Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Zwycięstwo siatkarek ŁKS

-
.
. Łukasz Kasprzak
2-1 w rywalizacji play-off prowadzą siatkarki ŁKS po sobotniej wygranej z AZS Politechniką Warszawską. Emocji nie brakowało w piątym secie, którego łodzianki wygrały po zaciętej końcówce.

Trzeci mecz play-off pomiędzy ŁKS Commercecon Łódź a AZS Politechniką Warszawską przyniósł sporo emocji. Po dwóch pierwszych setach było już 2:0 dla znakomicie grających łodzianek, jednak goście odbudowali się w kolejnych partiach. AZS łatwo wygrał dwa kolejne sety doprowadzając do tie-breaka.
.
Decydującą partię lepiej rozpoczęły siatkarki LKS (6:2), ale straciły przewagę i w pewnym momencie nawet przegrywały już 11:12. Po emocjonującej końcówce to jednak one cieszyły się z końcowego zwycięstwa. W rywalizacji play-off do trzech wygranych jest 2:1 dla łodzianek. Czwarte spotkanie w niedzielę, 21 kwietnia, o g. 16:00 w hali przy al. Unii Lubelskiej 2.

ŁKS Commercecon Łódź - AZS Politechnika Warszawska 3:2
(25:22, 25:23, 20:25, 17:25, 15:13)

Składy zespołów:
ŁKS: Suwińska (14 pkt.), Bakuła (4), Machnicka (3), Kłodzińska (15), Wołoszyn (14), Gajewska (6), Markiewicz (libero) oraz Rolińska (6), Lipińska, Gruszecka (2) i Buchalska (10)
AZS Politechnika: Mielczarek (19), Zaciek (11), Szcześnik (9), Bronisz (2), Oyibo (3), Gurtowska (12), Snopkiewicz (libero) oraz Zaciek (18), Doktorska i Szerszeńska