7), ale sprytne akcje Jones - Perry po nieudanych wystawach pozwoliły łodziankom trzymać wynik. To jednak blok Moskwy dał remis (12:12). Potem jednak do głosu doszły rywalki rywalki. Prowadziły wyraźnie, po bloku na Jones - Perry (21:16)
Ambitne łodzianki nie dawały za wygraną. Po ataku Fedusio był remis (23:23). ale nieudany atak Jones - Perry dał seta wrocławiankom.
W czwartym secie wrocławianlki prowadziły 5:2. Po nieudanym ataku gospodyń był remis (8:8), ale wrocławianki świetnie atakowały i blokowały, uzyskały przewagę (17:12). Łodzianki walczyły i po zdobyciu pięciu punktów z rzędu i akcji Feduiso doprowadziły do wyrównania (20:20). Po zagrywce Damaske i dotknięciu siatki przez wrocławianki wyszły na prowadzenie (22:20) i nie oddały go do końca.
W decydującej partii Budowlane prowadziły 3:0 i 7:2 po świetnej zagrywce Jones - Perry i bombowym ataku Damaske. Potem dwa udane bloki łodzianek pozwolił powiększyć przewagę (10:3), al rywalki zmnieszyły przewagę do jednego punktu po zablokowaniu Fedusio. Potem trwała dramatyczna walka. Atak Jones - Perry dał prowadzenie 14:12, a kolejna jej udana akcja zwycięstwo!