ŁKS GARBARNIA NA ŻYWO. Relacja z meczu pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym i Garbarnią. Wynik meczu ŁKS vs Garbarnia na żywo online

TJ
ŁKS Garbarnia na żywo. WYNIK ŁKS przegrywa dziś 2:3 z Garbarnią 2:3. Na papierze faworytem byli łodzianie. Wszak to ŁKS zajmował 5 miejsce w tabli. Garbarnia... ostatnie. Niestety łodzianie zeszli z boiska pokonani. Szkoda punktów.

ŁKS GARBARNIA NA ŻYWO

Wynik meczu ŁKS Garbarnia 2:3

KONIEC ŁKS PRZEGRYWA 2:3 Z GARBARNIĄ

Sędzia spojrzał już na zegarek.
94' Jeszcze ŁKS walczy, jeszcze próbuje, może teraz? Piłka w pole karne, ale obrońcy wybijają.
92' ŁKS od własnej połowy, ale nie ma pomysłu na konstruktywną akcję. Szkoda punktów.
Rożny dla ŁKS.
90' Sędzia przedłuża mecz o 4 minuty.
89' Garbarnia gra na czas. ŁKS jeszcze walczy.
KALEMBA... GOL dla Garbarni. ŁKS przegrywa z Garbarnią 2:3**86' RZUT KARNY DLA GARBARNI
85' Czy ŁKS będzie stać akcję meczu? Piłkarsko łodzianie są dziś lepsi, ale póki co wciąż mamy podział punktów w Krakowie.
83' Teraz rzut rożny dla Garbarni.
Zmiana w ŁKS. Wolski wejdzie, schodzi Kalinkowski.
80' Ostatnie 10 minut, by rozstrzygnąć mecz i zgarnąć 3 pkt.
78' Rzut rożny dla Garbarni. Wrzutka, Radionow wybija w pole.
77' Remis na stadionie w Krakowie.
75' Garbarnia już w pełnym składzie.
73' ŁKS na razie z przewagą jednego zawodnika. Kontuzjowany piłkarz Garbarni.
70' Wynik bez zmian. ŁKS Garbarnia 2:2
64' Sporo walki teraz na boisku. Widać, że obie drużyny chcą rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść.
63' Aut dla ŁKS.
Zmiana w ŁKS Ramirez opuszcza boisko. W jego miejsce Żylski
61' Słupek ratuje Garbarnię przed utratą bramki. Szkoda. To była świetna okazja, by objąć prowadzenie.
60' Błąd teraz Ramireza, który skutkuje rzutem rożnym dla Garbarni.
57' Słabiej gra w tej części meczu ŁKS.
Znów błędy w środku boiska, pogubiła się obrona i ŁKS remisuje z Garbarnią 2:2. Bramka po rykoszecie zostaje zapisana na konto Sobocińskiego.
54' GOOOL dla Garbarni! **
51' Dobra akcja Ramireza, niewiele brakowało. Wynik bez zmian. ŁKS prowadzi 2:1
Rzut rożny dla gospodarzy
49' Piłkarze Garbarni dobrze zaczęli 2 połowę, zepchnęli łodzian do obrony.
46' Gramy w II połowie. ŁKS prowadzi z Garbarnią 2:1

45' Koniec pierwszej połowy. ŁKS prowadzi 2:1. Zapraszamy na II część meczu.
ŁKS długo rozgrywa piłkę na własnej połowie.
44' Wynik bez zmian. Obie drużyny czekają już na koniec pierwszej części meczu.
41' Teraz z kolei faul na ełkaesiaku. Daleko jednak od bramki Cabaja. Wrzutka, obrońcy wybijają
39' Bryła spóźniony, fauluje i ogląda żółty kartonik.
38' Faul i rzut wolny dla ŁKS. Będzie wrzutka
36' Rozmus z dystansu, znów blisko, ale niecelnie.
33' Teraz trochę chaosu w środku boiska.
29' GOOLLLL PATRYK BRYŁA I ŁKS PROWADZI JUŻ 2:1
28' Wynik Garbarnia ŁKS 1:1
26' RAMIREZ... niewiele brakowało.
25' Żółta kartka dla zawodnika Garbarni za faul na wychodzącym na czystą pozycję łodzianinie.
23' Garbarnia nie gra wielkiego futbolu, raczej proste zagrania. Łodzianie prezentują bardziej finezyjny futbol.
21' ŁKS teraz troszkę lepiej gra, szybciej, bardziej zdecydowanie.
Dośrodkowanie na głowę Ukraińca, który uderza w długi róg i ŁKS zdobywa wyrównującą bramkę!
18' GOOOOL dla ŁKS Radionow!!!!16' Wolny dla ŁKS. Jest szansa... fatalnie Rozwandowicz.
14' Wynik bez zmian. Gra też. ŁKS na razie przegrywa i nie ma sytuacji bramkowych.
11' Znów rzut rożny dla łodzian, ale znów źle wykonany. Piłka zawieszona i Cabaj bez problemu łapie futbolówkę.
9' Sporo walki w środku boiska, ŁKS próbuje, ale gra teraz niecelnie.
5' Rzut rożny dla ŁKS. Może teraz? Niestety nie było zagrożenia bramki gospodarzy.
Tomasz Ogar wyprowadza Garbarnię na prowadzenie.
3' GOL dla Garbarni. Bramka efektowna, Kołba przelobowany. Ależ błędy łódzkiej defensywy...
1' Zaczynamy!

16.55 Piłkarze za chwilę wybiegną na murawę.
16.45 Rozgrzewka trwa - czy ŁKS wygra dziś z Garbarnią?

Składy na dzisiejszy mecz Garbarnia ŁKS
Garbarnia:
M. Cabaj - Sz. Kiebzak, Ł. Pietras, M. Czekaj, G. Gawle, P. Serafin, N. Piszczek, K. Kostrubała, P. Lech, A. Garzeł, T. Ogar

ŁKS:
M. Kołba - J. Grzesik, M. Rozwandowicz, J. Sobociński, K. Rozmus, P. Bryła, W. Łuczak, M. Gamrot, B. Kalinkowski, D. Ramirez, J. Radionow

Początek meczu punktualnie o godzinie 17. Łodzianie choć są delikatnym faworytem tego spotkania muszą bardzo uważać. Garbarnia pozyskała niedawno napastnika, który blisko 200 meczów rozegrał w ekstraklasie. Mowa o Dawidzie Nowaku. Czy będzie to realne wzmocnienie siły ataku Garbarni? Kibice ŁKS mają nadzieję, że jednak nie.

Sędzią dzisiejszego meczu Garbarnia ŁKS jest Sylwester Rasmus z Torunia.

Dla trenera Moskala to też szczególny mecz, Kazimierz Moskal jest przecież krakowianinem. Ale jak sam mówi, dziś w Krakowie będzie łodzianinem.